Russia
06.09.95, 28 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Turkey
10.07.00, 23 Jaar
Russia
05.12.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Turkey
14.06.00, 23 Jaar
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Vladimir Korolev/Andrey Uvarov vs. Umut Akkoyun/Mert Alkaya - onderlinge wedstrijden
Vladimir Korolev form & Umut Akkoyun form
Vladimir Korolev/Andrey Uvarov - laatste wedstrijden
M15 Kazan - I. hard |
24.11.21 1e ronde | vs. Egor Novikov/Maxim Ratniuk | 4-6, 7-5, 10-12 | | wedstrijd detail |
M15 Kazan - I. hard |
21.01.20 1e ronde | vs. Sergey Bolotov/Ivan Mikhaylyuk | 6-2, 1-6, 5-10 | | wedstrijd detail |
M15 Antalya - Clay |
02.12.19 1e ronde | vs. Umut Akkoyun/Mert Alkaya | 7-62, 6-3 | | wedstrijd detail |
02.12.19 Kwartfinale | vs. Marco De Rossi/Luigi Sorrentino | 5-7, 0-6 | | wedstrijd detail |
M15 Antalya - Clay |
25.11.19 Kwartfinale | vs. Umut Akkoyun/Koray Kirci | 6-2, 6-76, 10-7 | | wedstrijd detail |
25.11.19 Halve finale | vs. Luca Gelhardt/Louis Wessels | 7-61, 2-6, 10-8 | | wedstrijd detail |
25.11.19 1e ronde | vs. Tristan Boyer/Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-3, 6-1 | | wedstrijd detail |
25.11.19 Finale | vs. Duje Ajdukovic/Miljan Zekic | 3-6, 3-6 | | wedstrijd detail |
M15 Antalya - Clay |
28.10.19 1e ronde | vs. Davide Galoppini/Yu Lun Xie | 6-1, 4-6, 10-2 | | wedstrijd detail |
28.10.19 Kwartfinale | vs. Luca Gelhardt/Marvin Netuschil | 5-7, 7-68, 4-10 | | wedstrijd detail |
M15 Antalya - Clay |
21.10.19 Kwartfinale | vs. Mats Hermans/Bart Stevens | 6-4, 3-6, 10-6 | | wedstrijd detail |
21.10.19 Halve finale | vs. Denys Klok/Oleg Prihodko | 6-2, 3-6, 8-10 | | wedstrijd detail |
21.10.19 1e ronde | vs. Cengiz Aksu/Mert Naci Turker | 6-3, 6-3 | | wedstrijd detail |
M15 Shymkent - Clay |
16.09.19 Halve finale | vs. Shalva Dzhanashia/Alexander Igoshin | 7-5, 6-75, 10-7 | | wedstrijd detail |
16.09.19 Finale | vs. Timur Khabibulin/Vladyslav Manafov | 3-6, 7-67, 10-3 | | wedstrijd detail |
16.09.19 1e ronde | vs. Matvey Minin/Leonid Sheyngezikht | 1-6, 6-2, 10-8 | | wedstrijd detail |
16.09.19 Kwartfinale | vs. Mikhail Fufygin/Roman Nashatyrkin | 6-4, 3-6, 10-3 | | wedstrijd detail |
M15 Shymkent - Clay |
09.09.19 1e ronde | vs. Ivan Davydov/Kristian Lozan | 4-6, 6-3, 10-5 | | wedstrijd detail |
09.09.19 Kwartfinale | vs. Alexander Igoshin/Alexey Zakharov | 3-6, 4-6 | | wedstrijd detail |
M15 Moscow - Clay |
19.08.19 Halve finale | vs. Maxim Ratniuk/Alexander Shevchenko | 1-6, 4-6 | | wedstrijd detail |
19.08.19 1e ronde | vs. Bogdan Bobrov/Kristian Lozan | 6-3, 7-5 | | wedstrijd detail |
19.08.19 Kwartfinale | vs. Konstantin Kravchuk/Alexander Pavlioutchenkov | 6-3, 6-3 | | wedstrijd detail |
M15 Moscow - Clay |
12.08.19 Kwartfinale | vs. Sergey Fomin/Markos Kalovelonis | 1-6, 4-6 | | wedstrijd detail |
12.08.19 1e ronde | vs. Dmitry Myagkov/Mikhail Sokolovskiy | 6-2, 6-3 | | wedstrijd detail |
M15 Antalya - Clay |
22.04.19 Kwartfinale | vs. Jesper De Jong/Sidane Pontjodikromo | 4-6, 6-4, 7-10 | | wedstrijd detail |
22.04.19 1e ronde | vs. Aleksei Khomich/Aliaksandr Prudnikau | 6-2, 7-5 | | wedstrijd detail |
M15 Antalya - Clay |
15.04.19 Kwartfinale | vs. Mikhail Korovin/Oleg Prihodko | 5-7, 0-6 | | wedstrijd detail |
15.04.19 1e ronde | vs. Karl Friberg/Marius Ruzgas | 7-65, 6-2 | | wedstrijd detail |
Turkey F39 - Clay |
03.12.18 Halve finale | vs. Wilson Leite/Jeroen Vanneste | 6-71, 4-6 | | wedstrijd detail |
03.12.18 Kwartfinale | vs. Bogdan Ionut Apostol/Luca George Tatomir | 6-0, 6-4 | | wedstrijd detail |
Umut Akkoyun/Mert Alkaya - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay |
16.11.22 1e ronde | vs. Bogdan Bobrov/Timur Kiuamov | 2-6, 2-6 | | wedstrijd detail |
M25 Antalya - Clay |
10.11.22 Kwartfinale | vs. Mircea-Alexandru Jecan/Dan Alexandru Tomescu | 4-6, 3-6 | | wedstrijd detail |
08.11.22 1e ronde | vs. Maxime Mora/Benjamin Winter Lopez | 5-7, 6-3, 10-7 | | wedstrijd detail |
M15 Antalya - Clay |
11.03.20 1e ronde | vs. Peter Heller/Peter Torebko | 2-6, 2-6 | | wedstrijd detail |
M15 Antalya - Clay |
07.01.20 1e ronde | vs. Sarp Agabigun/Tuna Altuna | 1-6, 0-6 | | wedstrijd detail |
M15 Antalya - Clay |
02.12.19 1e ronde | vs. Vladimir Korolev/Andrey Uvarov | 6-72, 3-6 | | wedstrijd detail |
M15 Antalya - Clay |
18.11.19 1e ronde | vs. Hernan Casanova/Matias Zukas | 2-6, 4-6 | | wedstrijd detail |
M15 Antalya - Clay |
20.05.19 1e ronde | vs. Mislav Bosnjak/Matthew Dellavedova | 4-6, 2-6 | | wedstrijd detail |
M15 Antalya - Clay |
13.05.19 1e ronde | vs. Mislav Bosnjak/Matthew Dellavedova | 6-73, 5-7 | | wedstrijd detail |
M15 Antalya - Clay |
06.05.19 Kwartfinale | vs. Bulat Galiev/Marsel Ilhan | 7-68, 7-5 | | wedstrijd detail |
06.05.19 Halve finale | vs. Georgii Kravchenko/Vladyslav Orlov | 2-6, 6-1, 10-7 | | wedstrijd detail |
06.05.19 Finale | vs. Vlad Victor Cornea/Mircea-Alexandru Jecan | 0-6, 2-6 | | wedstrijd detail |
06.05.19 1e ronde | vs. Petr Hajek/Yuta Shimizu | 7-5, 6-3 | | wedstrijd detail |
Turkey F34 - Clay |
29.10.18 1e ronde | vs. Calin Manda/Valentin Vanta | 3-6, 2-6 | | wedstrijd detail |
Turkey F33 - Clay |
22.10.18 1e ronde | vs. Edris Fetisleam/Shahin Khaledan | 3-6, 6-0, 4-10 | | wedstrijd detail |