WEDSTRIJD
21.03.16 | 1e ronde van de kwal. | Yahor Yatsyk | Jonathan Binding | 6-4, 3-6, 7-64 | Azerbaijan F6 | Carpet |
STATISTIEKEN
Belarus
06.08.92, 31 Jaar
15368 $
06.08.92, 31 Jaar
15368 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
United Kingdom
13.03.93, 31 Jaar
16173 $
13.03.93, 31 Jaar
16173 $
Yahor Yatsyk vs. Jonathan Binding - onderlinge wedstrijden
21.03.16 | 1e ronde van de kwal. | Yahor Yatsyk | Jonathan Binding | 6-4, 3-6, 7-64 | wedstrijd detail | Azerbaijan F6 | Carpet |
Yahor Yatsyk form & Jonathan Binding form
Yahor Yatsyk - laatste wedstrijden
Qatar F6 - Hard | ||||
15.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Claudio Mircea | - | wedstrijd detail | |
Qatar F5 - Hard | ||||
09.12.18 2e ronde van de kwal. | vs. Guy Den Heijer | 3-6, 0-4, - Yahor Yatsyk - scratch | wedstrijd detail | |
08.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Michael-John Every | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tunisia F42 - Hard | ||||
26.11.18 Kwalif. | vs. Dominik Palan | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Mayeul Darras | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Gostoli | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tunisia F41 - Hard | ||||
19.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Michael Zhu | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Maxim Krapivin | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Belarus F3 - Hard | ||||
20.08.18 Kwalif. | vs. Arturs Lazdins | 0-3, - Yahor Yatsyk - scratch | wedstrijd detail | |
19.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Khitrou | 6-2, 4-1, Daniil Khitrou - scratch | wedstrijd detail | |
Belarus F2 - Hard | ||||
12.08.18 Kwalif. | vs. Yan Bondarevskiy | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Khitrou | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
France F15 - Clay | ||||
21.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ramazan Nureev | 4-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
France F13 - Hard | ||||
08.07.18 Kwalif. | vs. Mathieu Scaglia | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Raphael Garbarini | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
France F12 - Clay | ||||
30.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Etienne Donnet | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
France F11 - Clay | ||||
23.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Theo Arribage | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Ukraine F1 - Clay | ||||
09.05.18 2e ronde | vs. Alessandro Petrone | 0-6, 2-5, - Yahor Yatsyk - scratch | wedstrijd detail | |
08.05.18 1e ronde | vs. Ivan Ponomarenko | 6-2, 3-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
07.05.18 Kwalif. | vs. Vasil Yehorov | 7-5, 6-73, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Dmytro Slyepkan | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F5 - Clay | ||||
22.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Loick Bruandet | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F4 - Clay | ||||
16.04.18 Kwalif. | vs. Yan Bondarevskiy | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Yusei Fukuoka | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F3 - Clay | ||||
09.04.18 Kwalif. | vs. Daniil Klimov | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Damir Makhmudov | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Spain F2 - Clay | ||||
20.01.18 1e ronde van de kwal. | vs. Andrey Chepelev | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Spain F1 - Clay | ||||
16.01.18 1e ronde | vs. Luca Giacomini | 3-6, 0-3, - Yahor Yatsyk - scratch | wedstrijd detail | |
15.01.18 Kwalif. | vs. Jonas Trinker | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.01.18 2e ronde van de kwal. | vs. Carlos Vicente Martinez | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail |
Jonathan Binding - laatste wedstrijden
M25 Roehampton - Grass | ||||
11.07.22 Kwalif. | vs. Finn Murgett | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nicholas Jovanovski | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 New - Hard | ||||
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gunjan Jadhav | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Siddharth Vishwakarma | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Pune - Hard | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Catani | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Indore - Hard | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Marco Brugnerotto | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anvit Bendre | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.03.21 Kwalif. | vs. Suraj R Prabodh | 7-64, 7-64 | wedstrijd detail | |
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Yash Chaurasia | 6-3, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Lucknow - Hard | ||||
01.03.21 Kwalif. | vs. Dalwinder Singh | 6-2, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
28.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gunjan Jadhav | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Quinta - Hard | ||||
03.11.20 Kwalif. | vs. Matteo Arnaldi | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Afonso Salgado | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Tennyson Whiting | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ben Jones | 4-6, 7-61, 11-13 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
18.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Deney Wassermann | 6-2, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Boris Pokotilov | 4-6, 7-64, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
11.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Uisung Park | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jackson Varney | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
05.11.19 Kwalif. | vs. Billy Harris | 4-6, 6-3, 2-10 | wedstrijd detail | |
04.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Sahar Simon | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Evangelos Bogris | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Liberec - Carpet | ||||
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Vitek Horak | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Olomouc - Carpet | ||||
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Bernardo Pereira Oliveira | 6-4, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
M25 Shrewsbury - I. hard | ||||
24.09.19 1e ronde | vs. Felix Gill | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Clegg | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.04.19 Kwalif. | vs. Scott Duncan | 1-6, 7-65, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Bolton - I. hard | ||||
03.04.19 1e ronde | vs. Liam Broady | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.04.19 Kwalif. | vs. James Story | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. David Quayle | 5-7, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail |