Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Sweden
03.07.97, 26 Jaar
03.07.97, 26 Jaar
Vlad Andrei Dancu vs. Sam Taylor - onderlinge wedstrijden
09.04.19 | Kwalif. | Vlad Andrei Dancu | Sam Taylor | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Vlad Andrei Dancu form & Sam Taylor form
Vlad Andrei Dancu - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Stijn Slump | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Alaminos - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Lucas Gerch | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Andrea Bacaloni | 4-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Gianluca Cadenasso | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Alaminos - Clay | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Lucas Gerch | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Lilian Marmousez | 6-77, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Michael Shaw | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Rocco Piatti | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Giuseppe La Vela | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Federico Campana | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-0, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Gianluca Cadenasso | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Ergi Kirkin | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Ignacio Parisca | 5-7, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Stefano Reitano | 6-2, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Quentin Folliot | 4-6, 6-1, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Emilien Voisin | 7-65, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Egor Agafonov | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Matthew William Donald | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 7-62, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Valerio Perruzza | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Gianluca Cadenasso | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Maxim Zhukov | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Michael Vrbensky | 7-65, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Branko Djuric | 2-6, 7-63, 6-72 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Jan Kobierski | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Kai Lemstra | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Matic Dimic | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Arad - Clay | ||||
30.09.23 Finale | vs. Jakub Nicod | 4-6, 7-68, 4-6 | wedstrijd detail |
Sam Taylor - laatste wedstrijden
M15 Doha - Hard | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Adrian Obert | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Federico Lucini | 6-78, 3-0, - Sam Taylor - scratch | wedstrijd detail | |
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Pietro Mugelli | 6-4, 3-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.02.20 1e ronde | vs. Luis Faria | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Pak Long Yeung | 6-4, 2-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
03.02.20 Kwalif. | vs. Omar Giacalone | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Bastian Alonso Utreras Santander | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Meshref - Hard | ||||
31.10.19 2e ronde | vs. Yurii Dzhavakian | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.10.19 1e ronde | vs. Essa Qabazard | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Bogdan Bobrov | 3-5, - Sam Taylor - scratch | wedstrijd detail | |
22.10.19 Kwalif. | vs. Muzammil Murtaza | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Edwards | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Mousa Alkotop | 6-3, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.10.19 Kwalif. | vs. Yurii Dzhavakian | 6-0, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
30.09.19 Kwalif. | vs. Wojciech Marek | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jonathan Backman | 3-6, 7-5, 10-1 | wedstrijd detail | |
M25 Stockholm - I. hard | ||||
26.09.19 2e ronde | vs. Tomas Machac | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
25.09.19 1e ronde | vs. Harry Wendelken | 6-73, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25+H Mulhouse - I. hard | ||||
12.09.19 2e ronde | vs. Gijs Brouwer | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.09.19 1e ronde | vs. Hugo Schott | 6-3, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.09.19 Kwalif. | vs. Pierre Faivre | 7-63, 6-73, 10-4 | wedstrijd detail | |
08.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Christian Samuelsson | 6-4, 7-68 | wedstrijd detail | |
M15 Helsinki - Clay | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Marco Saffratti | 4-6, 6-1, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Koksijde - Clay | ||||
13.08.19 Kwalif. | vs. Carl Soderlund | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alois Blondeel | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Ystad - Clay | ||||
06.08.19 1e ronde | vs. Gustaf Strom | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Taipei - Hard | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Tsung-Hua Yang | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.07.19 Kwalif. | vs. Ren Nakamura | 6-4, 5-7, 10-6 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Liang-Yu Lin | 6-4, 6-78, 10-4 | wedstrijd detail | |
M25 Taipei - Hard | ||||
16.07.19 Kwalif. | vs. Pak Long Yeung | 4-6, 1-2, - Sam Taylor - scratch | wedstrijd detail |