WEDSTRIJD
08.07.19 | Kwalif. | Yannik Steinegger | Wilfredo Gonzalez | 6-1, 6-4 | M15 Marburg | Clay |
STATISTIEKEN
Switzerland
11.09.00, 23 Jaar
33866 $
11.09.00, 23 Jaar
33866 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Yannik Steinegger vs. Wilfredo Gonzalez - onderlinge wedstrijden
08.07.19 | Kwalif. | Yannik Steinegger | Wilfredo Gonzalez | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Marburg | Clay |
Yannik Steinegger form & Wilfredo Gonzalez form
Yannik Steinegger - laatste wedstrijden
M25 Saint - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Mae Malige | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Daniil Glinka | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Alec Beckley | 3-6, 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Illya Marchenko | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Tom Gentzsch | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Osgar O'Hoisin | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Liam Gavrielides | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Jack Loge | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Dominique Graf | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Antoine Walch | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yuki Mochizuki | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Mulhouse - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Yanis Ghazouani Durand | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Leo Poupinel | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Xin Gao | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Nevers - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Maxence Beauge | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Karl Friberg | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Milos Karol | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Drew Van Orderlain | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ying Hou | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Danderyd - I. hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Nicolas Kobelt | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25+H Plaisir - I. hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Thomas Deschamps | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sion - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Valentin Vacherot | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Caslano - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Leonardo Rossi | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Muttenz - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Adam Moundir | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Roehampton - Grass | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Paul Jubb | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Grass | ||||
12.07.23 2e ronde | vs. Billy Harris | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Daniel Little | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Klosters - Clay | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Mili Poljicak | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail |
Wilfredo Gonzalez - laatste wedstrijden
M15 Anseong - Clay | ||||
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sukhee Ann | 6-1, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Hard | ||||
04.03.22 Rubber 1 | vs. Tung-Lin Wu | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Hard | ||||
07.03.20 | vs. Malek Jaziri | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.20 Rubber 1 | vs. Aziz Dougaz | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
26.02.20 1e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.02.20 Kwalif. | vs. Igor Saveljic | 6-3, 6-710, 11-9 | wedstrijd detail | |
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Victoras Zervoudakis | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
18.02.20 Kwalif. | vs. Guy Den Heijer | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Sahar Simon | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alexey Dubinin | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
14.09.19 | vs. Hugo Dellien | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.09.19 | vs. Federico Zeballos | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25+H Kassel - Clay | ||||
16.07.19 Kwalif. | vs. Federico Moreno | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Moritz Schaecher | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Marburg - Clay | ||||
08.07.19 Kwalif. | vs. Yannik Steinegger | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lasne - Clay | ||||
02.07.19 Kwalif. | vs. Teodor Giusca | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Marcel Hornung | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
30.05.19 2e ronde | vs. Adam El Mihdawy | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.05.19 1e ronde | vs. Alex Blumenberg | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.05.19 Kwalif. | vs. Hillel Rousseau | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Michel-Alexandre Fortin | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
22.05.19 1e ronde | vs. Arklon Huertas Del Pino | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.05.19 Kwalif. | vs. Nicholas Bybel | 7-62, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Mendez | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
17.05.19 Kwartfinale | vs. Matthew Christopher Romios | 6-3, 6-73, 6-75 | wedstrijd detail | |
16.05.19 2e ronde | vs. Connor Farren | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.05.19 1e ronde | vs. Isaac Stoute | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Eguez | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.05.19 Kwalif. | vs. Jesse Flores | 6-1, 5-7, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
26.04.19 Kwartfinale | vs. Gage Brymer | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |