WEDSTRIJD
03.02.20 | 2e ronde van de kwal. | Viacheslav Yulik | Michalis Sakellaridis | 4-6, 6-1, 10-4 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Russia
06.09.00, 23 Jaar
06.09.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Greece
15.01.01, 23 Jaar
11951 $
15.01.01, 23 Jaar
11951 $
Viacheslav Yulik vs. Michalis Sakellaridis - onderlinge wedstrijden
03.02.20 | 2e ronde van de kwal. | Viacheslav Yulik | Michalis Sakellaridis | 4-6, 6-1, 10-4 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Viacheslav Yulik form & Michalis Sakellaridis form
Viacheslav Yulik - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Damien Wenger | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
01.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Davide Galoppini | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maxime Mora | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.01.21 Kwalif. | vs. Alex Marti Pujolras | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Gokberk Saritas | 7-68, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Savelev | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.01.21 1e ronde | vs. Alex Marti Pujolras | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
10.03.20 1e ronde | vs. Ivan Liutarevich | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.02.20 Kwalif. | vs. Vladislav Ivanov | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Michalis Sakellaridis | 4-6, 6-1, 10-4 | wedstrijd detail | |
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Arjun Mahadevan | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
29.01.20 1e ronde | vs. Mathieu Perchicot | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
20.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Stefano Baldoni | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
15.01.20 1e ronde | vs. Fabrizio Ornago | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
05.12.19 2e ronde | vs. Marco Miceli | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.12.19 1e ronde | vs. Karsten Wuyts | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.12.19 Kwalif. | vs. Fabio Coelho | 2-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
02.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Vasisht Cheruku | 2-6, 6-3, 12-10 | wedstrijd detail | |
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Giannicola Misasi | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
28.11.19 2e ronde | vs. Fabrizio Ornago | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.11.19 1e ronde | vs. Filip Duda | 6-4, 4-1, Filip Duda - scratch | wedstrijd detail | |
26.11.19 Kwalif. | vs. Chanon Phunsawat | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
25.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Ashraf El Sayed | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Stevan Popovic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Edoardo Lavagno | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.10.19 2e ronde | vs. Tomas Jirousek | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Daniil Gusev | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.10.19 Kwalif. | vs. Augusto Virgili | 7-66, 1-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
14.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Maksim Maslov | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail |
Michalis Sakellaridis - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Demetris Azoides | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Seiichiro Ichikawa | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Leong Prickett | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mark Neyelov | 6-70, 6-77 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Drew Van Orderlain | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lech Gontar | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Chirag Duhan | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Bolla | 1-6, 7-62, 6-0, Andrea Bolla - scratch | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Piotr Kusiewicz | 6-4, 6-73, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Daniel De Jonge | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Axel Frechet | 2-6, 6-2, 13-11 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mariano Tammaro | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zeki Horoz | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Khazime | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Abraham Asaba | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alexander Orlov | 6-1, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Zhao Zhao | 6-4, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maxence Rivet | 3-6, 6-3, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nyo Van Dyck | 2-6, 6-1, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Fabien Salle | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mattia Ricci | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maxence Bertimon | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patrick Jozwicki | 6-2, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.12.23 1e ronde | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anthony Shumsky | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.12.23 Kwalif. | vs. Arthur Van Der Kooij | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thando Longwe-Smit | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Deji Thomas-Smith | 1-6, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Igor Kudriashov | 2-6, 7-64, 4-10 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Breno Rossetto Urvaneja | 4-6, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail |