WEDSTRIJD
02.09.18 | 2e ronde van de kwal. | Vlad Victor Cornea | Andi Jianu | 6-3, 6-2 | Romania F12 | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Romania
21.01.99, 25 Jaar
21.01.99, 25 Jaar
Vlad Victor Cornea vs. Andi Jianu - onderlinge wedstrijden
02.09.18 | 2e ronde van de kwal. | Vlad Victor Cornea | Andi Jianu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Romania F12 | Clay |
Vlad Victor Cornea form & Andi Jianu form
Vlad Victor Cornea - laatste wedstrijden
Maia Challenger - Clay | ||||
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Denis Yevseyev | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
29.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. James Kent Trotter | 7-5, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
20.09.22 1e ronde | vs. Lukas Klein | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Mallorca Challenger - Hard | ||||
29.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Prague 3 - Clay | ||||
23.08.22 1e ronde | vs. Petr Nouza | 3-6, 7-63, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.08.22 Kwalif. | vs. Jakub Paul | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-73, 4-0, Giovanni Mpetshi Perricard - scratch | wedstrijd detail | |
Iasi Challenger - Clay | ||||
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Gima | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Salzburg Challenger - Clay | ||||
04.07.22 Kwalif. | vs. Filip Misolic | 3-6, 0-0, - Vlad Victor Cornea - scratch | wedstrijd detail | |
03.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Cristian Jianu | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
Heilbronn Challenger - Clay | ||||
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Oleksii Krutykh | 7-65, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Turin Challenger - I. hard | ||||
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Antoine Escoffier | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Forli 5 - I. hard | ||||
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Arnaboldi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Forli 3 - I. hard | ||||
05.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Savriyan Danilov | 3-6, 7-63, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bari Challenger - Hard | ||||
22.11.21 Kwalif. | vs. Antoine Bellier | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Petros Tsitsipas | 7-60, 7-5 | wedstrijd detail | |
Losinj Challenger - Clay | ||||
18.10.21 1e ronde | vs. Jonas Forejtek | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Napoli Challenger - Clay | ||||
04.10.21 Kwalif. | vs. Julian Ocleppo | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
27.09.21 1e ronde | vs. Franco Agamenone | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Istanbul 2 - Hard | ||||
14.09.21 1e ronde | vs. Aldin Setkic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Bacau - Clay | ||||
18.08.21 1e ronde | vs. Alexandar Lazarov | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jiri Barnat | 5-7, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Bortolotti | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
15.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Domagoj Biljesko | 6-3, 5-7, 10-5 | wedstrijd detail | |
15.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lucas Bouquet | 3-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - I. hard | ||||
09.03.21 1e ronde | vs. Baptiste Crepatte | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
17.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
22.09.20 1e ronde | vs. Orlando Luz | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
09.09.20 1e ronde | vs. Dan Added | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Andi Jianu - laatste wedstrijden
Romania F13 - Clay | ||||
10.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Jeremias Lima-Perez | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Romania F12 - Clay | ||||
02.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Vlad Victor Cornea | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Dan Mihai Nastase | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Romania F11 - Clay | ||||
26.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Luca George Tatomir | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Vlad Corneliu Pop | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Romania F10 - Clay | ||||
20.08.18 Kwalif. | vs. Alexandru Vasile Manole | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Cristian Stefan Moldovan | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Dan Radu Munteanu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Romania F9 - Clay | ||||
12.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Andrei Afilipoaei | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Romania F8 - Clay | ||||
05.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Jackson Varney | 1-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
Romania F12 - Clay | ||||
28.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Edris Fetisleam | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Romania F11 - Clay | ||||
21.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Vladislav Melnic | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Romania F10 - Clay | ||||
14.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Vanta | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Romania F9 - Clay | ||||
07.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Gabi Adrian Boitan | 7-5, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Ioan Luca Vidan | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Romania F8 - Clay | ||||
01.08.17 1e ronde | vs. Alessandro Petrone | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Andrei Iacob | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.07.17 Kwalif. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Romania F7 - Clay | ||||
24.07.17 1e ronde | vs. Razvan Marius Codescu | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandru Ionel Stroe | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Ferrando | 5-7, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.07.17 Kwalif. | vs. Darius Neica | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Romania F5 - Clay | ||||
26.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Giacomo De Carlo | 6-3, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.06.17 2e ronde van de kwal. | vs. Vladislav Melnic | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Romania F4 - Clay | ||||
19.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Neven Krivokuca | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Romania F3 - Clay | ||||
12.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Shunsuke Wakita | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Romania F2 - Clay | ||||
22.05.17 Kwalif. | vs. Vladimir Filip | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.05.17 1e ronde van de kwal. | vs. Tudor Stefan Gheorghita | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |