WEDSTRIJD
06.11.18 | 1e ronde | Vladyslav Manafov | Philipp Klimov | 6-2, 6-0 | Estonia F3 | I. hard |
STATISTIEKEN
Vladyslav Manafov | Philipp Klimov | |
1e Service % | 29/41 (71%) | 26/44 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/29 (83%) | 15/26 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/12 (58%) | 4/18 (22%) |
Benutte Breakpoints | 5/6 (83%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/44 (57%) | 10/41 (24%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/85 (66%) | 29/85 (34%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces | 2 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Philipp Klimov | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Vladyslav Manafov | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Philipp Klimov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vladyslav Manafov | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-2 | Philipp Klimov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Vladyslav Manafov | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Philipp Klimov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vladyslav Manafov | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Philipp Klimov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Vladyslav Manafov | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Philipp Klimov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vladyslav Manafov | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Philipp Klimov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Vladyslav Manafov | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-0 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
11.03.99, 25 Jaar
11.03.99, 25 Jaar
Vladyslav Manafov vs. Philipp Klimov - onderlinge wedstrijden
06.11.18 | 1e ronde | Vladyslav Manafov | Philipp Klimov | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | Estonia F3 | I. hard |
Vladyslav Manafov form & Philipp Klimov form
Vladyslav Manafov - laatste wedstrijden
Prague 2 - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ostrava Challenger - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Guido Andreozzi | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Genova Challenger - Clay | ||||
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Luigi Sorrentino | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Shymkent 2 - Clay | ||||
16.05.22 Kwalif. | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
Shymkent 1 - Clay | ||||
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - I. hard | ||||
02.03.22 1e ronde | vs. David Poljak | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - I. hard | ||||
23.02.22 1e ronde | vs. Konstantin Kravchuk | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Forli 1 - I. hard | ||||
02.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Andreev | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - I. hard | ||||
27.10.21 1e ronde | vs. Yan Sabanin | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - I. hard | ||||
20.10.21 1e ronde | vs. Ivan Liutarevich | 6-76, 0-2, - Vladyslav Manafov - scratch | wedstrijd detail | |
Barcelona Challenger - Clay | ||||
03.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Yshai Oliel | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Kyiv Challenger - Clay | ||||
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Gakhov | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Chornomorsk - Clay | ||||
01.09.21 1e ronde | vs. Aleksandr Braynin | 6-72, 6-71 | wedstrijd detail | |
Warsaw Challenger - Clay | ||||
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Bobrov | 7-64, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nur Sultan - Hard | ||||
19.07.21 Kwalif. | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sergey Fomin | Sergey Fomin - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Nur Sultan - Hard | ||||
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Lock | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - Hard | ||||
08.07.21 2e ronde | vs. Petr Bar Biryukov | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.07.21 1e ronde | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Almaty 2 - Clay | ||||
14.06.21 Kwalif. | vs. Ergi Kirkin | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Corentin Denolly | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
04.06.21 Kwartfinale | vs. Beibit Zhukayev | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.06.21 2e ronde | vs. Markos Kalovelonis | 6-1, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.06.21 1e ronde | vs. Alexander Boborykin | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
26.05.21 1e ronde | vs. Markos Kalovelonis | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
14.04.21 1e ronde | vs. Federico Bertuccioli | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
08.04.21 2e ronde | vs. Aleksandr Braynin | 6-1, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.04.21 1e ronde | vs. Aleksei Khomich | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Nur Sultan - I. hard | ||||
04.03.21 2e ronde | vs. James Duckworth | 2-6, 7-65, 5-7 | wedstrijd detail |
Philipp Klimov - laatste wedstrijden
M25 Shymkent - Clay | ||||
15.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Matvey Minin | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Shymkent - Clay | ||||
09.04.19 Kwalif. | vs. Yan Bondarevskiy | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sardor Pulatov | 2-6, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
M25+H Kazan - I. hard | ||||
12.03.19 Kwalif. | vs. Mikalai Haliak | 6-1, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
11.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kenneth Raisma | 6-4, 2-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
M25 Aktobe - I. hard | ||||
18.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Vasilenko | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Aktobe - I. hard | ||||
11.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Savriyan Danilov | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kaarst - Carpet | ||||
04.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tim Heger | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kazan - I. hard | ||||
23.01.19 1e ronde | vs. Vadym Ursu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.01.19 Kwalif. | vs. Yan Sabanin | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexey Aleshchev | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Finland F4 - I. hard | ||||
12.11.18 1e ronde | vs. Christopher Heyman | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.11.18 Kwalif. | vs. Jaime Fermosell Delgado | 6-0, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Leevi Saatela | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Estonia F3 - I. hard | ||||
06.11.18 1e ronde | vs. Vladyslav Manafov | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.11.18 Kwalif. | vs. Luigi Sorrentino | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Hermanni Tiainen | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Estonia F2 - Carpet | ||||
30.10.18 1e ronde | vs. Vladimir Ivanov | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.10.18 Kwalif. | vs. David Quayle | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Russia F8 - Clay | ||||
28.08.18 1e ronde | vs. Alexander Boborykin | 7-64, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.08.18 Kwalif. | vs. Vladislav Dubinsky | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Mark Bogdanov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Russia F7 - Clay | ||||
20.08.18 1e ronde | vs. Alexandr Binda | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.08.18 Kwalif. | vs. Dmitry Myagkov | 1-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Franco Feitt | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Russia F6 - Clay | ||||
13.08.18 Kwalif. | vs. Maksim Malyshev | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.08.18 1e ronde | vs. Dimitriy Voronin | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Andrey Vorobyev | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Russia F5 - Clay | ||||
06.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Igor Shrolik | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Russia F4 - Clay | ||||
30.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Ivan Mikhaylyuk | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail |