WEDSTRIJD
16.08.19 | Kwartfinale | Wilson Leite | Federico Campana | 6-0, 6-4 | M15 Santa | Clay |
STATISTIEKEN
Wilson Leite | Federico Campana | |
1e Service % | 20/42 (48%) | 34/54 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 16/20 (80%) | 20/34 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/22 (64%) | 7/20 (35%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/54 (50%) | 12/42 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/96 (59%) | 39/96 (41%) |
Dubbele fouten | 0 | 3 |
Aces | 6 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Wilson Leite | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], A-40 | ||
1-0 | Federico Campana | |
0-0 | ||
Wilson Leite | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Federico Campana | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Wilson Leite | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Federico Campana | |
0-0 | ||
6-0 |
2 | ||
Wilson Leite | 0-0 | |
1-0 | Federico Campana | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
Wilson Leite | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
2-1 | Federico Campana | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Wilson Leite | 2-2 | |
0-0 | ||
2-3 | Federico Campana | |
Wilson Leite | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-4 | Federico Campana | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Wilson Leite | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
5-4 | Federico Campana | |
0-0, 15-0 | ||
6-4 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
13.04.98, 25 Jaar
15170 $
13.04.98, 25 Jaar
15170 $
Wilson Leite vs. Federico Campana - onderlinge wedstrijden
16.08.19 | Kwartfinale | Wilson Leite | Federico Campana | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Santa | Clay |
Wilson Leite form & Federico Campana form
Wilson Leite - laatste wedstrijden
Federico Campana - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Michel Hopp | 6-74, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. S Mert Ozdemir | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Anthony Genov | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Vlad Andrei Dancu | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Ignacio Parisca | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Andrea Fiorentini | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ryusuke Horiuchi | 6-3, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nazar Oliynykov | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.12.23 Kwartfinale | vs. Samuele Pieri | 4-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
21.12.23 2e ronde | vs. Milos Mikovic | 2-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Marco Furlanetto | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Evgenii Tiurnev | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Carlo Cataldi | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.12.23 Kwalif. | vs. Kaya Arinc | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nikola Puntaric | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cemil Tugra Duran | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Nicholas David Ionel | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tair Niyazov | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Maksim Shin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yannik Kelm | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Gian Matias Di Natale | 2-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Melih Anavatan | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 3-6, 1-10 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Makar Elesin | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Umut Kaan Yenilmez | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Arad - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Bogdan Pavel | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Radovan Michalik | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Constanta - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Cezar Cretu | 7-62, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Niccolo Ciavarella | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail |