WEDSTRIJD
11.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Vitaliy Sachko | Riccardo Maiga | 7-62, 6-4 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Vitaliy Sachko vs. Riccardo Maiga - onderlinge wedstrijden
11.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Vitaliy Sachko | Riccardo Maiga | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
14.05.18 | 1e ronde | Vitaliy Sachko | Riccardo Maiga | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | Ukraine F2 | Clay |
Vitaliy Sachko form & Riccardo Maiga form
Vitaliy Sachko - laatste wedstrijden
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-75, 6-74 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Denis Yevseyev | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Aziz Dougaz | 1-4, - Vitaliy Sachko - scratch | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Marc-Andrea Huesler | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Terence Atmane | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zsombor Piros | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 Kwalif. | vs. Nerman Fatic | 6-72, 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Altug Celikbilek | 2-6, 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
30.10.23 1e ronde | vs. Timo Stodder | 6-3, 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Sonego | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Kotov | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Dominic Thiem | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
04.10.23 2e ronde | vs. Antoine Escoffier | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde | vs. Gabriel Diallo | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
20.09.23 2e ronde | vs. Dennis Novak | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 7-63, 7-61 | wedstrijd detail | |
Szczecin Challenger - Clay | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 2-6, 6-4, 6-73 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Sumit Nagal | 6-72, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Lukas Neumayer | 7-62, 7-61 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Raul Brancaccio | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
San Marino - Clay | ||||
02.08.23 2e ronde | vs. David Goffin | 7-60, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Verona Challenger - Clay | ||||
30.07.23 Finale | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.07.23 Halve finale | vs. David Goffin | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.07.23 Kwartfinale | vs. Francisco Comesana | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Benjamin Hassan | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Trieste Challenger - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Kyrian Jacquet | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Lukas Neumayer | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail |
Riccardo Maiga - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Giorgio Tabacco | 3-6, 1-3, - Riccardo Maiga - scratch | wedstrijd detail | |
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Vitali Chvets | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Kotzen | 7-5, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Caslano - Clay | ||||
31.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 0-6, 0-2, - Riccardo Maiga - scratch | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
07.07.20 1e ronde | vs. Jakub Paul | 7-5, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.07.20 1e ronde | vs. Mischa Lanz | 7-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.03.20 1e ronde | vs. Lorenzo Rottoli | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.02.20 2e ronde | vs. George Loffhagen | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.02.20 1e ronde | vs. Manish Sureshkumar | 2-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.02.20 Kwartfinale | vs. Benjamin Pietri | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.02.20 2e ronde | vs. Michal Mikula | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.02.20 1e ronde | vs. Julien Cagnina | 6-3, 4-0, Julien Cagnina - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.11.19 2e ronde | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.11.19 1e ronde | vs. Omar El-Moslemany | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Chien-Hsun Lo | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Boris Pokotilov | 3-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
18.10.19 Kwartfinale | vs. Pablo Vivero Gonzalez | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.19 2e ronde | vs. Noah Thurner | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Omar Elkadi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Frederico Gil | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25+H Oliveira - Hard | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Frederico Gil | 3-6, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sajur - Hard | ||||
05.09.19 2e ronde | vs. Alexis Canter | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.09.19 1e ronde | vs. Emmanuel Luria | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kiryat - Hard | ||||
31.08.19 Halve finale | vs. Jack Draper | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.08.19 Kwartfinale | vs. Takuto Niki | 7-64, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.08.19 2e ronde | vs. Giorgio Ricca | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Andrea Picchione | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Kiryat - Hard | ||||
23.08.19 Kwartfinale | vs. Alessandro Bega | 4-6, 0-4, - Riccardo Maiga - scratch | wedstrijd detail | |
22.08.19 2e ronde | vs. Gilad Tamar | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.08.19 1e ronde | vs. Daniel Dudockin | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail |