WEDSTRIJD
21.03.19 | 3e ronde | Yannick Maden | Arthur De Greef | 6-3, 6-4 | Lille Challenger | I. hard |
STATISTIEKEN
Yannick Maden | Arthur De Greef | |
1e Service % | 39/63 (62%) | 36/58 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/39 (77%) | 22/36 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/24 (50%) | 11/22 (50%) |
Benutte Breakpoints | 4/7 (57%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/58 (43%) | 21/63 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 67/121 (55%) | 54/121 (45%) |
Dubbele fouten | 0 | 1 |
Aces | 3 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Yannick Maden | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Arthur De Greef | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yannick Maden | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Arthur De Greef | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yannick Maden | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Arthur De Greef | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yannick Maden | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Arthur De Greef | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yannick Maden | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Arthur De Greef | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yannick Maden | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Arthur De Greef | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yannick Maden | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Arthur De Greef | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Yannick Maden | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-2 | Arthur De Greef | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Yannick Maden | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Arthur De Greef | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yannick Maden | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Yannick Maden vs. Arthur De Greef - onderlinge wedstrijden
18.08.20 | 2e ronde | Yannick Maden | Arthur De Greef | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Prague Challenger | Clay |
14.05.19 | 2e ronde | Arthur De Greef | Yannick Maden | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | Heilbronn Challenger | Clay |
21.03.19 | 3e ronde | Yannick Maden | Arthur De Greef | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Lille Challenger | I. hard |
Yannick Maden form & Arthur De Greef form
Yannick Maden - laatste wedstrijden
Lille Challenger - I. hard | ||||
21.03.22 1e ronde | vs. Malek Jaziri | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
08.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mats Moraing | 4-5, - Yannick Maden - scratch | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
21.02.22 Kwalif. | vs. Ryan Peniston | - | wedstrijd detail | |
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
Forli 2 - I. hard | ||||
30.11.21 1e ronde | vs. Matteo Viola | 6-1, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bari Challenger - Hard | ||||
22.11.21 1e ronde | vs. Jack Draper | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
02.11.21 1e ronde | vs. Christopher O'Connell | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
28.10.21 2e ronde | vs. Jonas Forejtek | 6-73, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.10.21 1e ronde | vs. Mats Moraing | Mats Moraing - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Metz - I. hard | ||||
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Antoine Hoang | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Rennes Challenger - I. hard | ||||
13.09.21 1e ronde | vs. Andy Murray | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
25.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Go Soeda | 6-1, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Pozoblanco Challenger - Hard | ||||
20.07.21 1e ronde | vs. Emilio Nava | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Amersfoort Challenger - Clay | ||||
13.07.21 1e ronde | vs. Antoine Hoang | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Perugia Challenger - Clay | ||||
05.07.21 1e ronde | vs. Dominic Stricker | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
22.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kamil Majchrzak | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Halle - Grass | ||||
12.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dennis Novak | 4-6, 0-0, - Yannick Maden - scratch | wedstrijd detail | |
Bratislava Challenger - Clay | ||||
08.06.21 1e ronde | vs. Norbert Gombos | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
26.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Quentin Halys | 1-6, 7-63, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Gaio | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Heilbronn Challenger - Clay | ||||
12.05.21 1e ronde | vs. Dennis Novak | 2-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
Prague Challenger - Clay | ||||
05.05.21 2e ronde | vs. Vit Kopriva | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.05.21 1e ronde | vs. Denis Kudla | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Rome 2 - Clay | ||||
27.04.21 1e ronde | vs. Thanasi Kokkinakis | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rome 1 - Clay | ||||
20.04.21 1e ronde | vs. Paolo Lorenzi | 6-74, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
Biella 4 - I. hard | ||||
18.03.21 2e ronde | vs. Sebastian Ofner | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.03.21 1e ronde | vs. Ilya Ivashka | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
Biella 3 - I. hard | ||||
08.03.21 1e ronde | vs. Zdenek Kolar | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Biella 2 - I. hard | ||||
19.02.21 Kwartfinale | vs. Soon-Woo Kwon | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.02.21 2e ronde | vs. Thomas Fabbiano | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail |
Arthur De Greef - laatste wedstrijden
Doha - Hard | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mohamed Safwat | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Clay | ||||
11.10.20 Kwalif. | vs. Malek Jaziri | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Vit Kopriva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
21.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tommy Robredo | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
30.09.20 1e ronde | vs. Petr Nouza | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Iasi Challenger - Clay | ||||
15.09.20 1e ronde | vs. Francisco Cerundolo | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Prague II - Clay | ||||
23.08.20 1e ronde | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Prague Challenger - Clay | ||||
18.08.20 2e ronde | vs. Yannick Maden | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.08.20 1e ronde | vs. Enzo Couacaud | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
28.08.20 1e ronde | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.08.20 1e ronde | vs. Marvin Netuschil | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.08.20 1e ronde | vs. Stefan Palosi | 7-64, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.08.20 1e ronde | vs. Henri Squire | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Nur Sultan - I. hard | ||||
12.03.20 3e ronde | vs. Aslan Karatsev | 1-6, 0-2, - Arthur De Greef - scratch | wedstrijd detail | |
11.03.20 2e ronde | vs. Frederico Ferreira Silva | 4-0, Frederico Ferreira Silva - scratch | wedstrijd detail | |
10.03.20 1e ronde | vs. Alex Molcan | 6-2, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
24.02.20 1e ronde | vs. Mukund Sasikumar | 7-65, 6-73, 6-72 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
18.02.20 2e ronde | vs. Pedja Krstin | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.02.20 1e ronde | vs. Matteo Gigante | 6-76, 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
12.02.20 2e ronde | vs. Roberto Marcora | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.02.20 1e ronde | vs. Markus Eriksson | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bangkok Challenger - Hard | ||||
20.01.20 1e ronde | vs. Hugo Grenier | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bangkok Challenger - Hard | ||||
13.01.20 1e ronde | vs. Alex Molcan | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Hong - Hard | ||||
11.01.20 Halve finale | vs. Yuta Shimizu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.01.20 Kwartfinale | vs. Adam El Mihdawy | 1-6, 7-64, 4-1, Adam El Mihdawy - scratch | wedstrijd detail | |
09.01.20 2e ronde | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.01.20 1e ronde | vs. Hiroyasu Ehara | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Marcos Giron | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Lyon Challenger - Clay | ||||
12.06.19 2e ronde | vs. Uladzimir Ignatik | 6-73, 6-0, 6-74 | wedstrijd detail | |
Prostejov Challenger - Clay | ||||
03.06.19 2e ronde | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |