WEDSTRIJD
12.04.19 | Kwartfinale | Viktor Galovic | Filip Horansky | 6-4, 7-63 | Barletta Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Viktor Galovic | Filip Horansky | |
1e Service % | 52/77 (68%) | 54/89 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 38/52 (73%) | 30/54 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/25 (36%) | 17/35 (49%) |
Benutte Breakpoints | 4/15 (27%) | 3/9 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 42/89 (47%) | 30/77 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 89/166 (54%) | 77/166 (46%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 6 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Filip Horansky | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Viktor Galovic | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Filip Horansky | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Viktor Galovic | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Filip Horansky | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Viktor Galovic | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Filip Horansky | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Viktor Galovic | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Filip Horansky | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Viktor Galovic | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Filip Horansky | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Viktor Galovic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
2-0 | Filip Horansky | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Viktor Galovic | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-1 | Filip Horansky | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Viktor Galovic | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Filip Horansky | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Viktor Galovic | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Filip Horansky | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Viktor Galovic | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Filip Horansky | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Viktor Galovic | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Filip Horansky | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Viktor Galovic vs. Filip Horansky - onderlinge wedstrijden
12.04.19 | Kwartfinale | Viktor Galovic | Filip Horansky | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | Barletta Challenger | Clay |
13.10.18 | 1e ronde van de kwal. | Filip Horansky | Viktor Galovic | 6-78, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | Moscow | I. hard |
Viktor Galovic form & Filip Horansky form
Viktor Galovic - laatste wedstrijden
Todi Challenger - Clay | ||||
12.07.21 1e ronde | vs. Federico Gaio | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Milan Challenger - Clay | ||||
22.06.21 1e ronde | vs. Gian Marco Moroni | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Forli Challenger - Clay | ||||
15.06.21 1e ronde | vs. Gastao Elias | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 4 - Clay | ||||
26.05.21 2e ronde | vs. Carlos Gimeno Valero | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.05.21 1e ronde | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
Biella 6 - Clay | ||||
17.05.21 Kwalif. | vs. Tim Van Rijthoven | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Teimuraz Gabashvili | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
14.05.21 2e ronde | vs. Manuel Guinard | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.05.21 1e ronde | vs. Vit Kopriva | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Biella 5 - Clay | ||||
04.05.21 1e ronde | vs. Jay Clarke | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.05.21 Kwalif. | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tatsuma Ito | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Rome 2 - Clay | ||||
25.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Evgeny Karlovskiy | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Split 2 - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Zdenek Kolar | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Potchefstroom 2 - Hard | ||||
16.02.21 1e ronde | vs. Liam Broady | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Potchefstroom 1 - Hard | ||||
08.02.21 1e ronde | vs. Peter Polansky | 2-6, 6-3, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.01.21 1e ronde | vs. Nicolae Frunza | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Delray Beach - Hard | ||||
06.01.21 Kwalif. | vs. Roberto Quiroz | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aziz Dougaz | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
14.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Johannes Haerteis | 6-4, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Quinta - Hard | ||||
07.11.20 2e ronde | vs. Joao Monteiro | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.11.20 1e ronde | vs. Cayetano March | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
30.10.20 Kwartfinale | vs. Gastao Elias | 2-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
29.10.20 2e ronde | vs. Duje Ajdukovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.10.20 1e ronde | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
18.10.20 Kwalif. | vs. Mackenzie Mcdonald | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Nedelko | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
10.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Orlando Luz | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Parma Challenger - Clay | ||||
03.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Grenier | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Biella Challenger - Clay | ||||
27.09.20 Kwalif. | vs. Alexandre Muller | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail |
Filip Horansky - laatste wedstrijden
Bratislava Challenger - I. hard | ||||
07.11.22 Kwalif. | vs. Hamad Medjedovic | 7-65, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rudolf Molleker | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
24.10.22 Kwalif. | vs. Terence Atmane | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tommaso Compagnucci | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Manuel Guinard | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
10.10.22 1e ronde | vs. Alastair Gray | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
20.09.22 1e ronde | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
05.09.22 Kwalif. | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Erler | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
24.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andreas Seppi | 4-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
Meerbusch Challenger - Clay | ||||
09.08.22 1e ronde | vs. Nikola Milojevic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Umag - Clay | ||||
23.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Franco Agamenone | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tampere Challenger - Clay | ||||
19.07.22 1e ronde | vs. Thiago Agustin Tirante | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Verona Challenger - Clay | ||||
15.07.22 Kwartfinale | vs. Marco Cecchinato | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.07.22 2e ronde | vs. Franco Agamenone | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.07.22 1e ronde | vs. Andrea Vavassori | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Todi Challenger - Clay | ||||
04.07.22 1e ronde | vs. Timofey Skatov | 7-5, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Luedenscheid Challenger - Clay | ||||
30.06.22 2e ronde | vs. Hamad Medjedovic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.06.22 1e ronde | vs. Rudolf Molleker | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
20.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Salvatore Caruso | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bratislava Challenger - Clay | ||||
07.06.22 1e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Prostejov Challenger - Clay | ||||
03.06.22 Halve finale | vs. Vit Kopriva | 6-1, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.06.22 Kwartfinale | vs. Martin Krumich | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.06.22 2e ronde | vs. Fabian Marozsan | 2-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.05.22 1e ronde | vs. Vitaliy Sachko | 6-2, 7-67 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
16.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Zagreb Challenger - Clay | ||||
10.05.22 1e ronde | vs. Juncheng Shang | 6-75, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
Ostrava Challenger - Clay | ||||
28.04.22 2e ronde | vs. Zdenek Kolar | 0-5, - Filip Horansky - scratch | wedstrijd detail | |
26.04.22 1e ronde | vs. Emilio Nava | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Prague 1 - Clay | ||||
19.04.22 1e ronde | vs. Lukas Rosol | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail |