WEDSTRIJD
09.04.19 | Kwalif. | Yan Bondarevskiy | Philipp Klimov | 6-1, 6-2 | M25 Shymkent | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
11.03.99, 25 Jaar
11.03.99, 25 Jaar
Yan Bondarevskiy vs. Philipp Klimov - onderlinge wedstrijden
09.04.19 | Kwalif. | Yan Bondarevskiy | Philipp Klimov | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | M25 Shymkent | Clay |
Yan Bondarevskiy form & Philipp Klimov form
Yan Bondarevskiy - laatste wedstrijden
M15 Aktobe - I. hard | ||||
08.03.23 1e ronde | vs. Islam Orynbasar | 1-6, 0-4, - Yan Bondarevskiy - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
04.03.23 Halve finale | vs. David Perez Sanz | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.03.23 Kwartfinale | vs. Yusuke Takahashi | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.03.23 2e ronde | vs. Marco De Rossi | 7-62, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.02.23 1e ronde | vs. Maxim Zhukov | 6-2, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.12.22 1e ronde | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.12.22 1e ronde | vs. Gabriele Pennaforti | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.12.22 1e ronde | vs. Simone Roncalli | 6-78, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
30.11.22 1e ronde | vs. Kris Van Wyk | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
24.11.22 2e ronde | vs. Jacopo Berrettini | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.11.22 1e ronde | vs. Anthony Wright | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Astana - I. hard | ||||
01.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Shevchenko | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
09.09.22 Kwartfinale | vs. Stefan Popovic | 4-6, 2-5, - Yan Bondarevskiy - scratch | wedstrijd detail | |
08.09.22 2e ronde | vs. Duje Kekez | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.09.22 1e ronde | vs. Valerio Aboian | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Hassan | 6-72, 7-67, 1-5, - Yan Bondarevskiy - scratch | wedstrijd detail | |
San Marino - Clay | ||||
07.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Forti | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cordenons Challenger - Clay | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
25.07.22 Kwalif. | vs. Gabriel Decamps | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Nur Sultan - Hard | ||||
19.07.22 1e ronde | vs. Denis Istomin | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - Hard | ||||
13.07.22 1e ronde | vs. Evgeny Philippov | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Vicenza Challenger - Clay | ||||
24.05.22 1e ronde | vs. Gianluca Mager | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
23.05.22 Kwalif. | vs. Francisco Comesana | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Marfia | 6-4, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Shymkent 2 - Clay | ||||
16.05.22 Kwalif. | vs. Sergey Fomin | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
Shymkent 1 - Clay | ||||
10.05.22 1e ronde | vs. Alexandar Lazarov | 6-4, 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.05.22 Kwalif. | vs. Edoardo Lavagno | 6-3, 7-68 | wedstrijd detail | |
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Borisiouk | 6-4, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
29.04.22 Kwartfinale | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Philipp Klimov - laatste wedstrijden
M25 Shymkent - Clay | ||||
15.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Matvey Minin | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Shymkent - Clay | ||||
09.04.19 Kwalif. | vs. Yan Bondarevskiy | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sardor Pulatov | 2-6, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
M25+H Kazan - I. hard | ||||
12.03.19 Kwalif. | vs. Mikalai Haliak | 6-1, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
11.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kenneth Raisma | 6-4, 2-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
M25 Aktobe - I. hard | ||||
18.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Vasilenko | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Aktobe - I. hard | ||||
11.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Savriyan Danilov | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kaarst - Carpet | ||||
04.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tim Heger | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kazan - I. hard | ||||
23.01.19 1e ronde | vs. Vadym Ursu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.01.19 Kwalif. | vs. Yan Sabanin | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexey Aleshchev | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Finland F4 - I. hard | ||||
12.11.18 1e ronde | vs. Christopher Heyman | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.11.18 Kwalif. | vs. Jaime Fermosell Delgado | 6-0, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Leevi Saatela | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Estonia F3 - I. hard | ||||
06.11.18 1e ronde | vs. Vladyslav Manafov | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.11.18 Kwalif. | vs. Luigi Sorrentino | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Hermanni Tiainen | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Estonia F2 - Carpet | ||||
30.10.18 1e ronde | vs. Vladimir Ivanov | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.10.18 Kwalif. | vs. David Quayle | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Russia F8 - Clay | ||||
28.08.18 1e ronde | vs. Alexander Boborykin | 7-64, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.08.18 Kwalif. | vs. Vladislav Dubinsky | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Mark Bogdanov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Russia F7 - Clay | ||||
20.08.18 1e ronde | vs. Alexandr Binda | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.08.18 Kwalif. | vs. Dmitry Myagkov | 1-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Franco Feitt | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Russia F6 - Clay | ||||
13.08.18 Kwalif. | vs. Maksim Malyshev | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.08.18 1e ronde | vs. Dimitriy Voronin | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Andrey Vorobyev | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Russia F5 - Clay | ||||
06.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Igor Shrolik | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Russia F4 - Clay | ||||
30.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Ivan Mikhaylyuk | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail |