WEDSTRIJD
20.06.19 | 2e ronde | Yan Bai | William Ma | 6-3, 6-0 | M25 Hengyang | Hard |
STATISTIEKEN
Yan Bai | William Ma | |
1e Service % | 30/43 (70%) | 28/55 (51%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/30 (73%) | 15/28 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/13 (69%) | 10/27 (37%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 0/4 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/55 (55%) | 12/43 (28%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/98 (62%) | 37/98 (38%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces | 5 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Yan Bai | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | William Ma | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yan Bai | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | William Ma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yan Bai | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | William Ma | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Yan Bai | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | William Ma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yan Bai | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | William Ma | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Yan Bai | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | William Ma | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yan Bai | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | William Ma | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yan Bai | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
09.09.95, 28 Jaar
09.09.95, 28 Jaar
Yan Bai vs. William Ma - onderlinge wedstrijden
20.06.19 | 2e ronde | Yan Bai | William Ma | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | M25 Hengyang | Hard |
Yan Bai form & William Ma form
Yan Bai - laatste wedstrijden
M15 Nishi - Hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Ryotaro Taguchi | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Kasidit Samrej | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Jimmy Yang | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Hinode - Hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Ryotaro Taguchi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Linang Xiao | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Shunsuke Nakagawa | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Taiyo Yamanaka | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Sander Jong | 6-3, 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Taisei Ichikawa | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Yi Zhou | 1-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Keisuke Saitoh | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Sho Shimabukuro | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 7-64, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Michalski | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
19.11.23 Kwalif. | vs. Kalin Ivanovski | 6-4, 5-7, - Yan Bai - scratch | wedstrijd detail | |
18.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kai Wehnelt | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Shintaro Mochizuki | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Kalin Ivanovski | 6-1, 4-0, Kalin Ivanovski - scratch | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Andrew Fenty | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Weber | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
06.11.23 Kwalif. | vs. Hiroki Moriya | 6-1, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ryuki Matsuda | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Bu Yunchaokete | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Steven Diez | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Arthur Weber | 6-4, 6-72, 7-63 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Pedro Cachin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Mikalai Haliak | 4-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yi Zhou | 6-4, 3-6, 7-67 | wedstrijd detail |
William Ma - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
09.11.21 Kwalif. | vs. Federico Salomone | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Hoareau | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Blazej Sopolinski | 6-3, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
03.11.21 1e ronde | vs. Markus Eriksson | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Portimao - Hard | ||||
26.10.21 Kwalif. | vs. David Quayle | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Filipe Paredes | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
19.10.21 Kwalif. | vs. Hillel Rousseau | 6-3, 3-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
18.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Adria Vallejo Ferrer | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro De La Riva Bueno | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
11.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ferdun Shevkedov | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Ivanov | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Skopje - Clay | ||||
29.09.21 1e ronde | vs. Lorenzo Bocchi | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.09.21 Kwalif. | vs. Aristotelis Thanos | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ognjen Pavlovic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Ulcinj - Clay | ||||
20.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Petar Jovanovic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ulcinj - Clay | ||||
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Procopio | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Allershausen - Clay | ||||
01.09.21 1e ronde | vs. Mark Whitehouse | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.08.21 Kwalif. | vs. Joel Link | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Julian Peter | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Trier - Clay | ||||
23.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Henry Lozano | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.08.21 Kwalif. | vs. Amaury Raynel | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Ueberlingen - Clay | ||||
16.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jimmy Yang | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Frankfurt - Clay | ||||
09.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Yan Sabanin | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Wetzlar - Clay | ||||
02.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Benito Sanchez Martinez | 3-6, 6-1, 9-11 | wedstrijd detail | |
M25 Kottingbrunn - Clay | ||||
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Benedikt Emesz | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Geelong - Grass | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Dane Sweeny | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.03.20 Kwalif. | vs. Tomislav Edward Papac | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Joshua Ryan | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Woerndle | 6-2, 7-67 | wedstrijd detail | |
M25 Mildura - Grass | ||||
05.03.20 1e ronde | vs. Dayne Kelly | 6-713, 5-7 | wedstrijd detail |