WEDSTRIJD
17.07.20 | 1e ronde | Vitaliy Sachko | Vaclav Safranek | 2-0, - scratch | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Vitaliy Sachko | 0-0 | |
0-0, 30-15 | ||
1-0 | Vaclav Safranek | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Vitaliy Sachko | 2-0 | |
0-0 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Vitaliy Sachko vs. Vaclav Safranek - onderlinge wedstrijden
17.07.20 | 1e ronde | Vitaliy Sachko | Vaclav Safranek | 2-0, Vaclav Safranek - scratch | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
03.07.19 | 1e ronde | Vaclav Safranek | Vitaliy Sachko | 7-66, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Wroclaw | Clay |
11.08.16 | 2e ronde | Vaclav Safranek | Vitaliy Sachko | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | Slovakia F3 | Clay |
Vitaliy Sachko form & Vaclav Safranek form
Vitaliy Sachko - laatste wedstrijden
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-75, 6-74 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Denis Yevseyev | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Aziz Dougaz | 1-4, - Vitaliy Sachko - scratch | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Marc-Andrea Huesler | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Terence Atmane | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zsombor Piros | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 Kwalif. | vs. Nerman Fatic | 6-72, 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Altug Celikbilek | 2-6, 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
30.10.23 1e ronde | vs. Timo Stodder | 6-3, 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Sonego | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Kotov | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Dominic Thiem | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
04.10.23 2e ronde | vs. Antoine Escoffier | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde | vs. Gabriel Diallo | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
20.09.23 2e ronde | vs. Dennis Novak | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 7-63, 7-61 | wedstrijd detail | |
Szczecin Challenger - Clay | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 2-6, 6-4, 6-73 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Sumit Nagal | 6-72, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Lukas Neumayer | 7-62, 7-61 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Raul Brancaccio | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
San Marino - Clay | ||||
02.08.23 2e ronde | vs. David Goffin | 7-60, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Verona Challenger - Clay | ||||
30.07.23 Finale | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.07.23 Halve finale | vs. David Goffin | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.07.23 Kwartfinale | vs. Francisco Comesana | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Benjamin Hassan | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Trieste Challenger - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Kyrian Jacquet | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Lukas Neumayer | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail |
Vaclav Safranek - laatste wedstrijden
Liberec Challenger - Clay | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Matthias Bachinger | 6-76, 0-1, - Vaclav Safranek - scratch | wedstrijd detail | |
Zug Challenger - Clay | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aldin Setkic | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Kassel - Clay | ||||
12.07.22 1e ronde | vs. Rudolf Molleker | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Braunschweig Challenger - Clay | ||||
04.07.22 Kwalif. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Otto Virtanen | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
02.07.22 Halve finale | vs. Petr Nouza | 4-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.07.22 Kwartfinale | vs. Leo Borg | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.06.22 2e ronde | vs. Gian Marco Ortenzi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.06.22 1e ronde | vs. Sebastian Gima | 6-3, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Chieti - Clay | ||||
15.06.22 1e ronde | vs. Riccardo Balzerani | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bratislava Challenger - Clay | ||||
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Gautier | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Most - Clay | ||||
19.05.22 2e ronde | vs. Andrew Paulson | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.05.22 1e ronde | vs. Martin Krumich | 7-66, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
10.05.22 1e ronde | vs. Mischa Zverev | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ostrava Challenger - Clay | ||||
25.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Marek Gengel | 7-5, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
13.05.21 1e ronde | vs. Mukund Sasikumar | 1-3, - Vaclav Safranek - scratch | wedstrijd detail | |
11.05.21 Kwalif. | vs. Jakub Beran | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Kristof Minarik | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jeremy Schifris | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Meerbusch - Clay | ||||
14.04.21 1e ronde | vs. David Pichler | 6-1, 6-79, 2-3, - Vaclav Safranek - scratch | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
22.03.21 1e ronde | vs. Gregoire Barrere | 4-6, 7-65, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Alexandar Lazarov | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
27.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
Potchefstroom 2 - Hard | ||||
14.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Lock | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
Potchefstroom 1 - Hard | ||||
08.02.21 Kwalif. | vs. Liam Broady | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Lock | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
13.01.21 1e ronde | vs. Peter Benjamin Privara | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
09.01.21 Kwartfinale | vs. Daniel Rincon | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.01.21 2e ronde | vs. Abedallah Shelbayh | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.01.21 1e ronde | vs. Imanol Lopez Morillo | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |