WEDSTRIJD
21.08.19 | 1e ronde | Vladimir Ivanov | Gorazd Srbljak | 6-4, 6-3 | M15 Helsinki | Clay |
STATISTIEKEN
Vladimir Ivanov | Gorazd Srbljak | |
1e Service % | 23/46 (50%) | 38/53 (72%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/23 (83%) | 22/38 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/23 (61%) | 7/15 (47%) |
Benutte Breakpoints | 4/6 (67%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/53 (45%) | 13/46 (28%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/99 (58%) | 42/99 (42%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces | 3 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Gorazd Srbljak | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Vladimir Ivanov | 0-1 | |
0-0, 0-30 | ||
0-2 | Gorazd Srbljak | |
0-0 | ||
Vladimir Ivanov | 1-2 | |
0-0, 15-0 | ||
2-2 | Gorazd Srbljak | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-40, 40-A | ||
Vladimir Ivanov | 2-3 | |
0-0, 15-15 | ||
3-3 | Gorazd Srbljak | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vladimir Ivanov | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Gorazd Srbljak | |
0-0, 0-15 | ||
Vladimir Ivanov | 5-4 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Gorazd Srbljak | |
0-0 | ||
Vladimir Ivanov | 0-1 | |
0-0, 15-15, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Gorazd Srbljak | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Vladimir Ivanov | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
2-2 | Gorazd Srbljak | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Vladimir Ivanov | 3-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Gorazd Srbljak | |
0-0 | ||
Vladimir Ivanov | 4-3 | |
0-0, 0-15 | ||
5-3 | Gorazd Srbljak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Vladimir Ivanov vs. Gorazd Srbljak - onderlinge wedstrijden
21.08.19 | 1e ronde | Vladimir Ivanov | Gorazd Srbljak | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Helsinki | Clay |
Vladimir Ivanov form & Gorazd Srbljak form
Vladimir Ivanov - laatste wedstrijden
Davis Cup - I. hard | ||||
05.03.22 | vs. Matthew Stubbings | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Parnu - I. hard | ||||
30.10.21 Halve finale | vs. Remy Bertola | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.10.21 Kwartfinale | vs. Iiro Vasa | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
28.10.21 2e ronde | vs. Tom Gentzsch | 5-7, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.10.21 1e ronde | vs. Michal Mikula | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
28.09.21 1e ronde | vs. Khumoun Sultanov | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
27.09.21 Kwalif. | vs. Arvid Nordquist | 3-6, 6-0, 10-6 | wedstrijd detail | |
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Axel Bergdahl | 6-4, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Chornomorsk - Clay | ||||
01.09.21 1e ronde | vs. Federico Campana | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Oldenzaal - Clay | ||||
18.08.21 1e ronde | vs. Guy Den Heijer | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Parnu - Clay | ||||
07.08.21 Halve finale | vs. Mattias Siimar | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.08.21 Kwartfinale | vs. Otto Virtanen | 2-6, 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
05.08.21 2e ronde | vs. Siim Troost | 4-6, 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.08.21 1e ronde | vs. Milan Welte | 7-5, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Telfs - Clay | ||||
16.07.21 1e ronde | vs. Calin Manda | 6-74, 1-2, - Vladimir Ivanov - scratch | wedstrijd detail | |
M25 The - Clay | ||||
29.06.21 1e ronde | vs. Lucas Gerch | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.06.21 Kwalif. | vs. Raphael Collignon | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Patrick Zahraj | 4-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Alkmaar - Clay | ||||
21.06.21 Kwalif. | vs. Guy Den Heijer | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jack Gibbens | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Helsinki - Clay | ||||
02.06.21 1e ronde | vs. Lucas Catarina | 5-7, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kouvola - Hard | ||||
26.05.21 1e ronde | vs. Lorenzo Rottoli | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
19.05.21 1e ronde | vs. Edoardo Eremin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.05.21 2e ronde | vs. Alexander Erler | 7-5, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.05.21 1e ronde | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 6-3, 7-68 | wedstrijd detail | |
11.05.21 Kwalif. | vs. Alafia Ayeni | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mark Tryakshin | 0-6, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Svensson | 7-5, 1-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
M15 St. - I. hard | ||||
14.04.21 1e ronde | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 7-61, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 St. - I. hard | ||||
06.04.21 1e ronde | vs. Evgenii Tiurnev | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Gorazd Srbljak - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Stijn Slump | 7-68, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Fernando Cavallo | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Vojtech Mares | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrei Dumitrescu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Michael Zhu | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Vasil Yehorov | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stephanos Schinas | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. David Mizrahi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Harry Wendelken | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Zlatibor - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zekai Li | 4-6, 0-2, - Gorazd Srbljak - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Svyatoslav Gulin | 2-6, 7-64, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Alexander Chepik | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Svyatoslav Gulin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Aleksandar Mihailovic | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Pirot - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Vuk Radjenovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Alessandro Bellifemine | 4-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Stefan Vujic | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Osijek - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Sebastian Prechtel | 3-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Florent Bax | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Nikola Jovic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Lorenzo Gagliardo | 7-5, 3-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
01.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksei Khomich | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marsel Znuderl | 6-75, 6-3, 10-2 | wedstrijd detail | |
M15 Belgrade - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. David Prasievi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.06.23 Kwalif. | vs. Milan Drinic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Jovic | 6-75, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
17.06.23 2e ronde | vs. Joao Eduardo Schiessl | 5-7, 7-612, 8-10 | wedstrijd detail |