Czech Republic
21.08.95, 28 Jaar
10765 $
21.08.95, 28 Jaar
10765 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Yvo Panak vs. Vladyslav Manafov - onderlinge wedstrijden
06.03.19 | 1e ronde | Vladyslav Manafov | Yvo Panak | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
22.07.13 | 1e ronde | Vladyslav Manafov | Yvo Panak | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | Egypt F17 | Clay |
Yvo Panak form & Vladyslav Manafov form
Yvo Panak - laatste wedstrijden
M15 Opatija - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Giovanni Oradini | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Patrick Kaukovalta | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Aleksa Mardjonovic | 6-4, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Thomas Nucera | 6-3, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tilen Kovac | 7-65, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Dusan Obradovic | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Aljaz Jeran | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Michelangelo Zvech Flaborea Mreule | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alexander Grekul | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jonas Schaer | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Adam Heinonen | 1-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
21.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Vojtech Vlkovsky | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Cadolzburg - Carpet | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Daniel Masur | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Michael Gloeckler | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rob Van Den Berg | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Maik Steiner | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Lucio Carnevalle | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Kremenchutskyi | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Melilla - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Toprak Avcibasi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Iannis Miletich | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Buschhausen - Clay | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Jonas Forejtek | 4-6, 7-63, 6-710 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rik Muller | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Luca Matteo Sobbe | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Torben Steinorth | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Vienna - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Dominik Kellovsky | 7-5, 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jacopo Landini | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Joris Moret | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cian Maguire | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Trier - Clay | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Amaury Raynel | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Valerio Perruzza | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail |
Vladyslav Manafov - laatste wedstrijden
Prague 2 - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ostrava Challenger - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Guido Andreozzi | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Genova Challenger - Clay | ||||
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Luigi Sorrentino | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Shymkent 2 - Clay | ||||
16.05.22 Kwalif. | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
Shymkent 1 - Clay | ||||
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - I. hard | ||||
02.03.22 1e ronde | vs. David Poljak | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - I. hard | ||||
23.02.22 1e ronde | vs. Konstantin Kravchuk | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Forli 1 - I. hard | ||||
02.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Andreev | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - I. hard | ||||
27.10.21 1e ronde | vs. Yan Sabanin | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - I. hard | ||||
20.10.21 1e ronde | vs. Ivan Liutarevich | 6-76, 0-2, - Vladyslav Manafov - scratch | wedstrijd detail | |
Barcelona Challenger - Clay | ||||
03.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Yshai Oliel | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Kyiv Challenger - Clay | ||||
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Gakhov | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Chornomorsk - Clay | ||||
01.09.21 1e ronde | vs. Aleksandr Braynin | 6-72, 6-71 | wedstrijd detail | |
Warsaw Challenger - Clay | ||||
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Bobrov | 7-64, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nur Sultan - Hard | ||||
19.07.21 Kwalif. | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sergey Fomin | Sergey Fomin - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Nur Sultan - Hard | ||||
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Lock | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - Hard | ||||
08.07.21 2e ronde | vs. Petr Bar Biryukov | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.07.21 1e ronde | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Almaty 2 - Clay | ||||
14.06.21 Kwalif. | vs. Ergi Kirkin | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Corentin Denolly | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
04.06.21 Kwartfinale | vs. Beibit Zhukayev | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.06.21 2e ronde | vs. Markos Kalovelonis | 6-1, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.06.21 1e ronde | vs. Alexander Boborykin | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
26.05.21 1e ronde | vs. Markos Kalovelonis | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
14.04.21 1e ronde | vs. Federico Bertuccioli | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
08.04.21 2e ronde | vs. Aleksandr Braynin | 6-1, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.04.21 1e ronde | vs. Aleksei Khomich | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Nur Sultan - I. hard | ||||
04.03.21 2e ronde | vs. James Duckworth | 2-6, 7-65, 5-7 | wedstrijd detail |