WEDSTRIJD
28.09.20 | 2e ronde van de kwal. | Yaraslav Shyla | Adam Bronka | 6-1, 6-0 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
15.09.99, 24 Jaar
15.09.99, 24 Jaar
Yaraslav Shyla vs. Adam Bronka - onderlinge wedstrijden
28.09.20 | 2e ronde van de kwal. | Yaraslav Shyla | Adam Bronka | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Yaraslav Shyla form & Adam Bronka form
Yaraslav Shyla - laatste wedstrijden
M25 Antalya - Clay | ||||
16.02.24 2e ronde | vs. Cezar Cretu | - | wedstrijd detail | |
15.02.24 Kwalif. | vs. Andrea Gola | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Umut Kaan Yenilmez | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ye Hongyu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
06.02.24 Kwalif. | vs. Antonio Massara | 0-6, 0-2, - Yaraslav Shyla - scratch | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nazar Oliynykov | 3-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. James Mackinlay | 6-0, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
03.06.21 2e ronde | vs. Edoardo Lavagno | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.06.21 1e ronde | vs. Sanjar Fayziev | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.06.21 Kwalif. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sharobiddin Abzalov | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
26.05.21 1e ronde | vs. Mikhail Fufygin | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.05.21 Kwalif. | vs. Jack Gibbens | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Damir Makhmudov | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.05.21 Kwalif. | vs. Luca Nardi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Fletcher Scott | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Doruk Turknas | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.05.21 Kwalif. | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-74, 6-3, 11-13 | wedstrijd detail | |
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Monzon | 4-6, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Matej Galik | 6-4, 3-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
14.04.21 1e ronde | vs. Grigoriy Lomakin | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
07.04.21 1e ronde | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 1-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
11.03.21 2e ronde | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.03.21 1e ronde | vs. Timur Kiuamov | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.03.21 Kwalif. | vs. Alexander Boborykin | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Andrey Uvarov | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Nur - I. hard | ||||
12.02.21 Kwartfinale | vs. Michal Dembek | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.02.21 2e ronde | vs. Enrico Dalla Valle | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.02.21 1e ronde | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-75, 7-64 | wedstrijd detail |
Adam Bronka - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Fons Van Sambeek | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adityavikram Singh Mann | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Max Wiskandt | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sahil Sarang | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Max Wiskandt | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Ferreira-Wortsman | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mert Alkaya | 0-6, 0-3, - Adam Bronka - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Valerio Perruzza | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Uta | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.10.22 1e ronde | vs. Tom Evans | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Qian Sun | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jakob Schnaitter | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jerome Iaconi | 6-2, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Boopathy Sakthivel | 6-1, 6-74, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Daegu - Hard | ||||
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hyeondeok Yoon | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Changwon - Hard | ||||
22.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Yeongseok Jeong | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Anseong - Clay | ||||
15.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Junhyun Lee | 6-4, 0-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
M15 Lodz - Clay | ||||
26.07.22 Kwalif. | vs. Przemyslaw Michocki | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sean Hess | 6-2, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Bytom - Clay | ||||
06.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Facundo Yunis | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Petar Teodorovic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
30.03.22 1e ronde | vs. Loic Cloes | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Cristian Campese | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sahar Simon | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Pijus Vaitiekunas | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
03.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Francesco Scarpa | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Stefano D'Agostino | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Coccioli | 6-3, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Max Cunat | 6-2, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Egor Tsarapkin | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail |