WEDSTRIJD
11.11.19 | 1e ronde | Viktor Galovic | Teimuraz Gabashvili | 4-6, 7-65, 6-4 | Ortisei Challenger | I. hard |
STATISTIEKEN
Viktor Galovic | Teimuraz Gabashvili | |
1e Service % | 80/115 (70%) | 67/105 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 62/80 (78%) | 51/67 (76%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/35 (49%) | 23/38 (61%) |
Benutte Breakpoints | 1/4 (25%) | 1/6 (17%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/105 (30%) | 36/115 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 110/220 (50%) | 110/220 (50%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces | 16 | 9 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Viktor Galovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Viktor Galovic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Viktor Galovic | 1-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Viktor Galovic | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-4 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Viktor Galovic | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-5 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
4-6 |
2 | ||
Viktor Galovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Viktor Galovic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Viktor Galovic | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Viktor Galovic | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Viktor Galovic | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-4 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Viktor Galovic | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Viktor Galovic | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 3-4, 4-4, 5-4, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
3 | ||
0-0 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Viktor Galovic | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Viktor Galovic | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Viktor Galovic | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Viktor Galovic | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Viktor Galovic | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Viktor Galovic vs. Teimuraz Gabashvili - onderlinge wedstrijden
16.05.21 | 1e ronde van de kwal. | Viktor Galovic | Teimuraz Gabashvili | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | Biella 6 | Clay |
11.11.19 | 1e ronde | Viktor Galovic | Teimuraz Gabashvili | 4-6, 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | Ortisei Challenger | I. hard |
Viktor Galovic form & Teimuraz Gabashvili form
Viktor Galovic - laatste wedstrijden
Todi Challenger - Clay | ||||
12.07.21 1e ronde | vs. Federico Gaio | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Milan Challenger - Clay | ||||
22.06.21 1e ronde | vs. Gian Marco Moroni | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Forli Challenger - Clay | ||||
15.06.21 1e ronde | vs. Gastao Elias | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 4 - Clay | ||||
26.05.21 2e ronde | vs. Carlos Gimeno Valero | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.05.21 1e ronde | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
Biella 6 - Clay | ||||
17.05.21 Kwalif. | vs. Tim Van Rijthoven | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Teimuraz Gabashvili | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
14.05.21 2e ronde | vs. Manuel Guinard | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.05.21 1e ronde | vs. Vit Kopriva | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Biella 5 - Clay | ||||
04.05.21 1e ronde | vs. Jay Clarke | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.05.21 Kwalif. | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tatsuma Ito | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Rome 2 - Clay | ||||
25.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Evgeny Karlovskiy | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Split 2 - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Zdenek Kolar | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Potchefstroom 2 - Hard | ||||
16.02.21 1e ronde | vs. Liam Broady | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Potchefstroom 1 - Hard | ||||
08.02.21 1e ronde | vs. Peter Polansky | 2-6, 6-3, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.01.21 1e ronde | vs. Nicolae Frunza | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Delray Beach - Hard | ||||
06.01.21 Kwalif. | vs. Roberto Quiroz | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aziz Dougaz | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
14.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Johannes Haerteis | 6-4, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Quinta - Hard | ||||
07.11.20 2e ronde | vs. Joao Monteiro | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.11.20 1e ronde | vs. Cayetano March | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
30.10.20 Kwartfinale | vs. Gastao Elias | 2-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
29.10.20 2e ronde | vs. Duje Ajdukovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.10.20 1e ronde | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
18.10.20 Kwalif. | vs. Mackenzie Mcdonald | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Nedelko | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
10.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Orlando Luz | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Parma Challenger - Clay | ||||
03.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Grenier | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Biella Challenger - Clay | ||||
27.09.20 Kwalif. | vs. Alexandre Muller | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail |
Teimuraz Gabashvili - laatste wedstrijden
M25 Monastir - Hard | ||||
26.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Joaquin Bianchi | - Teimuraz Gabashvili - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ivo Vercik | - Teimuraz Gabashvili - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Filippo Giovannini | 1-2, - Teimuraz Gabashvili - scratch | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Frederic Schlossmann | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruben Hartig | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Philip Henning | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Max Van Nunen | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lyle Zaloumis | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Jasza Szajrych | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Maksim Shin | 5-7, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Vitali Chvets | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Josh Reid | 6-1, 6-79, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Giorgi Giorgadze | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Eric Vanshelboim | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Josh Reid | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vishal Saravanan | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Sabadell - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Alvaro Lopez San Martin | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Noah Lopez | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.09.23 Kwalif. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-0, 3-6, 10-1 | wedstrijd detail | |
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Mszyca | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Jack Loge | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Imran Sibille | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Yaroslav Demin | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Elliot Benchetrit | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jacopo Bilardo | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Isaac Nortie Nortey | Isaac Nortie Nortey - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rayane Oumaouche | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |