INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alexander Donski vs. Vitaliy Sachko - onderlinge wedstrijden
11.03.19 | Kwalif. | Vitaliy Sachko | Alexander Donski | 4-6, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Alexander Donski form & Vitaliy Sachko form
Alexander Donski - laatste wedstrijden
M25 Vale - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Jaime Faria | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Daniel Marincas | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Goncalo Falcao | 4-6, 6-1, 10-3 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Nikolay Vylegzhanin | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mikel Martinez | 6-3, 7-68 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Patrick Foley | 1-6, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Michael Vrbensky | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Rodrigo Fernandes | 7-64, 7-64 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Tomas Tenil | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-76, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Elmer Moller | 2-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Rodrigo Fernandes | 2-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Noah Gabriel | 2-6, 6-2, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Jakub Paul | 6-4, 2-6, 0-3, - Alexander Donski - scratch | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. David Perez Sanz | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Duarte Vale | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-1, 7-67 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Seongbin Sim | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anas Ben Chiekh | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Chirag Duhan | 6-3, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.12.23 Kwartfinale | vs. Omni Kumar | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.12.23 2e ronde | vs. Maximus Jones | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.12.23 1e ronde | vs. Luca Fantini | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Sebastian Sorger | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.12.23 Kwalif. | vs. Kylian Collignon | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ilie Cazac | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin De Carvalho | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Jakob Schnaitter | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Max Wiskandt | 2-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |
Vitaliy Sachko - laatste wedstrijden
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-75, 6-74 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Denis Yevseyev | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Aziz Dougaz | 1-4, - Vitaliy Sachko - scratch | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Marc-Andrea Huesler | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Terence Atmane | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zsombor Piros | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 Kwalif. | vs. Nerman Fatic | 6-72, 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Altug Celikbilek | 2-6, 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
30.10.23 1e ronde | vs. Timo Stodder | 6-3, 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Sonego | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Kotov | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Dominic Thiem | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
04.10.23 2e ronde | vs. Antoine Escoffier | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde | vs. Gabriel Diallo | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
20.09.23 2e ronde | vs. Dennis Novak | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 7-63, 7-61 | wedstrijd detail | |
Szczecin Challenger - Clay | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 2-6, 6-4, 6-73 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Sumit Nagal | 6-72, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Lukas Neumayer | 7-62, 7-61 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Raul Brancaccio | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
San Marino - Clay | ||||
02.08.23 2e ronde | vs. David Goffin | 7-60, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Verona Challenger - Clay | ||||
30.07.23 Finale | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.07.23 Halve finale | vs. David Goffin | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.07.23 Kwartfinale | vs. Francisco Comesana | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Benjamin Hassan | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Trieste Challenger - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Kyrian Jacquet | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Lukas Neumayer | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail |