WEDSTRIJD
03.07.19 | 1e ronde | Vasile Antonescu | Maxime Mora | 6-3, 6-1 | M25 Lasne | Clay |
STATISTIEKEN
Vasile Antonescu | Maxime Mora | |
1e Service % | 27/51 (53%) | 34/51 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/27 (85%) | 16/34 (47%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/24 (42%) | 5/17 (29%) |
Benutte Breakpoints | 5/10 (50%) | 1/6 (17%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/51 (59%) | 18/51 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/102 (62%) | 39/102 (38%) |
Dubbele fouten | 5 | 2 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
1-1 | Maxime Mora | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vasile Antonescu | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Maxime Mora | |
Vasile Antonescu | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Maxime Mora | |
0-0, 30-0 | ||
Vasile Antonescu | 4-3 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
5-3 | Maxime Mora | |
0-0, 15-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Vasile Antonescu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40 | ||
Vasile Antonescu | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-0 | Maxime Mora | |
0-0 | ||
Vasile Antonescu | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-1 | Maxime Mora | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Vasile Antonescu | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Vasile Antonescu vs. Maxime Mora - onderlinge wedstrijden
03.07.19 | 1e ronde | Vasile Antonescu | Maxime Mora | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | M25 Lasne | Clay |
Vasile Antonescu form & Maxime Mora form
Vasile Antonescu - laatste wedstrijden
M15 Constanta - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Alejandro Mateo Berge Nourescu | 4-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ryuhei Azuma | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 2-6, 7-65, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Stefan Adrian Andreescu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Targu - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Vlad Cristian Breazu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Calin Manda | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pitesti - Clay | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Jakub Katuch | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Bacau - Clay | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Cezar Cretu | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Brasov - Clay | ||||
03.07.23 1e ronde | vs. David Poljak | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Saarlouis - Clay | ||||
19.06.23 Kwalif. | vs. Luca Staeheli | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thorben Sannen | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Constanta - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Preda | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
23.05.23 Kwalif. | vs. Daniele Minighini | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Hollender | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vladimir Filip | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Gabriele Pennaforti | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.05.23 Kwalif. | vs. Mikhail Gorokhov | 6-2, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Bora Sengul | 2-6, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anton Chekhov | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
03.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dario Huber | 4-6, 7-5, 3-10 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shayan Najam | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
29.03.23 1e ronde | vs. Elgin Khoeblal | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.03.23 Kwalif. | vs. Manuel Plunger | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Artem Cherepin | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruben Gospodjinacki | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zekai Li | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fabio Renato Schueler | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.12.22 2e ronde | vs. Jorge Martinez Martinez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.11.22 1e ronde | vs. Ivan La Cava | 6-3, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail |
Maxime Mora - laatste wedstrijden
M25+H Mulhouse - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Arthur Nagel | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Max Dahlin | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25+H Rodez - I. hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Axel Garcian | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Zaragoza - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sabadell - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Melilla - Clay | ||||
23.09.23 Halve finale | vs. Max Alcala Gurri | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Benjamin Winter Lopez | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Giovanni Calvano | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Valentin Lapalu | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Szczawno - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Jack Karlsson Wistrand | 6-1, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Muttenz - Clay | ||||
19.08.23 Halve finale | vs. Matteo Martineau | 2-6, 7-67, 6-72 | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Andrey Chepelev | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Jonas Schaer | 6-3, 2-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Maxime Chazal | 6-73, 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
Meerbusch Challenger - Clay | ||||
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Gentzsch | 7-5, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Eindhoven - Clay | ||||
02.08.23 2e ronde | vs. Stijn Paardekooper | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Daniel De Jonge | 1-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Robert Strombachs | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Amersfoort Challenger - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Vrbensky | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - Clay | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Dax Donders | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Arlon - Clay | ||||
02.07.23 Halve finale | vs. Tibo Colson | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.06.23 Kwartfinale | vs. Henri Squire | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Facundo Juarez | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Alessio Basile | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Montauban - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Paul Cayre | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Carnac - Clay | ||||
31.05.23 2e ronde | vs. Antoine Hoang | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Benjamin Martin | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Pazardzhik - Clay | ||||
25.05.23 2e ronde | vs. Leonardo Rossi | 6-70, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.05.23 1e ronde | vs. Luis Francisco | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Angers - Clay | ||||
21.04.23 Kwartfinale | vs. Pierre Delage | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail |