Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Bulgaria
07.12.02, 21 Jaar
07.12.02, 21 Jaar
Vasko Mladenov vs. Samuil Konov - onderlinge wedstrijden
04.06.19 | Kwalif. | Vasko Mladenov | Samuil Konov | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | M15 Plovdiv | Clay |
Vasko Mladenov form & Samuil Konov form
Vasko Mladenov - laatste wedstrijden
M15 Burgas - Clay | ||||
10.10.19 2e ronde | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Nikita Mashtakov | 4-6, 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Chornomorsk - Clay | ||||
24.09.19 1e ronde | vs. Gabriel Donev | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Varna - Clay | ||||
10.09.19 Kwalif. | vs. Ivan Mikhaylyuk | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Irpin - Clay | ||||
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Danylo Veremeychuk | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Minsk - Hard | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Ondrej Krstev | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Irpin - Clay | ||||
13.08.19 1e ronde | vs. Sagadat Ayap | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Plovdiv - Clay | ||||
06.06.19 2e ronde | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.06.19 1e ronde | vs. Gorazd Srbljak | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Temov | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.06.19 Kwalif. | vs. Samuil Konov | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
13.04.19 Kwartfinale | vs. Luigi Sorrentino | 6-1, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.04.19 2e ronde | vs. Filip Bergevi | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.04.19 1e ronde | vs. Samuel Pointon | 6-2, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
11.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gregorio Cordonnier | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.03.19 Kwalif. | vs. Maxime Mora | 6-1, 6-76, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
05.03.19 1e ronde | vs. Mikhail Korovin | 6-3, 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.02.19 1e ronde | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pablo Irigaray Guarne | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.02.19 Kwalif. | vs. Boris Fassbender | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maxime Pauwels | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.02.19 2e ronde | vs. Adelchi Virgili | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.02.19 1e ronde | vs. Miljan Zekic | 6-0, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.02.19 Kwalif. | vs. Kristjan Tamm | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Finland F4 - I. hard | ||||
13.11.18 1e ronde | vs. Jaime Fermosell Delgado | 1-4, - Vasko Mladenov - scratch | wedstrijd detail | |
Estonia F3 - I. hard | ||||
06.11.18 1e ronde | vs. Julius Tverijonas | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Estonia F2 - Carpet | ||||
30.10.18 1e ronde | vs. Aliaksandr Prudnikau | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tunisia F33 - Hard | ||||
27.09.18 2e ronde | vs. Robert Strombachs | 4-6, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.09.18 1e ronde | vs. Juan Ignacio Batalla | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |
Samuil Konov - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Amir Milushev | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Kurz Cardozo | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ioan Alexandru Chirita | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rafael Giotis | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Gabriel Donev | 6-3, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Felipe De Dios | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Bardia Ziyaei | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Neeraj Yashpaul | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Fadi Bidan | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Adil Kalyanpur | 6-4, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Ivan Kazakov | 6-4, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ilya Ignatov | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Saman Maleki | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
19.12.23 Kwalif. | vs. Dinko Dinev | 3-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
18.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maciej Matuszczyk | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Golubev | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marco Furlanetto | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Gretskiy | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gian Matias Di Natale | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Matyas Fuele | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. David Fix | 4-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Arad - Clay | ||||
25.09.23 Kwalif. | vs. Jan Kupcic | 6-74, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandru Luca | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Satu - Clay | ||||
12.09.23 Kwalif. | vs. Dominic Ducariu | 5-7, 6-4, 18-20 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Luca Mindrut | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Constanta - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Vlad Cristian Breazu | 4-6, 6-4, 3-10 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 7-62, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrei Cuceu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |