WEDSTRIJD
30.09.19 | Kwalif. | Wojciech Marek | Sam Taylor | 6-3, 6-4 | M25 Falun | I. hard |
STATISTIEKEN
Wojciech Marek | Sam Taylor | |
1e Service % | 32/55 (58%) | 36/57 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/32 (78%) | 22/36 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/23 (65%) | 10/21 (48%) |
Benutte Breakpoints | 3/7 (43%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/57 (44%) | 15/55 (27%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 65/112 (58%) | 47/112 (42%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Wojciech Marek | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Sam Taylor | |
Wojciech Marek | 2-2 | |
3-2 | Sam Taylor | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Wojciech Marek | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30 | ||
4-3 | Sam Taylor | |
0-0, 15-15, 15-30, A-40[BP] | ||
Wojciech Marek | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Sam Taylor | |
Wojciech Marek | 1-0 | |
0-0, 15-0 | ||
2-0 | Sam Taylor | |
0-0, 15-15 | ||
Wojciech Marek | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Sam Taylor | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Wojciech Marek | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Sam Taylor | |
0-0, 15-0, 30-40 | ||
Wojciech Marek | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Sam Taylor | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-A | ||
Wojciech Marek | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Sweden
03.07.97, 26 Jaar
03.07.97, 26 Jaar
Wojciech Marek vs. Sam Taylor - onderlinge wedstrijden
30.09.19 | Kwalif. | Wojciech Marek | Sam Taylor | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Falun | I. hard |
Wojciech Marek form & Sam Taylor form
Wojciech Marek - laatste wedstrijden
M25 Lodz - Clay | ||||
08.08.23 Kwalif. | vs. Peetu Pohjola | 6-1, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
08.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pijus Vaitiekunas | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mikhail Malakhovich | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Parnu - Clay | ||||
04.08.22 2e ronde | vs. Fermin Tenti | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.08.22 1e ronde | vs. Manfred Fellin | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Poprad - Clay | ||||
28.06.22 1e ronde | vs. Samuel Puskar | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bytom - Clay | ||||
08.06.22 1e ronde | vs. David Poljak | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Hard | ||||
10.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Diego Barreto Sanchez | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.10.21 Kwartfinale | vs. Guy Den Ouden | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.10.21 2e ronde | vs. Wissam Abderrahman | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.10.21 1e ronde | vs. Viktor Jovic | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.09.21 1e ronde | vs. Daisuke Sumizawa | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Zilina - Clay | ||||
02.09.21 2e ronde | vs. Mariano Navone | 7-5, 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
01.09.21 1e ronde | vs. Andrej Krajcik | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Warsaw Challenger - Clay | ||||
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Michalski | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Lodz - Clay | ||||
20.08.21 Kwartfinale | vs. Yann Wojcik | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.08.21 2e ronde | vs. Markus Eriksson | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.08.21 1e ronde | vs. Olaf Pieczkowski | 5-7, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Gdynia - Clay | ||||
12.08.21 2e ronde | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.08.21 1e ronde | vs. Georgii Kravchenko | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Poznan Challenger - Clay | ||||
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Domingues | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Wroclaw - Clay | ||||
29.06.21 1e ronde | vs. Alessandro Bega | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
03.06.21 1e ronde | vs. Oleksii Krutykh | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
27.05.21 2e ronde | vs. Oleksii Krutykh | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.05.21 1e ronde | vs. Oleg Prihodko | 6-4, 6-76, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Bruno Pujol Navarro | 3-6, 0-2, - Wojciech Marek - scratch | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
06.03.21 | vs. Marcelo Arevalo | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nur - I. hard | ||||
10.02.21 1e ronde | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nur - I. hard | ||||
05.02.21 Kwartfinale | vs. Michal Dembek | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.02.21 2e ronde | vs. Aleksei Khomich | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |
Sam Taylor - laatste wedstrijden
M15 Doha - Hard | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Adrian Obert | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Federico Lucini | 6-78, 3-0, - Sam Taylor - scratch | wedstrijd detail | |
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Pietro Mugelli | 6-4, 3-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.02.20 1e ronde | vs. Luis Faria | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Pak Long Yeung | 6-4, 2-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
03.02.20 Kwalif. | vs. Omar Giacalone | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Bastian Alonso Utreras Santander | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Meshref - Hard | ||||
31.10.19 2e ronde | vs. Yurii Dzhavakian | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.10.19 1e ronde | vs. Essa Qabazard | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Bogdan Bobrov | 3-5, - Sam Taylor - scratch | wedstrijd detail | |
22.10.19 Kwalif. | vs. Muzammil Murtaza | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Edwards | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Mousa Alkotop | 6-3, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.10.19 Kwalif. | vs. Yurii Dzhavakian | 6-0, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
30.09.19 Kwalif. | vs. Wojciech Marek | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jonathan Backman | 3-6, 7-5, 10-1 | wedstrijd detail | |
M25 Stockholm - I. hard | ||||
26.09.19 2e ronde | vs. Tomas Machac | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
25.09.19 1e ronde | vs. Harry Wendelken | 6-73, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25+H Mulhouse - I. hard | ||||
12.09.19 2e ronde | vs. Gijs Brouwer | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.09.19 1e ronde | vs. Hugo Schott | 6-3, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.09.19 Kwalif. | vs. Pierre Faivre | 7-63, 6-73, 10-4 | wedstrijd detail | |
08.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Christian Samuelsson | 6-4, 7-68 | wedstrijd detail | |
M15 Helsinki - Clay | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Marco Saffratti | 4-6, 6-1, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Koksijde - Clay | ||||
13.08.19 Kwalif. | vs. Carl Soderlund | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alois Blondeel | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Ystad - Clay | ||||
06.08.19 1e ronde | vs. Gustaf Strom | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Taipei - Hard | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Tsung-Hua Yang | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.07.19 Kwalif. | vs. Ren Nakamura | 6-4, 5-7, 10-6 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Liang-Yu Lin | 6-4, 6-78, 10-4 | wedstrijd detail | |
M25 Taipei - Hard | ||||
16.07.19 Kwalif. | vs. Pak Long Yeung | 4-6, 1-2, - Sam Taylor - scratch | wedstrijd detail |