INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alexandros Skorilas vs. Yan Sabanin - onderlinge wedstrijden
19.03.19 | Kwalif. | Yan Sabanin | Alexandros Skorilas | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Alexandros Skorilas form & Yan Sabanin form
Alexandros Skorilas - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Edas Butvilas | - | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Amit Vales | 6-0, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Oleg Prihodko | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Ron Ellouck | 7-68, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Samuele Pieri | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Jake Van Emburgh | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Adrian Bodmer | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Alexander Frusina | 7-68, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Patrik Oplustil | 2-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Michael Vrbensky | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Joao Dinis Silva | 4-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Miguel Miguel Pereira Lopes | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Peliwo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Alastair Gray | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Lewie Lane | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Pavlos Tsitsipas | 0-1, - Alexandros Skorilas - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Kai Lemstra | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Sean Hodkin | 6-4, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Francesco Forti | 6-3, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Peter Heller | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Sidane Pontjodikromo | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Michalis Sakellaridis | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Jakub Nicod | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Stuart Parker | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Benjamin Pietri | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Jonas Trinker | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Menelaos Efstathiou | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Eugenio Almeida Junior | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Jean-Christian Morandais | 6-1, 4-6, 6-79 | wedstrijd detail |
Yan Sabanin - laatste wedstrijden
M25 Santo - Hard | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jose Murariu | 3-6, 6-3, 10-12 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jose Carlos Portillo | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Limassol - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Millen Hurrion | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Jason Janis | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elias Julian Werner | 4-6, 6-4, 4-10 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gianluca Carlini | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
31.10.23 Kwalif. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-4, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Buschhausen - Clay | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Fadi Bidan | 7-65, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jasin Jakupi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Haren - Clay | ||||
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Bobbie De Goeijen | 3-6, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Oldenzaal - Clay | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Claus Piening | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Wetzlar - Clay | ||||
03.08.23 1e ronde | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Varnamo - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Simon Freund | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Meerbusch - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariano Dedura-Palomero | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
17.04.23 Kwalif. | vs. Alexander Orlov | 4-6, 6-4, 9-11 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Licitra | 6-73, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pietro Marino | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
04.04.23 1e ronde | vs. Timo Stodder | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.04.23 Kwalif. | vs. Stephanos Schinas | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
17.03.23 Kwartfinale | vs. Beibit Zhukayev | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
16.03.23 2e ronde | vs. Adam Moundir | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Patric Prinoth | 1-6, 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.03.23 Kwalif. | vs. Maximilian Figl | 7-60, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Ouzilou | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Walid Ahouda | 6-73, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ryan Thompson | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Gaziantep - Clay | ||||
27.10.22 2e ronde | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.22 1e ronde | vs. Edoardo Lodovico Cattaneo | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Danderyd - I. hard | ||||
22.09.22 2e ronde | vs. Giles Hussey | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail |