INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Vasil Kirkov vs. Mateus Alves - onderlinge wedstrijden
27.10.20 | Kwalif. | Vasil Kirkov | Mateus Alves | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard |
13.03.19 | 1e ronde | Vasil Kirkov | Mateus Alves | 3-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Arcadia | Hard |
Vasil Kirkov form & Mateus Alves form
Vasil Kirkov - laatste wedstrijden
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pierre-Hugues Herbert | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Naples - Clay | ||||
11.02.22 Kwartfinale | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.02.22 2e ronde | vs. Alexander Cozbinov | 3-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.02.22 1e ronde | vs. Preston Stearns | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
22.11.21 Kwalif. | vs. Liam Draxl | 1-5, - Vasil Kirkov - scratch | wedstrijd detail | |
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ivar Aramburu Contreras | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Champaign Challenger - I. hard | ||||
19.11.21 Kwartfinale | vs. Jeff Wolf | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.11.21 2e ronde | vs. Nick Chappell | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.21 1e ronde | vs. Prajnesh Gunneswaran | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Ithaca - I. hard | ||||
06.11.21 Halve finale | vs. Luke Johnson | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.11.21 Kwartfinale | vs. Evan Bynoe | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.11.21 2e ronde | vs. Colin Sinclair | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.11.21 1e ronde | vs. John Mcnally | 6-74, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Tallahassee - I. hard | ||||
31.10.21 Finale | vs. Johannes Ingildsen | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.10.21 Halve finale | vs. Henry Patten | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.10.21 Kwartfinale | vs. Ben Shelton | 7-63, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.10.21 2e ronde | vs. John Mcnally | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.10.21 1e ronde | vs. Liam Draxl | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - I. hard | ||||
07.10.21 2e ronde | vs. Timo Stodder | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.10.21 1e ronde | vs. Adam Januska | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
01.10.21 Halve finale | vs. Shintaro Imai | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.09.21 Kwartfinale | vs. Antoine Escoffier | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.09.21 2e ronde | vs. Leopold Zima | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.09.21 1e ronde | vs. Sergey Fomin | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Plaisir - I. hard | ||||
18.09.21 Halve finale | vs. Alexandre Reco | 5-7, 1-3, - Vasil Kirkov - scratch | wedstrijd detail | |
17.09.21 Kwartfinale | vs. Thomas Laurent | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.09.21 2e ronde | vs. Marvin Moeller | 2-6, 7-66, 7-65 | wedstrijd detail | |
14.09.21 1e ronde | vs. Melvin Manuel | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ulcinj - Clay | ||||
02.09.21 2e ronde | vs. Ignacio Carou | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Mateus Alves - laatste wedstrijden
Sao Leopoldo - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Felipe Meligeni Alves | - Mateus Alves - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Renzo Olivo | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Maceio - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Quentin Folliot | 6-2, 4-2, Quentin Folliot - scratch | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Harrison Adams | 7-65, 7-62 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Paul Valsecchi | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Gabriel Tumasonis | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Feira - Hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Harrison Adams | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Juan Sebastian Osorio | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Recife - Clay | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Dmitry Popko | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Leonardo Aboian | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Ezequiel Monferrer | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Rayane Oumaouche | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mariano Navone | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Piracicaba Challenger - Clay | ||||
31.01.24 2e ronde | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Nicolas Zanellato | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Carlos Sanchez Jover | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Mejia | 7-62, 7-61 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Oleksii Krutykh | 7-63, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Valerio Aboian | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tadeo Meneo | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Alex Marti Pujolras | 6-3, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 7-65, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Alejandro Tabilo | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Fernando Romboli | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Fernando Romboli | 6-77, 7-63, 6-75 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail |