Estonia
10.04.87, 36 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
India
07.01.94, 30 Jaar
Ukraine
28.04.96, 27 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Kazakhstan
22.05.93, 30 Jaar
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Vladimir Ivanov/Maxim Ratniuk vs. Arjun Kadhe/Denis Yevseyev - onderlinge wedstrijden
Vladimir Ivanov form & Arjun Kadhe form
Vladimir Ivanov/Maxim Ratniuk - laatste wedstrijden
M15 St. - I. hard |
15.04.21 Kwartfinale | vs. Naoki Tajima/Alexey Zakharov | 6-2, 3-6, 11-13 | | wedstrijd detail |
13.04.21 1e ronde | vs. Petr Bar Biryukov/Egor Novikov | 7-5, 6-4 | | wedstrijd detail |
M15 St. - I. hard |
07.04.21 1e ronde | vs. Alexandr Binda/Matvey Minin | 6-4, 5-7, 5-10 | | wedstrijd detail |
M15 Kazan - I. hard |
11.03.21 Kwartfinale | vs. Bogdan Bobrov/Ivan Gakhov | 3-6, 2-6 | | wedstrijd detail |
09.03.21 1e ronde | vs. Sergey Bolotov/Ilia Simakin | 7-5, 6-4 | | wedstrijd detail |
M25 Aktobe - I. hard |
22.02.20 Finale | vs. Ivan Liutarevich/Vladyslav Manafov | 5-7, 6-75 | | wedstrijd detail |
21.02.20 Halve finale | vs. Yunseong Chung/Djurabeck Karimov | Yunseong Chung/Djurabeck Karimov/Denis Yevseyev - niet aangetreden | | wedstrijd detail |
20.02.20 Kwartfinale | vs. Arjun Kadhe/Denis Yevseyev | 6-4, 7-61 | | wedstrijd detail |
19.02.20 1e ronde | vs. Dmitry Bezborodov/Danil Ozernoy | 6-3, 6-2 | | wedstrijd detail |
M25 Aktobe - I. hard |
11.02.20 1e ronde | vs. Ivan Liutarevich/Vladyslav Manafov | 3-6, 7-66, 6-10 | | wedstrijd detail |
M15 Parnu - Clay |
15.07.19 Finale | vs. Kenneth Raisma/Jurgen Zopp | 3-6, 6-4, 10-5 | | wedstrijd detail |
15.07.19 1e ronde | vs. Kristofer Siimar/Mattias Siimar | 6-4, 6-0 | | wedstrijd detail |
15.07.19 Kwartfinale | vs. Daniil Glinka/Johannes Seeman | 6-2, 6-4 | | wedstrijd detail |
15.07.19 Halve finale | vs. Peter Goldsteiner/Eero Vasa | 6-4, 7-5 | | wedstrijd detail |
M25 Kazan - I. hard |
21.01.19 1e ronde | vs. Timur Kiuamov/Konstantin Kravchuk | 2-6, 5-7 | | wedstrijd detail |
Estonia F3 - I. hard |
05.11.18 1e ronde | vs. Roni Mikael Hietaranta/Alexander Georg Mandma | 6-2, 6-4 | | wedstrijd detail |
05.11.18 Finale | vs. Janis Podzus/Martins Podzus | 3-6, 4-6 | | wedstrijd detail |
05.11.18 Kwartfinale | vs. Denys Klok/Joshua Paris | 6-4, 2-1, Denys Klok/Joshua Paris - scratch | | wedstrijd detail |
05.11.18 Halve finale | vs. Luca Castelnuovo/Vasko Mladenov | 6-4, 7-64 | | wedstrijd detail |
Estonia F2 - Carpet |
29.10.18 Finale | vs. Luca Castelnuovo/Vasko Mladenov | 6-4, 1-6, 10-4 | | wedstrijd detail |
29.10.18 1e ronde | vs. Matvey Khomentovskiy/Alexander Vasilenko | 6-1, 6-2 | | wedstrijd detail |
29.10.18 Kwartfinale | vs. Yanais Laurent/Lukas Mugevicius | 6-4, 3-6, 10-7 | | wedstrijd detail |
29.10.18 Halve finale | vs. Daniil Glinka/Karl Kiur Saar | 6-2, 6-1 | | wedstrijd detail |
Russia F3 - I. hard |
12.03.18 Halve finale | vs. Teimuraz Gabashvili/Roman Safiullin | 6-2, 4-6, 8-10 | | wedstrijd detail |
12.03.18 1e ronde | vs. Matvey Khomentovskiy/Lukas Ollert | 7-63, 6-3 | | wedstrijd detail |
12.03.18 Kwartfinale | vs. Alexander Igoshin/Yan Sabanin | 6-2, 6-2 | | wedstrijd detail |
Arjun Kadhe/Denis Yevseyev - laatste wedstrijden
M25 Aktobe - I. hard |
20.02.20 Kwartfinale | vs. Vladimir Ivanov/Maxim Ratniuk | 4-6, 6-71 | | wedstrijd detail |
19.02.20 1e ronde | vs. Sagadat Ayap/Timur Kiuamov | 6-2, 6-3 | | wedstrijd detail |
Nur Sultan - Hard |
17.07.19 1e ronde | vs. Nicolas Barrientos/Facundo Mena | 0-6, 1-6 | | wedstrijd detail |
Samarkand Challenger - Clay |
14.05.19 1e ronde | vs. Goncalo Oliveira/Andrei Vasilevski | 4-6, 6-3, 6-10 | | wedstrijd detail |
Shymkent Challenger - Clay |
10.05.19 Halve finale | vs. Goncalo Oliveira/Andrei Vasilevski | 4-6, 4-6 | | wedstrijd detail |
09.05.19 Kwartfinale | vs. Andrey Golubev/Aleksandr Nedovyesov | 4-6, 6-3, 10-7 | | wedstrijd detail |
08.05.19 1e ronde | vs. Viktor Durasovic/Pavel Kotov | 7-5, 6-1 | | wedstrijd detail |
Astana Challenger - Hard |
22.07.18 Finale | vs. Mikhail Elgin/Yaraslav Shyla | 5-7, 6-76 | | wedstrijd detail |
20.07.18 Halve finale | vs. Timur Khabibulin/Vladimir Uzhylovsky | 2-6, 6-1, 10-5 | | wedstrijd detail |
19.07.18 Kwartfinale | vs. Alejandro Gonzalez/Benjamin Lock | 4-6, 7-5, 10-2 | | wedstrijd detail |
18.07.18 1e ronde | vs. Cem Ilkel/Roberto Ortega-Olmedo | 7-5, 2-6, 10-1 | | wedstrijd detail |
Almaty Challenger - Clay |
13.06.18 Kwartfinale | vs. Kevin Krawietz/Andreas Mies | 6-75, 6-4, 5-10 | | wedstrijd detail |
12.06.18 1e ronde | vs. Timofey Skatov/Dostanbek Tashbulatov | 6-0, 6-3 | | wedstrijd detail |
Shymkent Challenger - Clay |
07.06.18 Halve finale | vs. Lucas Miedler/Sebastian Ofner | 2-6, 4-6 | | wedstrijd detail |
06.06.18 Kwartfinale | vs. Toshihide Matsui/Yasutaka Uchiyama | 7-5, 6-3 | | wedstrijd detail |
05.06.18 1e ronde | vs. Ti Chen/Jose Statham | 6-1, 6-4 | | wedstrijd detail |