WEDSTRIJD
11.08.18 | 1e ronde van de kwal. | William Bushamuka | Catalin Fifea | 6-3, 6-2 | USA F23 | Hard |
STATISTIEKEN
Congo
24.01.96, 28 Jaar
21338 $
24.01.96, 28 Jaar
21338 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Romania
22.04.94, 29 Jaar
22.04.94, 29 Jaar
William Bushamuka vs. Catalin Fifea - onderlinge wedstrijden
11.08.18 | 1e ronde van de kwal. | William Bushamuka | Catalin Fifea | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | USA F23 | Hard |
William Bushamuka form & Catalin Fifea form
William Bushamuka - laatste wedstrijden
M15 Lima - Clay | ||||
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Villalon | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Lima - Clay | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Torres | 6-4, 6-74, 4-10 | wedstrijd detail | |
M25 Santo - Hard | ||||
14.06.22 1e ronde | vs. Daniel Rodrigues | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santo - Hard | ||||
08.06.22 1e ronde | vs. Alafia Ayeni | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sunrise - Clay | ||||
11.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Fnu Nidunjianzan | 7-62, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Calabasas - Hard | ||||
22.03.22 Kwalif. | vs. Eric Hadigian | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Giacomo Revelli | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Bakersfield - Hard | ||||
15.03.22 Kwalif. | vs. Osgar O'Hoisin | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ezekiel Clark | 7-69, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 East - I. hard | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Alex Knaff | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Vero - Clay | ||||
21.10.21 2e ronde | vs. Juncheng Shang | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.10.21 1e ronde | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Ithaca - I. hard | ||||
06.10.21 1e ronde | vs. Keegan Smith | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Lubbock - Hard | ||||
29.09.21 1e ronde | vs. Henry Patten | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
04.07.20 1e ronde | vs. Vasil Kirkov | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.06.20 1e ronde | vs. Andres Andrade | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.06.20 1e ronde | vs. Sebastian Murillo | 6-3, 1-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
25.06.20 1e ronde | vs. Sebastian Korda | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Naples - Clay | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Eero Vasa | 7-67, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Lagos - Hard | ||||
17.10.19 2e ronde | vs. Aziz Ouakaa | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Benjamin Palm | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25+H Lagos - Hard | ||||
10.10.19 2e ronde | vs. David Pichler | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Dhruv Sunish | 6-4, 4-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
M25 Norman - Hard | ||||
01.10.19 Kwalif. | vs. Ezekiel Clark | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Mark Mandlik | 3-6, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | |
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maxim Tybar | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Champaign - Hard | ||||
23.07.19 1e ronde | vs. Cannon Kingsley | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Pittsburgh - Clay | ||||
03.07.19 1e ronde | vs. Adam El Mihdawy | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tulsa - Hard | ||||
18.06.19 1e ronde | vs. Alejandro Gonzalez | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Wichita - Hard | ||||
13.06.19 2e ronde | vs. Jordi Arconada | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail |
Catalin Fifea - laatste wedstrijden
USA F23 - Hard | ||||
11.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. William Bushamuka | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
USA F22 - Hard | ||||
05.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Matic Spec | 6-4, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
USA F21 - Hard | ||||
31.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Gage Brymer | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Yang Liu | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
USA F19b - Hard | ||||
15.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Roy Smith | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
USA F19 - Hard | ||||
02.07.18 Kwalif. | vs. Roy Smith | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Joe Tyler | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Micah Klousia | 7-5, 6-75, 6-0 | wedstrijd detail | |
USA F18 - Clay | ||||
26.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Robert Cash | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.06.18 Kwalif. | vs. Juan Alejandro Hernandez | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Bradley Frye | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
USA F16 - Clay | ||||
17.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Roy Smith | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Romania F13 - Clay | ||||
25.08.14 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandru Grigorescu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.08.14 1e ronde | vs. Stefano Napolitano | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.08.14 Kwalif. | vs. Lorenzo Sonego | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.08.14 1e ronde van de kwal. | vs. Marius Frosa | 3-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Romania F2 - Clay | ||||
18.08.14 Kwalif. | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.08.14 2e ronde van de kwal. | vs. Sergiu Ioan Bucur | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Romania F11 - Clay | ||||
11.08.14 1e ronde | vs. Ilie-Aurelian Giurgiu | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.08.14 2e ronde van de kwal. | vs. Vlad Protopopescu | 6-1, 5-1, Vlad Protopopescu - scratch | wedstrijd detail | |
11.08.14 2e ronde | vs. Vadim Alekseenko | 6-2, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.08.14 Kwalif. | vs. Cristian Harcila | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Romania F10 - Clay | ||||
28.07.14 1e ronde van de kwal. | vs. Ioan-Horatiu Bozdog | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.07.14 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandru-Daniel Carpen | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Romania F9 - Clay | ||||
21.07.14 2e ronde | vs. Laurent Malouli | 3-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.07.14 1e ronde van de kwal. | vs. Vlad Nicolae Catalinoiu | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.07.14 2e ronde van de kwal. | vs. Alexander Cozbinov | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.07.14 Kwalif. | vs. Nicolae-Razvan Lupsescu | 6-1, 2-0, Nicolae-Razvan Lupsescu - scratch | wedstrijd detail | |
21.07.14 1e ronde | vs. Juan Sebastian Gomez | 6-4, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Romania F8 - Clay | ||||
14.07.14 1e ronde van de kwal. | vs. Robert Vladareanu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |