WEDSTRIJD
17.03.18 | 1e ronde van de kwal. | Yasutaka Suzuki | Qian Sun | 4-1, - scratch | Australia F3 | Clay |
STATISTIEKEN
Japan
25.08.97, 26 Jaar
25.08.97, 26 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
China
12.07.01, 22 Jaar
12549 $
12.07.01, 22 Jaar
12549 $
Yasutaka Suzuki vs. Qian Sun - onderlinge wedstrijden
17.03.18 | 1e ronde van de kwal. | Yasutaka Suzuki | Qian Sun | 4-1, Qian Sun - scratch | wedstrijd detail | Australia F3 | Clay |
Yasutaka Suzuki form & Qian Sun form
Yasutaka Suzuki - laatste wedstrijden
Australia F4 - Clay | ||||
24.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Zac Osborne | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Australia F3 - Clay | ||||
18.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Dayne Kelly | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Qian Sun | 4-1, Qian Sun - scratch | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
05.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Sora Fukuda | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Takuya Komura | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Japan F1 - Hard | ||||
06.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Rio Noguchi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Indonesia F2 - Hard | ||||
13.02.17 2e ronde van de kwal. | vs. Ken Onoda | 6-79, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.17 1e ronde van de kwal. | vs. Panji Untung Setiawan | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Indonesia F1 - Hard | ||||
06.02.17 1e ronde van de kwal. | vs. Peng-Xiang Gong | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.02.17 2e ronde van de kwal. | vs. Rio Noguchi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.02.17 Kwalif. | vs. George Botezan | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail |
Qian Sun - laatste wedstrijden
M15 Kuala - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Alexey Zakharov | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ipoh - Hard | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Tanguy Genier | 6-2, 1-6, 1-6, - Qian Sun - scratch | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anthony Shumsky | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Kuching - Hard | ||||
14.11.23 Kwalif. | vs. Matteo Lavizzari | 3-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Taki Adachi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ray Ho | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Jie Cui | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Guangzhou Challenger - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Dane Sweeny | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Toshihide Matsui | 6-73, 6-0, 7-64 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jie Cui | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Corban Crowther | 6-79, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
28.08.23 Kwalif. | vs. Siddhant Banthia | 3-6, 6-4, 3-10 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vadym Konovchuk | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
21.08.23 Kwalif. | vs. Collin Altamirano | 7-5, 6-710, 1-10 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anapat Timangkul | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Yinchuan - Hard | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Anning - Clay | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Mikalai Haliak | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
M25 Fuzhou - Hard | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Jimmy Yang | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Shanghai - Hard | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Chukang Wang | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Jacob Bradshaw | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Chukang Wang | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Tianhui Zhang | 7-66, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Yan Bai | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Jie Cui | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Sheng Tang | 3-6, 7-65, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Luzhou - Hard | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Kuan-Yi Lee | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
31.10.22 Kwalif. | vs. Luca Wiedenmann | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Firas Ben Chouikha | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.10.22 2e ronde | vs. Dominik Boehler | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.10.22 1e ronde | vs. Wissam Abderrahman | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail |