Vasile Antonescu/Patrick Grigoriu vs. James Frawley/Mats Rosenkranz

Vasile Antonescu/Patrick Grigoriu vs. James Frawley/Mats Rosenkranz - M15 Marburg - confrontatie

WEDSTRIJD

08.07.19FinaleVasile Antonescu/Patrick Grigoriu James Frawley/Mats Rosenkranz 7-66, 4-6, 10-6 Germany M15 Marburg Clay

STATISTIEKEN

10-6

Vasile Antonescu
Romania
24.03.90, 29 Jaar







Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Australia
29.03.94, 25 Jaar







James Frawley
Patrick Grigoriu
Romania
25.03.91, 28 Jaar




Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt

Germany
23.08.98, 21 Jaar




Mats Rosenkranz
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Vasile Antonescu/Patrick Grigoriu vs. James Frawley/Mats Rosenkranz - onderlinge wedstrijden

08.07.19FinaleVasile Antonescu/Patrick GrigoriuJames Frawley/Mats Rosenkranz7-66, 4-6, 10-6 wedstrijd detailGermany M15 Marburg Clay

Vasile Antonescu/Patrick Grigoriu - laatste wedstrijden

Romania M15 Brasov - Clay
09.09.19
1e ronde
vs. Kuzey Cekirge/Vincentiu Andrei Niculescu5-7, 6-2, 4-10 nederlaagwedstrijd detail
Romania M25 Pitesti - Clay
12.08.19
1e ronde
vs. Petru-Alexandru Luncanu/Stefan Palosi6-4, 3-6, 5-10 nederlaagwedstrijd detail
Romania M15 Chitila - Clay
29.07.19
Kwartfinale
vs. Amaury Delmas/Marat Deviatiarov6-3, 6-72, 2-10 nederlaagwedstrijd detail
29.07.19
1e ronde
vs. Quentin Folliot/Hugo Schott6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Germany M15 Marburg - Clay
08.07.19
Halve finale
vs. Tuna Altuna/Aleksandre Metreveli2-6, 6-3, 10-4 overwinningwedstrijd detail
08.07.19
Finale
vs. James Frawley/Mats Rosenkranz7-66, 4-6, 10-6 overwinningwedstrijd detail
08.07.19
1e ronde
vs. Eduardo Dischinger/Joel Link6-3, 7-62 overwinningwedstrijd detail
08.07.19
Kwartfinale
vs. Filip Bergevi/George Botezan6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Belgium M25 Lasne - Clay
01.07.19
1e ronde
vs. Teimuraz Gabashvili/Milan Radojkovic4-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
Czech Republic Czech Republic - I. hard
12.11.18
1e ronde
vs. Dominik Boehler/Valentin Guenther Dominik Boehler/Valentin Guenther/Mats Rosenkranz - niet aangetreden overwinningwedstrijd detail
12.11.18
Kwartfinale
vs. Jiri Barnat/Jiri Lehecka1-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
Germany Germany F8 - Clay
16.07.18
1e ronde
vs. Youssef Hossam/Alejo Vilaro3-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
Germany Germany F6 - Clay
02.07.18
1e ronde
vs. Patrick Mayer (GER)/Mateusz Terczynski1-6, 6-74 nederlaagwedstrijd detail
Belgium Belgium F2 - Clay
25.06.18
1e ronde
vs. Adam Taylor/Jason Taylor6-2, 3-6, 12-14 nederlaagwedstrijd detail
Hungary Hungary F5 - Clay
18.06.18
1e ronde
vs. Gustav Hansson/Fred Simonsson4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Italy Italy F14 - Clay
11.06.18
Kwartfinale
vs. Enrico Dalla Valle/Pietro Rondoni6-3, 1-6, 8-10 nederlaagwedstrijd detail
Romania Romania F2 - Clay
28.05.18
1e ronde
vs. Orlando Luz/Vladyslav Orlov6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail
28.05.18
Kwartfinale
vs. Andrei Stefan Apostol/Nicolae Frunza6-73, 6-3, 6-10 nederlaagwedstrijd detail
Romania Romania F1 - Clay
21.05.18
Kwartfinale
vs. Vlad Nicolae Catalinoiu/Adam Jones6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
21.05.18
Halve finale
vs. Bogdan Ionut Apostol/Luca George Tatomir6-3, 6-0 overwinningwedstrijd detail
21.05.18
Finale
vs. Vlad Victor Cornea/Victor Crivoi6-1, 6-4 overwinningwedstrijd detail
21.05.18
1e ronde
vs. Teodor Giusca/Bogdan Pavel3-6, 6-2, 10-6 overwinningwedstrijd detail
Poland Poland F3 - Clay
14.05.18
1e ronde
vs. Wojciech Marek/Maciej Rajski6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
14.05.18
Kwartfinale
vs. Patrick Daciek/Martins Podzus7-65, 6-2 overwinningwedstrijd detail
14.05.18
Halve finale
vs. Sekou Bangoura/Szymon Walkow4-6, 6-4, 5-10 nederlaagwedstrijd detail
Italy Italy F9 - Clay
23.04.18
Finale
vs. Sekou Bangoura/Szymon Walkow4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
23.04.18
Kwartfinale
vs. Enrico Dalla Valle/Giovanni Fonio1-6, 6-3, 10-6 overwinningwedstrijd detail
23.04.18
Halve finale
vs. Riccardo Balzerani/Mattia Frinzi6-1, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Turkey Turkey F5 - Clay
05.02.18
Finale
vs. Flavio Cipolla/Enrique Lopez-Perez5-7, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
05.02.18
Halve finale
vs. Collin Altamirano/Vasil Kirkov6-0, 6-3 overwinningwedstrijd detail

James Frawley/Mats Rosenkranz - laatste wedstrijden

Germany M15 Bad - Carpet
07.10.19
Kwartfinale
vs. Piotr Galus/Ondrej Krstev-def. nederlaagwedstrijd detail
07.10.19
1e ronde
vs. Kai Lemstra/Christopher Patzanovsky6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Germany M15 Wetzlar - Clay
05.08.19
Kwartfinale
vs. Sidney De Boer/Deney Wassermann6-3, 5-7, 10-4 overwinningwedstrijd detail
05.08.19
Halve finale
vs. Calvin Mueller/Kai Wehnelt6-3, 6-1 overwinningwedstrijd detail
05.08.19
Finale
vs. Niklas Schell/Constantin Schmitz2-6, 6-3, 12-10 overwinningwedstrijd detail
Germany M25+H Kassel - Clay
15.07.19
Kwartfinale
vs. Nick Hardt/Joao Lucas Reis Da Silva6-3, 6-3 overwinningwedstrijd detail
15.07.19
Halve finale
vs. Matteo Martineau/Chun Hsin Tseng6-0, 6-3 overwinningwedstrijd detail
15.07.19
Finale
vs. Sadio Doumbia/Fabien Reboul7-5, 7-610 overwinningwedstrijd detail
15.07.19
1e ronde
vs. Tuna Altuna/Alexandar Lazarov4-6, 7-5, 10-4 overwinningwedstrijd detail
Germany M15 Marburg - Clay
08.07.19
Kwartfinale
vs. Jannik Rother/Louis Wessels7-5, 7-61 overwinningwedstrijd detail
08.07.19
Halve finale
vs. Alexander Mannapov/Robin Stanek6-3, 6-3 overwinningwedstrijd detail
08.07.19
Finale
vs. Vasile Antonescu/Patrick Grigoriu6-76, 6-4, 6-10 nederlaagwedstrijd detail
08.07.19
1e ronde
vs. Kai Wehnelt/Patrick Zahraj6-3, 2-6, 12-10 overwinningwedstrijd detail
Germany M15 Saarlouis - Clay
01.07.19
Halve finale
vs. Karlo Cubelic/Luca Gelhardt6-3, 7-5 overwinningwedstrijd detail
01.07.19
Finale
vs. Tom Diederich/Lasse Muscheites6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail
01.07.19
1e ronde
vs. Luca Staeheli/Yannik Steinegger6-2, 4-6, 10-2 overwinningwedstrijd detail
01.07.19
Kwartfinale
vs. Lucas Gerch/Maik Steiner6-2, 7-64 overwinningwedstrijd detail
Germany M15 Kamen - Clay
24.06.19
Kwartfinale
vs. Nicholas Bybel/Nitin Kumar Sinha6-2, 6-3 overwinningwedstrijd detail
24.06.19
Halve finale
vs. Alexandar Lazarov/Alexander Mannapov2-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
24.06.19
1e ronde
vs. Benjamin Loccisano/Mike Loccisano7-63, 6-1 overwinningwedstrijd detail
<