WEDSTRIJD
19.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Yan Sabanin | Dmitry Myagkov | - niet aangetreden | M15 Moscow | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
10.02.99, 25 Jaar
10.02.99, 25 Jaar
Yan Sabanin vs. Dmitry Myagkov - onderlinge wedstrijden
19.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Yan Sabanin | Dmitry Myagkov | Dmitry Myagkov - niet aangetreden | wedstrijd detail | M15 Moscow | Clay |
Yan Sabanin form & Dmitry Myagkov form
Yan Sabanin - laatste wedstrijden
M25 Santo - Hard | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jose Murariu | 3-6, 6-3, 10-12 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jose Carlos Portillo | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Limassol - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Millen Hurrion | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Jason Janis | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elias Julian Werner | 4-6, 6-4, 4-10 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gianluca Carlini | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
31.10.23 Kwalif. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-4, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Buschhausen - Clay | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Fadi Bidan | 7-65, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jasin Jakupi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Haren - Clay | ||||
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Bobbie De Goeijen | 3-6, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Oldenzaal - Clay | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Claus Piening | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Wetzlar - Clay | ||||
03.08.23 1e ronde | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Varnamo - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Simon Freund | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Meerbusch - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariano Dedura-Palomero | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
17.04.23 Kwalif. | vs. Alexander Orlov | 4-6, 6-4, 9-11 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Licitra | 6-73, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pietro Marino | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
04.04.23 1e ronde | vs. Timo Stodder | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.04.23 Kwalif. | vs. Stephanos Schinas | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
17.03.23 Kwartfinale | vs. Beibit Zhukayev | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
16.03.23 2e ronde | vs. Adam Moundir | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Patric Prinoth | 1-6, 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.03.23 Kwalif. | vs. Maximilian Figl | 7-60, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Ouzilou | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Walid Ahouda | 6-73, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ryan Thompson | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Gaziantep - Clay | ||||
27.10.22 2e ronde | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.22 1e ronde | vs. Edoardo Lodovico Cattaneo | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Danderyd - I. hard | ||||
22.09.22 2e ronde | vs. Giles Hussey | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail |
Dmitry Myagkov - laatste wedstrijden
M15 Kazan - I. hard | ||||
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Stepin | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Parnu - I. hard | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.10.19 Kwalif. | vs. Mathis Moysan | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Richards Emulins | 5-7, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Moscow - Clay | ||||
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yan Sabanin | - Dmitry Myagkov - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Moscow - Clay | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Pavlioutchenkov | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.05.19 Kwalif. | vs. Umut Akkoyun | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kayra Kargin | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25+H Kazan - I. hard | ||||
11.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Karl Kiur Saar | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kazan - I. hard | ||||
21.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-3, 0-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
Pakistan F3 - Clay | ||||
18.12.18 1e ronde | vs. Shamael Chaudhry | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Pakistan F2 - Hard | ||||
12.12.18 2e ronde | vs. Hamid Reza Nadaf | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.12.18 1e ronde | vs. Muhammad Shoaib | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.12.18 Kwalif. | vs. Sergey Dorozhkin | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.12.18 2e ronde van de kwal. | vs. Zaid Mujahid | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Pakistan F1 - Hard | ||||
03.12.18 1e ronde | vs. Cheong-Eui Kim | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Estonia F3 - I. hard | ||||
04.11.18 Kwalif. | vs. Ville-Petteri Ahti | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Masi Sarpola | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Estonia F2 - Carpet | ||||
29.10.18 1e ronde | vs. Matvey Khomentovskiy | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F31 - Clay | ||||
06.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Niklas Guttau | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F30 - Clay | ||||
01.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Jordi Walder | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F29 - Clay | ||||
23.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Jim Walder | - Dmitry Myagkov - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Turkey F28 - Clay | ||||
18.09.18 1e ronde | vs. Philip Bachmaier | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ukraine F4 - Clay | ||||
28.08.18 1e ronde | vs. Maxime Mora | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.08.18 Kwalif. | vs. Adam Bronka | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Mykola Vaskul | 5-7, 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
Russia F7 - Clay | ||||
19.08.18 Kwalif. | vs. Philipp Klimov | 6-1, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nikolay Kolobaev | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Russia F6 - Clay | ||||
13.08.18 Kwalif. | vs. Alexey Baryshev | 7-64, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Sadilin | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |