WEDSTRIJD
06.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Vlad Victor Cornea | Robert Ziganshin | 4-0, - scratch | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
26.10.95, 28 Jaar
26.10.95, 28 Jaar
Vlad Victor Cornea vs. Robert Ziganshin - onderlinge wedstrijden
06.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Vlad Victor Cornea | Robert Ziganshin | 4-0, Robert Ziganshin - scratch | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Vlad Victor Cornea form & Robert Ziganshin form
Vlad Victor Cornea - laatste wedstrijden
Maia Challenger - Clay | ||||
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Denis Yevseyev | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
29.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. James Kent Trotter | 7-5, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
20.09.22 1e ronde | vs. Lukas Klein | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Mallorca Challenger - Hard | ||||
29.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Prague 3 - Clay | ||||
23.08.22 1e ronde | vs. Petr Nouza | 3-6, 7-63, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.08.22 Kwalif. | vs. Jakub Paul | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-73, 4-0, Giovanni Mpetshi Perricard - scratch | wedstrijd detail | |
Iasi Challenger - Clay | ||||
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Gima | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Salzburg Challenger - Clay | ||||
04.07.22 Kwalif. | vs. Filip Misolic | 3-6, 0-0, - Vlad Victor Cornea - scratch | wedstrijd detail | |
03.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Cristian Jianu | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
Heilbronn Challenger - Clay | ||||
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Oleksii Krutykh | 7-65, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Turin Challenger - I. hard | ||||
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Antoine Escoffier | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Forli 5 - I. hard | ||||
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Arnaboldi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Forli 3 - I. hard | ||||
05.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Savriyan Danilov | 3-6, 7-63, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bari Challenger - Hard | ||||
22.11.21 Kwalif. | vs. Antoine Bellier | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Petros Tsitsipas | 7-60, 7-5 | wedstrijd detail | |
Losinj Challenger - Clay | ||||
18.10.21 1e ronde | vs. Jonas Forejtek | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Napoli Challenger - Clay | ||||
04.10.21 Kwalif. | vs. Julian Ocleppo | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
27.09.21 1e ronde | vs. Franco Agamenone | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Istanbul 2 - Hard | ||||
14.09.21 1e ronde | vs. Aldin Setkic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Bacau - Clay | ||||
18.08.21 1e ronde | vs. Alexandar Lazarov | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jiri Barnat | 5-7, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Bortolotti | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
15.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Domagoj Biljesko | 6-3, 5-7, 10-5 | wedstrijd detail | |
15.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lucas Bouquet | 3-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - I. hard | ||||
09.03.21 1e ronde | vs. Baptiste Crepatte | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
17.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
22.09.20 1e ronde | vs. Orlando Luz | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
09.09.20 1e ronde | vs. Dan Added | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Robert Ziganshin - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Simion | 3-6, - Robert Ziganshin - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Stefanos Sakellaridis | 2-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gregorio Lulli | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Gelhardt | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Bulut Ozcelik | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nabi Kustepe | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Jounieh - Clay | ||||
30.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Mayeul Darras | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Carlo Abou Khater | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Jounieh - Clay | ||||
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ibrahim Abou Chahine | 3-6, 7-5, 4-10 | wedstrijd detail | |
M25 Bagneres - Hard | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Emilien Burnel | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.09.19 Kwalif. | vs. Hugo Cazaban | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Horgen - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pietro Schiavetti | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Koksijde - Clay | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ystad - Clay | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jakob Arvidsson Ehn | 4-5, - Robert Ziganshin - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Brussels - Clay | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Boureau | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Ajaccio - Hard | ||||
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Romain Bauvy | 3-6, 1-3, - Robert Ziganshin - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Den - Clay | ||||
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tillmann Erdbories | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mert Alkaya | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Vlad Victor Cornea | 0-4, - Robert Ziganshin - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Marc Dijkhuizen | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Marius Ruzgas | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Egypt F25 - Hard | ||||
27.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Zhan Skindzer | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Egypt F24 - Hard | ||||
21.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Paras Dahiya | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Wellington Bastos | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Lebanon F2 - Clay | ||||
04.10.18 1e ronde | vs. Jaroslav Pospisil | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.09.18 Kwalif. | vs. Fakih Najib | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Lebanon F1 - Clay | ||||
22.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Michel Saade | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tunisia F31 - Hard | ||||
09.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Zakaria Ben Brahim | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tunisia F30 - Hard | ||||
01.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Preston Brown | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tunisia F29 - Clay | ||||
27.08.18 Kwalif. | vs. Jan Jermar | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail |