WEDSTRIJD
14.05.19 | 1e ronde | Yan Bai | Ji Hoon Son | 7-65, 2-6, 6-3 | Gwangju Challenger | Hard |
STATISTIEKEN
Yan Bai | Ji Hoon Son | |
1e Service % | 75/104 (72%) | 49/96 (51%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 47/75 (63%) | 35/49 (71%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/29 (55%) | 25/47 (53%) |
Benutte Breakpoints | 2/8 (25%) | 3/9 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/96 (38%) | 41/104 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 99/200 (50%) | 101/200 (51%) |
Dubbele fouten | 2 | 9 |
Aces | 4 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ji Hoon Son | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yan Bai | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Ji Hoon Son | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Yan Bai | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Ji Hoon Son | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Yan Bai | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Ji Hoon Son | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Yan Bai | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Ji Hoon Son | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Yan Bai | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Ji Hoon Son | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Yan Bai | 5-6 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-6 | Ji Hoon Son | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 1-3, 2-3, 2-4, 3-4, 3-5, 4-5, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
Yan Bai | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Ji Hoon Son | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Yan Bai | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-2 | Ji Hoon Son | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Yan Bai | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Ji Hoon Son | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Yan Bai | 1-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
2-5 | Ji Hoon Son | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
2-6 |
3 | ||
Yan Bai | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Ji Hoon Son | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Yan Bai | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Ji Hoon Son | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Yan Bai | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Ji Hoon Son | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yan Bai | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Ji Hoon Son | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Yan Bai | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Yan Bai vs. Ji Hoon Son - onderlinge wedstrijden
14.05.19 | 1e ronde | Yan Bai | Ji Hoon Son | 7-65, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | Gwangju Challenger | Hard |
08.07.18 | Finale | Yan Bai | Ji Hoon Son | 6-76, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | China F9 | Hard |
Yan Bai form & Ji Hoon Son form
Yan Bai - laatste wedstrijden
M15 Nishi - Hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Ryotaro Taguchi | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Kasidit Samrej | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Jimmy Yang | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Hinode - Hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Ryotaro Taguchi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Linang Xiao | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Shunsuke Nakagawa | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Taiyo Yamanaka | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Sander Jong | 6-3, 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Taisei Ichikawa | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Yi Zhou | 1-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Keisuke Saitoh | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Sho Shimabukuro | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 7-64, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Michalski | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
19.11.23 Kwalif. | vs. Kalin Ivanovski | 6-4, 5-7, - Yan Bai - scratch | wedstrijd detail | |
18.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kai Wehnelt | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Shintaro Mochizuki | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Kalin Ivanovski | 6-1, 4-0, Kalin Ivanovski - scratch | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Andrew Fenty | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Weber | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
06.11.23 Kwalif. | vs. Hiroki Moriya | 6-1, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ryuki Matsuda | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Bu Yunchaokete | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Steven Diez | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Arthur Weber | 6-4, 6-72, 7-63 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Pedro Cachin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Mikalai Haliak | 4-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yi Zhou | 6-4, 3-6, 7-67 | wedstrijd detail |
Ji Hoon Son - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gokberk Saritas | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Golubev | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Oscar Galimardanov | 6-2, 1-6, 1-10 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Josh Reid | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
M25 Hong - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kwok Shun Dasson Chan | 0-6, 0-1, - Ji Hoon Son - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Hong - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Keisuke Saitoh | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Zheng Baoluo | 4-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kwok Shun Dasson Chan | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Pawit Sornlaksup | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Siwanat Auytayakul | 6-3, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Ryuki Matsuda | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Shinji Hazawa | 3-6, 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Koki Matsuda | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Seon Yong Han | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vadym Konovchuk | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Anseong - Clay | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Yunseok Jang | 6-4, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Changwon - Hard | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Rimpei Kawakami | 7-65, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jaesung Choe | 6-3, 6-72, 10-4 | wedstrijd detail | |
12.06.23 Kwalif. | vs. Suk Hyun Choo | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Agostinetto | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Daegu - Hard | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Minjong Park | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Busan Challenger - Hard | ||||
08.05.23 Kwalif. | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-77, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Egor Gerasimov | 6-4, 0-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Bosio | 3-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aaron Cohen | 6-1, Aaron Cohen - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.02.23 Kwalif. | vs. Marat Sharipov (RUS) | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ioannis Kountourakis | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Saveliy Ivanov | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pablo Trochu | 4-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail |