WEDSTRIJD
28.06.19 | 1e ronde | Yan Bai | Hong Kit Wong | 6-0, 3-1, - scratch | M25 Yinchuan | Hard |
STATISTIEKEN
Yan Bai | Hong Kit Wong | |
1e Service % | 20/30 (67%) | 25/34 (74%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 17/20 (85%) | 11/25 (44%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/10 (70%) | 3/9 (33%) |
Benutte Breakpoints | 4/8 (50%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 20/34 (59%) | 6/30 (20%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 44/64 (69%) | 20/64 (31%) |
Dubbele fouten | 0 | 3 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Yan Bai vs. Hong Kit Wong - onderlinge wedstrijden
28.06.19 | 1e ronde | Yan Bai | Hong Kit Wong | 6-0, 3-1, Hong Kit Wong - scratch | wedstrijd detail | M25 Yinchuan | Hard |
03.01.17 | 1e ronde | Yan Bai | Hong Kit Wong | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | Hong Kong | Hard |
25.01.15 | 2e ronde van de kwal. | Yan Bai | Hong Kit Wong | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | Hong Kong | Hard |
Yan Bai form & Hong Kit Wong form
Yan Bai - laatste wedstrijden
M15 Nishi - Hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Ryotaro Taguchi | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Kasidit Samrej | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Jimmy Yang | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Hinode - Hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Ryotaro Taguchi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Linang Xiao | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Shunsuke Nakagawa | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Taiyo Yamanaka | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Sander Jong | 6-3, 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Taisei Ichikawa | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Yi Zhou | 1-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Keisuke Saitoh | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Sho Shimabukuro | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 7-64, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Michalski | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
19.11.23 Kwalif. | vs. Kalin Ivanovski | 6-4, 5-7, - Yan Bai - scratch | wedstrijd detail | |
18.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kai Wehnelt | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Shintaro Mochizuki | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Kalin Ivanovski | 6-1, 4-0, Kalin Ivanovski - scratch | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Andrew Fenty | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Weber | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
06.11.23 Kwalif. | vs. Hiroki Moriya | 6-1, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ryuki Matsuda | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Bu Yunchaokete | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Steven Diez | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Arthur Weber | 6-4, 6-72, 7-63 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Pedro Cachin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Mikalai Haliak | 4-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yi Zhou | 6-4, 3-6, 7-67 | wedstrijd detail |
Hong Kit Wong - laatste wedstrijden
M15 Hinode - Hard | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Hayato Matsuoka | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Hiromasa Koyama | 6-75, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kazushi Idogaki | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Terence Atmane | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Yanagawa - Hard | ||||
25.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yuta Tomida | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Yanagawa - Hard | ||||
20.12.23 Kwalif. | vs. Shu Muto | 7-5, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
18.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chia-Fan Tsao | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Hard | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Robert Strombachs | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hong - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Zhe Li | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hong - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Naoki Nakagawa | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Jakarta - Hard | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Palaphoom Kovapitukted | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Pruchya Isarow | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Luzhou - Hard | ||||
08.06.23 2e ronde | vs. Ye Cong Mo | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Jin Gu | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Jakarta - Hard | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Duckhee Lee | 0-6, 1-3, - Hong Kit Wong - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Addis - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Eric Vanshelboim | 0-6, 7-66, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Stylianos Christodoulou | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
21.03.23 Kwalif. | vs. Nikolay Nedelchev | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Niv Zuckerman | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Christos Antonopoulos | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ariel Meshulam | 6-0, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolo Pozzani | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maximilian Figl | 2-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Bresciani | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Evgeny Philippov | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.02.23 Kwalif. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Dolce | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zelimir Rudan | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
24.01.23 Kwalif. | vs. Siddharth Vishwakarma | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
23.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Cing-Yang Meng | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail |