WEDSTRIJD
26.07.18 | 2e ronde | Vasile-Alexandru Ghilea | Aleksandre Metreveli | 7-66, 6-2 | Georgia F3 | Clay |
STATISTIEKEN
Vasile-Alexandru Ghilea | Aleksandre Metreveli | |
1e Service % | 57/67 (85%) | 42/69 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 38/57 (67%) | 25/42 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/10 (50%) | 12/27 (44%) |
Benutte Breakpoints | 4/9 (44%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/69 (46%) | 24/67 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 75/136 (55%) | 61/136 (45%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces | 4 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Vasile-Alexandru Ghilea | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Aleksandre Metreveli | |
1-1 | Aleksandre Metreveli | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Vasile-Alexandru Ghilea | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Aleksandre Metreveli | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Vasile-Alexandru Ghilea | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Aleksandre Metreveli | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Vasile-Alexandru Ghilea | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Aleksandre Metreveli | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Vasile-Alexandru Ghilea | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Aleksandre Metreveli | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vasile-Alexandru Ghilea | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Aleksandre Metreveli | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 2-4, 3-4, 4-4, 5-4, 6-4, 6-5, 6-6, 7-6 | ||
7-66 |
2 | ||
Vasile-Alexandru Ghilea | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Aleksandre Metreveli | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Vasile-Alexandru Ghilea | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Aleksandre Metreveli | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vasile-Alexandru Ghilea | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Aleksandre Metreveli | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Vasile-Alexandru Ghilea | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Vasile-Alexandru Ghilea | 5-2 | |
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Vasile-Alexandru Ghilea vs. Aleksandre Metreveli - onderlinge wedstrijden
26.07.18 | 2e ronde | Vasile-Alexandru Ghilea | Aleksandre Metreveli | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | Georgia F3 | Clay |
Vasile-Alexandru Ghilea form & Aleksandre Metreveli form
Vasile-Alexandru Ghilea - laatste wedstrijden
M15 Norman - Hard | ||||
11.07.19 2e ronde | vs. Ronan Jachuck | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.07.19 1e ronde | vs. Jonathan Sorbo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.03.19 1e ronde | vs. Denys Klok | 6-3, 1-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.02.19 1e ronde | vs. Carlos Lopez Montagud | 0-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
USA F34 - I. hard | ||||
28.11.18 2e ronde | vs. Jacob Dunbar | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.11.18 1e ronde | vs. Naoki Nakagawa | 6-78, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
USA F33 - I. hard | ||||
20.11.18 1e ronde | vs. Michael Geerts | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
USA F31 - Hard | ||||
16.11.18 Kwartfinale | vs. Jordi Arconada | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.18 2e ronde | vs. Spencer Papa | 3-6, 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
13.11.18 1e ronde | vs. Jake Van Emburgh | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Turkey F33 - Clay | ||||
25.10.18 2e ronde | vs. Hady Habib | 4-6, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.10.18 1e ronde | vs. Klemen Nikolas | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Turkey F32 - Clay | ||||
18.10.18 2e ronde | vs. Edris Fetisleam | 6-1, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.18 1e ronde | vs. Jeroen Vanneste | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Turkey F31 - Clay | ||||
10.10.18 1e ronde | vs. Bart Stevens | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
16.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Javier Barranco Cosano | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Romania F13 - Clay | ||||
13.09.18 2e ronde | vs. Vasile Antonescu | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.09.18 1e ronde | vs. Matei Adrian Georgescu | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Romania F12 - Clay | ||||
09.09.18 Finale | vs. Claudio Fortuna | 6-3, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.09.18 Halve finale | vs. Oleg Prihodko | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.09.18 2e ronde | vs. Dragos Nicolae Madaras | 5-5, def. | wedstrijd detail | |
07.09.18 Kwartfinale | vs. Mikhail Korovin | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.09.18 1e ronde | vs. Giovanni Calvano | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Romania F11 - Clay | ||||
29.08.18 1e ronde | vs. Nicolae Frunza | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Romania F10 - Clay | ||||
26.08.18 Finale | vs. Claudio Fortuna | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.08.18 Halve finale | vs. Nicolo Turchetti | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
24.08.18 Kwartfinale | vs. Aziz Dougaz | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.08.18 2e ronde | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.18 1e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |
Aleksandre Metreveli - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
17.04.24 1e ronde | vs. Stefan Palosi | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Bogdan Pavel | 4-6, 0-3, - Aleksandre Metreveli - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Henry Searle | - Aleksandre Metreveli - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Ignacio Parisca | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Andrea Gola | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Doha - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Elliot Benchetrit | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Ali Habib | 2-6, 0-1, - Aleksandre Metreveli - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Bekkhan Atlangeriev | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Dominik Kellovsky | 7-65, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Martin Krumich | 1-6, 7-67, 5-7 | wedstrijd detail | |
Prague 3 - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Debru | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Ueberlingen - Clay | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Max Hans Rehberg | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Max Wiskandt | 7-62, 7-64 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Matthew William Donald | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Frankfurt - Clay | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Jakob Schnaitter | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Gregor Ramskogler | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Benedikt Emesz | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Luedenscheid Challenger - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Duje Ajdukovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Metzingen - Clay | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Daniel Paty | 0-4, - Aleksandre Metreveli - scratch | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Rostislav Galfinger | 7-5, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25+H Kassel - Clay | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Svyatoslav Gulin | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Javier Barranco Cosano | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Marburg - Clay | ||||
04.07.23 1e ronde | vs. Vincent Marysko | 6-75, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kamen - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Niels Visker | 6-0, 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Rome - Clay | ||||
28.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Federico Mirgone | 3-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Bodrum - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Vladyslav Orlov | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.05.23 2e ronde | vs. Alexander Donski | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 1e ronde | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |