Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Bulgaria
02.03.02, 22 Jaar
10431 $
02.03.02, 22 Jaar
10431 $
Yaraslav Shyla vs. Anthony Genov - onderlinge wedstrijden
28.09.20 | Kwalif. | Yaraslav Shyla | Anthony Genov | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Yaraslav Shyla form & Anthony Genov form
Yaraslav Shyla - laatste wedstrijden
M25 Antalya - Clay | ||||
16.02.24 2e ronde | vs. Cezar Cretu | - | wedstrijd detail | |
15.02.24 Kwalif. | vs. Andrea Gola | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Umut Kaan Yenilmez | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ye Hongyu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
06.02.24 Kwalif. | vs. Antonio Massara | 0-6, 0-2, - Yaraslav Shyla - scratch | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nazar Oliynykov | 3-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. James Mackinlay | 6-0, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
03.06.21 2e ronde | vs. Edoardo Lavagno | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.06.21 1e ronde | vs. Sanjar Fayziev | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.06.21 Kwalif. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sharobiddin Abzalov | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
26.05.21 1e ronde | vs. Mikhail Fufygin | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.05.21 Kwalif. | vs. Jack Gibbens | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Damir Makhmudov | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.05.21 Kwalif. | vs. Luca Nardi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Fletcher Scott | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Doruk Turknas | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.05.21 Kwalif. | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-74, 6-3, 11-13 | wedstrijd detail | |
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Monzon | 4-6, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Matej Galik | 6-4, 3-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
14.04.21 1e ronde | vs. Grigoriy Lomakin | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
07.04.21 1e ronde | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 1-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
11.03.21 2e ronde | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.03.21 1e ronde | vs. Timur Kiuamov | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.03.21 Kwalif. | vs. Alexander Boborykin | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Andrey Uvarov | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Nur - I. hard | ||||
12.02.21 Kwartfinale | vs. Michal Dembek | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.02.21 2e ronde | vs. Enrico Dalla Valle | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.02.21 1e ronde | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-75, 7-64 | wedstrijd detail |
Anthony Genov - laatste wedstrijden
M25 Tarragona - Clay | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Valentin Gonzalez-Galino | 3-6, 0-1, - Anthony Genov - scratch | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sergio Callejon Hernando | 4-6, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail | |
M25 Badalona - Clay | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Kane Bonsach Ganley | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nil Boixader Roca | 6-0, 6-72, 10-5 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marc Ceballos | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Stefan Palosi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Felix Corwin | 6-75, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Federico Campana | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Omar Brigida | 2-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Rozo Torres | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Martin Krumich | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Max Houkes | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-1, 2-0, Sami Ben Abdennibi - scratch | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Taketo Takamisawa | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lucca Helguera Casado | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Gerald Melzer | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Rafael Giotis | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ryusuke Horiuchi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Mili Poljicak | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Kevin Humpfner | 1-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Thomas Mathys | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Thomas Kostka | 6-4, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas Mathys | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Benicarlo - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Javier Barranco Cosano | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 7-65, 3-2, Oscar Jose Gutierrez - scratch | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Toprak Avcibasi | 6-79, 6-0, 10-7 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Teo Masera | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Iker Sevilla | 4-6, 0-1, - Anthony Genov - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Clement Tabur | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |