WEDSTRIJD
08.11.20 | 1e ronde van de kwal. | Vladimir Uzhylovsky | Hans Albert Schubert | 6-3, 6-1 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Chile
15.11.99, 24 Jaar
15.11.99, 24 Jaar
Vladimir Uzhylovsky vs. Hans Albert Schubert - onderlinge wedstrijden
03.05.22 | Kwalif. | Vladimir Uzhylovsky | Hans Albert Schubert | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Cairo | Clay |
08.11.20 | 1e ronde van de kwal. | Vladimir Uzhylovsky | Hans Albert Schubert | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Vladimir Uzhylovsky form & Hans Albert Schubert form
Vladimir Uzhylovsky - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Cedric Stanke | 6-3, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Adam Bajurko | 3-6, 7-63, 10-8 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yusei Fukuoka | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Martyn Pawelski | 1-2, - Vladimir Uzhylovsky - scratch | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Karim Ibrahim | 6-3, 6-72, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-3, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tom Varzandeh | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Wojta | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Kopeikin | 7-62, 1-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Minghui Zhang | 7-5, 3-0, - Vladimir Uzhylovsky - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hayato Matsuoka | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Kopeikin | 4-3, - Vladimir Uzhylovsky - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Ianin | - | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Sergey Fomin | 2-5, - Vladimir Uzhylovsky - scratch | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Milos Mikovic | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Finn Murgett | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jera Staley | 6-4, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adam Jones | 3-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sam Bird | 7-67, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Semen Voronin | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nikitas Niarchos | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lazar Vojinovic | 4-6, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Chukang Wang | 7-5, 5-7, 9-11 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vasilios Caripi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Roland Stuurman | 3-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tuncay Duran | 4-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail |
Hans Albert Schubert - laatste wedstrijden
M15 Concepcion - Clay | ||||
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Villalon | 6-2, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Concepcion - Clay | ||||
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
08.08.23 Kwalif. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Novo | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jacopo Landini | 6-1, 5-7, 10-1 | wedstrijd detail | |
M25 Pitesti - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Bacau - Clay | ||||
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Eric David Verdes | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paul Valsecchi | 4-6, 7-5, 10-4 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - Clay | ||||
17.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Charlelie Cosnet | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ashot Mkrtchyan | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kamen - Clay | ||||
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benedikt Henning | 4-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Poprad - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stepan Mruzek | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Skopje - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Alen Bill | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 Kwalif. | vs. Stephanos Schinas | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Umberto Giovannini | 6-1, 1-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasios Charatsis | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Clay | ||||
11.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Benzal Alia | 5-7, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marcelo Rosales | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Clay | ||||
03.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Julian Gimenez | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Franco Marini | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Lima - Clay | ||||
15.11.22 Kwalif. | vs. Miguel Fernando Pereira | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Javier Guzman | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ryan Augusto dos Santos | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Lima - Clay | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Victor Chaw | 5-7, 6-2, 2-10 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
19.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Joao Marcos Nusdeo | 6-1, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yu-Hsiang Su | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
12.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Yu-Hsiang Su | 3-6, 0-3, - Hans Albert Schubert - scratch | wedstrijd detail | |
12.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sibi Junior Soumahoro | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Quito - Clay | ||||
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Ocantos | 6-0, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Quito - Clay | ||||
08.06.22 Kwalif. | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 7-66, 0-6, 5-10 | wedstrijd detail |