WEDSTRIJD
15.05.19 | 1e ronde | Vlad Victor Cornea | Manfred Fellin | 6-2, 6-1 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Vlad Victor Cornea | Manfred Fellin | |
1e Service % | 28/47 (60%) | 37/62 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/28 (71%) | 17/37 (46%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/19 (47%) | 9/25 (36%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/62 (58%) | 18/47 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 65/109 (60%) | 44/109 (40%) |
Dubbele fouten | 0 | 9 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Vlad Victor Cornea | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Manfred Fellin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Vlad Victor Cornea | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Manfred Fellin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Vlad Victor Cornea | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Manfred Fellin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Vlad Victor Cornea | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-2 | Manfred Fellin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Vlad Victor Cornea | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Manfred Fellin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Vlad Victor Cornea | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Manfred Fellin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Vlad Victor Cornea | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Manfred Fellin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vlad Victor Cornea | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
24.02.97, 27 Jaar
16192 $
24.02.97, 27 Jaar
16192 $
Vlad Victor Cornea vs. Manfred Fellin - onderlinge wedstrijden
15.05.19 | 1e ronde | Vlad Victor Cornea | Manfred Fellin | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Vlad Victor Cornea form & Manfred Fellin form
Vlad Victor Cornea - laatste wedstrijden
Maia Challenger - Clay | ||||
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Denis Yevseyev | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
29.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. James Kent Trotter | 7-5, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
20.09.22 1e ronde | vs. Lukas Klein | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Mallorca Challenger - Hard | ||||
29.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Prague 3 - Clay | ||||
23.08.22 1e ronde | vs. Petr Nouza | 3-6, 7-63, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.08.22 Kwalif. | vs. Jakub Paul | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-73, 4-0, Giovanni Mpetshi Perricard - scratch | wedstrijd detail | |
Iasi Challenger - Clay | ||||
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Gima | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Salzburg Challenger - Clay | ||||
04.07.22 Kwalif. | vs. Filip Misolic | 3-6, 0-0, - Vlad Victor Cornea - scratch | wedstrijd detail | |
03.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Cristian Jianu | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
Heilbronn Challenger - Clay | ||||
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Oleksii Krutykh | 7-65, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Turin Challenger - I. hard | ||||
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Antoine Escoffier | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Forli 5 - I. hard | ||||
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Arnaboldi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Forli 3 - I. hard | ||||
05.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Savriyan Danilov | 3-6, 7-63, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bari Challenger - Hard | ||||
22.11.21 Kwalif. | vs. Antoine Bellier | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Petros Tsitsipas | 7-60, 7-5 | wedstrijd detail | |
Losinj Challenger - Clay | ||||
18.10.21 1e ronde | vs. Jonas Forejtek | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Napoli Challenger - Clay | ||||
04.10.21 Kwalif. | vs. Julian Ocleppo | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
27.09.21 1e ronde | vs. Franco Agamenone | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Istanbul 2 - Hard | ||||
14.09.21 1e ronde | vs. Aldin Setkic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Bacau - Clay | ||||
18.08.21 1e ronde | vs. Alexandar Lazarov | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jiri Barnat | 5-7, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Bortolotti | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
15.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Domagoj Biljesko | 6-3, 5-7, 10-5 | wedstrijd detail | |
15.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lucas Bouquet | 3-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - I. hard | ||||
09.03.21 1e ronde | vs. Baptiste Crepatte | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
17.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
22.09.20 1e ronde | vs. Orlando Luz | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
09.09.20 1e ronde | vs. Dan Added | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Manfred Fellin - laatste wedstrijden
M25 Caslano - Clay | ||||
23.08.22 1e ronde | vs. Jan Sebesta | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Malmo - Clay | ||||
16.08.22 1e ronde | vs. Jonas Eriksson Ziverts | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Parnu - Clay | ||||
03.08.22 1e ronde | vs. Wojciech Marek | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Uriage - Clay | ||||
11.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Simon Reveniau | 6-3, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Drazen Petrovic | 2-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Kalmar - Clay | ||||
12.05.22 2e ronde | vs. Daniele Capecchi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.05.22 1e ronde | vs. Jack Karlsson Wistrand | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
08.09.21 1e ronde | vs. Stefano Battaglino | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
03.09.21 Kwartfinale | vs. Ryota Tanuma | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.09.21 2e ronde | vs. Giovanni Calvano | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.09.21 1e ronde | vs. Andrei Cuceu | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Ueberlingen - Clay | ||||
17.08.21 1e ronde | vs. Ergi Kirkin | 6-1, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Parnu - Clay | ||||
04.08.21 1e ronde | vs. Simone Roncalli | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.08.21 Kwalif. | vs. Villem Aadamsoo | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Oskar Stumpf | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
29.07.21 2e ronde | vs. Quentin Folliot | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.07.21 1e ronde | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.07.21 Kwalif. | vs. Nicolas Agustin Lema | 7-68, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anmar Faleh Alhogbani | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
21.07.21 1e ronde | vs. Nathan Seateun | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Genova - Clay | ||||
14.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Bautista Otegui | 1-5, - Manfred Fellin - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Leyton Rivera | 4-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 6-75, 6-2, 3-10 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
26.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Ragazzi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Clark | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
21.04.21 1e ronde | vs. Daniele Capecchi | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.04.21 Kwalif. | vs. Luigi Sorrentino | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sherif Makhlouf | 7-63, 2-0, Sherif Makhlouf - scratch | wedstrijd detail | |
19.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ashraf El Sayed | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail |