WEDSTRIJD
19.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Vital Flurin Leuch | Tim Hofmann | 6-3, 6-4 | M25 Schlieren | Clay |
STATISTIEKEN
Liechtenstein
11.05.97, 26 Jaar
11.05.97, 26 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
22.01.01, 23 Jaar
22.01.01, 23 Jaar
Vital Flurin Leuch vs. Tim Hofmann - onderlinge wedstrijden
19.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Vital Flurin Leuch | Tim Hofmann | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Schlieren | Clay |
Vital Flurin Leuch form & Tim Hofmann form
Vital Flurin Leuch - laatste wedstrijden
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Liam Gavrielides | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Vasileios Voltirakis | 3-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Filippo Moroni | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
22.10.19 Kwalif. | vs. Sidane Pontjodikromo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Francis Pare | 3-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
15.10.19 Kwalif. | vs. Sidane Pontjodikromo | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Francis Pare | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Horgen - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Timo Lanz | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Schlieren - Clay | ||||
19.08.19 Kwalif. | vs. Buvaysar Gadamauri | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tim Hofmann | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
14.08.19 1e ronde | vs. Alessandro Pecci | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.08.19 Kwalif. | vs. Matteo Gigante | 3-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Corino | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Vogau - Clay | ||||
06.08.19 Kwalif. | vs. Sandro Kopp | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Luka Stojanovic (SRB) | 1-6, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Wels - Clay | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Hodor | 6-73, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Telfs - Clay | ||||
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Stefano Battaglino | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
29.04.19 Kwalif. | vs. Alexander Merino | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
22.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
Turkey F40 - Clay | ||||
08.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandru Vasile Manole | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F39 - Clay | ||||
02.12.18 2e ronde van de kwal. | vs. Andrej Krajcik | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Jalpota | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Turkey F33 - Clay | ||||
23.10.18 1e ronde | vs. Dante Gennaro | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.10.18 Kwalif. | vs. Horst Rieder | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Nicholas Adesalu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Turkey F32 - Clay | ||||
13.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Niklas Guttau | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F31 - Clay | ||||
06.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Artur Kulibaba | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Germany F14 - I. hard | ||||
02.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Max Wiskandt | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Netherlands F6 - Clay | ||||
26.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. John Harrison Richmond | 6-0, 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Netherlands F5 - Clay | ||||
18.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Maikel Borg | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail |
Tim Hofmann - laatste wedstrijden
M25+H Ricany - Clay | ||||
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Stepan Pecak | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Plaisir - I. hard | ||||
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Axel Garcian | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trieste - Clay | ||||
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Taddia | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Piombino - Hard | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mattia Rossi | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Schlieren - Clay | ||||
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Vital Flurin Leuch | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Wetzlar - Clay | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Filippo Giovannini | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Eckental Challenger - Carpet | ||||
27.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Johannes Haerteis | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Germany F15 - Carpet | ||||
08.10.18 Kwalif. | vs. Piotr Galus | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Tom Zeuch | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Germany F12 - Clay | ||||
12.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Aria Harajchi | 1-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
Eckental Challenger - Carpet | ||||
28.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Tim Puetz | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Eckental Challenger - Carpet | ||||
29.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. David Pichler | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Germany F13 - Carpet | ||||
03.10.16 Kwalif. | vs. Gabriel Donev | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Werner | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.10.16 2e ronde van de kwal. | vs. Lucas Poock | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |