WEDSTRIJD
18.08.18 | 1e ronde van de kwal. | Vladimir Korolev | Stepan Beresnev | 0-6, 6-2, 6-0 | Russia F7 | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
16.05.99, 24 Jaar
16.05.99, 24 Jaar
Vladimir Korolev vs. Stepan Beresnev - onderlinge wedstrijden
19.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Vladimir Korolev | Stepan Beresnev | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Moscow | Clay |
18.08.18 | 1e ronde van de kwal. | Vladimir Korolev | Stepan Beresnev | 0-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | Russia F7 | Clay |
24.02.18 | 1e ronde van de kwal. | Vladimir Korolev | Stepan Beresnev | 7-61, 6-1 | wedstrijd detail | Russia F1 | I. hard |
Vladimir Korolev form & Stepan Beresnev form
Vladimir Korolev - laatste wedstrijden
M25 Sharm - Hard | ||||
08.11.22 Kwalif. | vs. Chien-Hsun Lo | - | wedstrijd detail | |
07.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Alessio Savoldi | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.11.22 2e ronde | vs. Lucas Krainer | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.11.22 1e ronde | vs. Attila Boros | 6-0, 5-4, Attila Boros - scratch | wedstrijd detail | |
01.11.22 Kwalif. | vs. Faris Zakaryia | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Adrian Daniel | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
25.05.22 1e ronde | vs. Gianmarco Ferrari | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.05.22 Kwalif. | vs. Egor Khotchenkov | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Kaya Arinc | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Gusev | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Jasza Szajrych | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
28.04.22 2e ronde | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 3-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.04.22 1e ronde | vs. Marat Sharipov (RUS) | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.04.22 Kwalif. | vs. Matvey Minin | 3-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
25.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andrey Nelich | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
20.04.22 1e ronde | vs. Mirko Martinez | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.04.22 Kwalif. | vs. Aleksandr Lobanov | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Igor Kudriashov | 4-6, 7-65, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
24.11.21 1e ronde | vs. Alexander Zgirovsky | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lambert Ruland | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Egor Novikov | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.10.21 2e ronde | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.10.21 1e ronde | vs. Alberto Morolli | 7-5, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
15.09.21 1e ronde | vs. Ryan James Storrie | 6-0, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
30.06.21 1e ronde | vs. Patrik Rikl | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.06.21 Kwalif. | vs. Francisco Llanes | 7-5, 1-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
28.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Nikolay Sysoev | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Credit Chaiyarin | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.06.21 1e ronde | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.06.21 Kwalif. | vs. Filip Duda | 6-3, 2-6, 10-4 | wedstrijd detail |
Stepan Beresnev - laatste wedstrijden
M15 Kazan - I. hard | ||||
20.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Anze Arh | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kaan Cepel | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Berk Ilkel | 6-4, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Moscow - Clay | ||||
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Vladimir Korolev | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Koszalin - Clay | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Tsebrenko | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Roy De Valk | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kramsach - Clay | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Philip Bachmaier | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Almaty - Hard | ||||
09.07.19 Kwalif. | vs. Artsiom Bardzin | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maksim Maslov | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksei Khomich | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Philipp Dittmer | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Estonia F3 - I. hard | ||||
03.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Castelnuovo | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F8 - Clay | ||||
22.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-1, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F7 - Clay | ||||
17.09.18 Kwalif. | vs. Artsiom Bardzin | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Egor Noskin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Artem Zharkov | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Russia F8 - Clay | ||||
25.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anton Desyatnik | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Russia F7 - Clay | ||||
18.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Vladimir Korolev | 6-0, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Russia F6 - Clay | ||||
12.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alan Bzarov | 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
Russia F5 - Clay | ||||
06.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Alexey Nesterov (1998) | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Vladislav Gorshenin | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Georgia F3 - Clay | ||||
23.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Petr Arkhipov | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Vadim Kutsenko | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Georgia F2 - Clay | ||||
16.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Vadim Alekseenko | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Artem Dacenko | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F5 - Clay | ||||
22.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Mark Tryakshin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F4 - Clay | ||||
14.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Vadim Kutsenko | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Russia F2 - I. hard | ||||
03.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Ponomarenko | 7-5, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Russia F1 - I. hard | ||||
24.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Vladimir Korolev | 6-71, 1-6 | wedstrijd detail |