WEDSTRIJD
19.07.18 | 2e ronde | Walter Trusendi | Mircea-Alexandru Jecan | 6-3, 6-1 | Italy F19 | Clay |
STATISTIEKEN
Walter Trusendi | Mircea-Alexandru Jecan | |
1e Service % | 34/41 (83%) | 37/46 (80%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/34 (68%) | 17/37 (46%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/7 (86%) | 2/9 (22%) |
Benutte Breakpoints | 5/6 (83%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/46 (59%) | 12/41 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/87 (64%) | 31/87 (36%) |
Dubbele fouten | ||
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Walter Trusendi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Mircea-Alexandru Jecan | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
2-0 | Mircea-Alexandru Jecan | |
0-0, 40-15[BP] | ||
3-0 | Mircea-Alexandru Jecan | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
3-1 | Mircea-Alexandru Jecan | |
0-0, 40-40, A-40[BP] | ||
4-1 | Mircea-Alexandru Jecan | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Walter Trusendi | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Mircea-Alexandru Jecan | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Walter Trusendi | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Mircea-Alexandru Jecan | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Walter Trusendi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Mircea-Alexandru Jecan | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Walter Trusendi | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Mircea-Alexandru Jecan | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Walter Trusendi | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Mircea-Alexandru Jecan | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-0[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Walter Trusendi vs. Mircea-Alexandru Jecan - onderlinge wedstrijden
19.07.18 | 2e ronde | Walter Trusendi | Mircea-Alexandru Jecan | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | Italy F19 | Clay |
Walter Trusendi form & Mircea-Alexandru Jecan form
Walter Trusendi - laatste wedstrijden
Mircea-Alexandru Jecan - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-4, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
19.12.23 1e ronde | vs. Samuele Pieri | 2-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Bogdan Bobrov | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Vilius Gaubas | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Dan Alexandru Tomescu | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Maksim Tikhomirov | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Bora Sengul | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dmitrii Vasilev | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Faris Hadir Jr | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Genova Challenger - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chun Hsin Tseng | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Trieste Challenger - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Iasi Challenger - Clay | ||||
10.07.23 Kwalif. | vs. Sebastian Gima | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marius Copil | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Blois Challenger - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Calvin Hemery | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pedro Iamachkine | 3-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicola Ion | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.04.23 1e ronde | vs. Denys Klok | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.04.23 Kwalif. | vs. Michel Hopp | 6-72, 6-75 | wedstrijd detail | |
03.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sam Bakker | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Cano | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Palmanova - Clay | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Vilius Gaubas | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.03.23 Kwalif. | vs. David Naharro | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kai Wehnelt | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucca Pinto | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.11.22 Kwartfinale | vs. Jorge Martinez Martinez | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.11.22 2e ronde | vs. Niccolo Catini | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.11.22 1e ronde | vs. Maksim Shin | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |