WEDSTRIJD
20.11.19 | 2e ronde | Vit Kopriva | Mohamed Safwat | 2-6, 6-4, 6-4 | Maia Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Vit Kopriva | Mohamed Safwat | |
1e Service % | 61/104 (59%) | 49/92 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 35/61 (57%) | 28/49 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 22/43 (51%) | 19/43 (44%) |
Benutte Breakpoints | 6/13 (46%) | 6/17 (35%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 45/92 (49%) | 47/104 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 102/196 (52%) | 94/196 (48%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 0 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Vit Kopriva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Mohamed Safwat | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Vit Kopriva | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-2 | Mohamed Safwat | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Vit Kopriva | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-3 | Mohamed Safwat | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Vit Kopriva | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Mohamed Safwat | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
2-6 |
2 | ||
Vit Kopriva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Mohamed Safwat | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vit Kopriva | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Mohamed Safwat | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Vit Kopriva | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Mohamed Safwat | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Vit Kopriva | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Mohamed Safwat | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Vit Kopriva | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Mohamed Safwat | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Vit Kopriva | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Mohamed Safwat | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Vit Kopriva | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Mohamed Safwat | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Vit Kopriva | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Mohamed Safwat | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Vit Kopriva | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Mohamed Safwat | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vit Kopriva | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Mohamed Safwat | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Vit Kopriva vs. Mohamed Safwat - onderlinge wedstrijden
20.11.19 | 2e ronde | Vit Kopriva | Mohamed Safwat | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Maia Challenger | Clay |
Vit Kopriva form & Mohamed Safwat form
Vit Kopriva - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Christopher O'Connell | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Jeff Wolf | 6-3, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rei Sakamoto | 7-65, 7-65 | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Aleksandar Vukic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Emilio Nava | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Beibit Zhukayev | 6-74, 6-3, 5-0, Beibit Zhukayev - scratch | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Constant Lestienne | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Cooper Woestendick | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Fabian Marozsan | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
18.02.24 Kwalif. | vs. Maximilian Marterer | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Laurent Lokoli | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
04.02.24 | vs. Orel Kimhi | 3-6, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Matteo Martineau | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Lucas Pouille | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Sebastian Korda | 1-6, 4-6, 6-2, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Oliver Crawford | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Oriol Roca Batalla | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Calvin Hemery | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Curitiba Challenger - Clay | ||||
23.10.23 1e ronde | vs. Lukas Neumayer | 0-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
20.10.23 Halve finale | vs. Andrea Pellegrino | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 Kwartfinale | vs. Federico Delbonis | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-0, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Luciano Darderi | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Dalibor Svrcina | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
25.09.23 Halve finale | vs. Dennis Novak | 6-3, 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Marvin Moeller | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 6-4, 4-0, Rudolf Molleker - scratch | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Andrea Picchione | 6-4, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail |
Mohamed Safwat - laatste wedstrijden
Kigali 2 - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Marco Trungelliti | 6-1, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Juan Pablo Paz | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Max Houkes | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Juan Pablo Paz | 6-79, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. August Holmgren | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Timofey Skatov | 7-60, 6-4 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Egor Gerasimov | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Oliver Ojakaar | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Kevin Humpfner | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Gabriele Bosio | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Max Wiskandt | 7-69, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Alvaro Guillen Meza | 4-6, 7-66, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Matthias Ujvary | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Valerio Perruzza | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Nuno Borges | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hazem Naow | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Vadym Ursu | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Petr Bar Biryukov | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Alberto Lim | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Jiri Barnat | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Alex Knaff | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Saba Purtseladze | 6-4, 3-0, Saba Purtseladze - scratch | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Jay Clarke | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Harrison Adams | 7-66, 7-68 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Hanyi Liu | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
08.10.23 Finale | vs. Stuart Parker | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Gabriel Decamps | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Jacob Bradshaw | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Zhanger Almashev | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |