WEDSTRIJD
28.08.18 | 1e ronde | Yannik Steinegger | Patrik Hartmeier | 6-4, 7-67 | Switzerland F4 | Clay |
STATISTIEKEN
Yannik Steinegger | Patrik Hartmeier | |
1e Service % | 51/82 (62%) | 46/85 (54%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 37/51 (73%) | 31/46 (67%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/31 (45%) | 19/39 (49%) |
Benutte Breakpoints | 3/13 (23%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/85 (41%) | 31/82 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 86/167 (51%) | 81/167 (49%) |
Dubbele fouten | 1 | 5 |
Aces | 4 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Yannik Steinegger | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Patrik Hartmeier | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Yannik Steinegger | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Patrik Hartmeier | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
2-2 | Patrik Hartmeier | |
3-2 | Patrik Hartmeier | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Yannik Steinegger | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Patrik Hartmeier | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
4-4 | Patrik Hartmeier | |
0-0, 40-30[BP] | ||
5-4 | Patrik Hartmeier | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Patrik Hartmeier | |
0-1 | Patrik Hartmeier | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Yannik Steinegger | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Patrik Hartmeier | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yannik Steinegger | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Patrik Hartmeier | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
3-3 | Patrik Hartmeier | |
0-0, 40-40, A-40[BP] | ||
4-3 | Patrik Hartmeier | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
4-4 | Patrik Hartmeier | |
5-4 | Patrik Hartmeier | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
5-5 | Patrik Hartmeier | |
0-0, 30-40 | ||
Yannik Steinegger | 6-5 | |
0-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
Yannik Steinegger | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 2-2, 3-2, 3-3, 4-3, 4-4, 5-4, 5-5, 5-6, 6-6, 6-7, 7-7, 8-7 | ||
7-67 |
Switzerland
11.09.00, 23 Jaar
33866 $
11.09.00, 23 Jaar
33866 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Switzerland
04.01.97, 27 Jaar
04.01.97, 27 Jaar
Yannik Steinegger vs. Patrik Hartmeier - onderlinge wedstrijden
28.08.18 | 1e ronde | Yannik Steinegger | Patrik Hartmeier | 6-4, 7-67 | wedstrijd detail | Switzerland F4 | Clay |
Yannik Steinegger form & Patrik Hartmeier form
Yannik Steinegger - laatste wedstrijden
M25 Saint - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Mae Malige | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Daniil Glinka | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Alec Beckley | 3-6, 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Illya Marchenko | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Tom Gentzsch | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Osgar O'Hoisin | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Liam Gavrielides | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Jack Loge | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Dominique Graf | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Antoine Walch | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yuki Mochizuki | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Mulhouse - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Yanis Ghazouani Durand | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Leo Poupinel | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Xin Gao | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Nevers - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Maxence Beauge | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Karl Friberg | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Milos Karol | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Drew Van Orderlain | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ying Hou | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Danderyd - I. hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Nicolas Kobelt | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25+H Plaisir - I. hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Thomas Deschamps | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sion - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Valentin Vacherot | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Caslano - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Leonardo Rossi | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Muttenz - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Adam Moundir | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Roehampton - Grass | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Paul Jubb | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Grass | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Daniel Little | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.07.23 2e ronde | vs. Billy Harris | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Klosters - Clay | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Mili Poljicak | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail |
Patrik Hartmeier - laatste wedstrijden
M25 Trimbach - Carpet | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Marvin Moeller | 1-6, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.03.21 Kwalif. | vs. Luc Hoeijmans | 3-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
08.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jip Van Assendelft | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Edoardo Graziani | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
24.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Naoki Tajima | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanos Schinas | 4-6, 6-1, 13-11 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
16.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Stuart Parker | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ioannis Xilas | 1-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sarreguemines - Carpet | ||||
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Milan Welte | 6-2, 6-73, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
28.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Magnaudet | 7-61, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.09.20 Kwalif. | vs. Raphael Baltensperger | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
13.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Coppini | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. David Martirosian | 6-2, 7-67 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Marat Deviatiarov | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
26.09.19 2e ronde | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
25.09.19 1e ronde | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Pajulahti - I. hard | ||||
17.09.19 1e ronde | vs. Robert Strombachs | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Horgen - Clay | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Jakub Paul | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.08.19 1e ronde | vs. Jonas Schaer | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Schlieren - Clay | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Tobias Simon | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Trier - Clay | ||||
13.08.19 1e ronde | vs. Niklas Schell | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tim Handel | 4-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
M15 Kramsach - Clay | ||||
19.07.19 Kwartfinale | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.07.19 2e ronde | vs. Mariano Kestelboim | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
17.07.19 1e ronde | vs. Gabriel Donev | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Alkmaar - Clay | ||||
25.06.19 Kwalif. | vs. Amadatus Admiraal | 6-1, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Igor Straatsma | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Reggio - Clay | ||||
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Giacomo Dambrosi | 6-78, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Prague - Clay | ||||
13.05.19 Kwalif. | vs. Antonin Stepanek | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
15.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Vlad Victor Cornea | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |