WEDSTRIJD
15.10.19 | 1e ronde | Yoshihito Nishioka | Radu Albot | 3-6, 6-4, 6-1 | Stockholm | I. hard |
STATISTIEKEN
Yoshihito Nishioka | Radu Albot | |
1e Service % | 68/96 (71%) | 56/92 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 44/68 (65%) | 38/56 (68%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/28 (50%) | 13/36 (36%) |
Benutte Breakpoints | 5/14 (36%) | 3/18 (17%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 41/92 (45%) | 38/96 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 99/188 (53%) | 89/188 (47%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces | 2 | 6 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Yoshihito Nishioka | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Radu Albot | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Yoshihito Nishioka | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-2 | Radu Albot | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Yoshihito Nishioka | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Radu Albot | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yoshihito Nishioka | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Radu Albot | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Yoshihito Nishioka | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Radu Albot | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yoshihito Nishioka | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Radu Albot | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Yoshihito Nishioka | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Radu Albot | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Yoshihito Nishioka | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Radu Albot | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Yoshihito Nishioka | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-4 | Radu Albot | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Yoshihito Nishioka | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Radu Albot | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Yoshihito Nishioka | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Radu Albot | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Yoshihito Nishioka | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Radu Albot | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Yoshihito Nishioka | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Radu Albot | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Yoshihito Nishioka vs. Radu Albot - onderlinge wedstrijden
17.01.22 | 1e ronde | Radu Albot | Yoshihito Nishioka | 6-3, 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | Melbourne | Hard |
15.10.19 | 1e ronde | Yoshihito Nishioka | Radu Albot | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | Stockholm | I. hard |
14.02.16 | Kwalif. | Radu Albot | Yoshihito Nishioka | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | Delray Beach | Hard |
Yoshihito Nishioka form & Radu Albot form
Yoshihito Nishioka - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Flavio Cobolli | 6-1, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Emilio Nava | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elias Ymer | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Juncheng Shang | 6-4, 6-712, 3-6 | wedstrijd detail | |
Acapulco - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Jack Draper | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde | vs. Nuno Borges | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.02.24 Kwalif. | vs. Michael Mmoh | 2-6, 6-1, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alan Fernando Rubio Fierros | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Los Cabos - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Alexander Zverev | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Flavio Cobolli | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Delray Beach - Hard | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Matteo Arnaldi | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Dallas - I. hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Adrian Mannarino | - | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Terence Atmane | 7-65, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
03.02.24 | vs. Benjamin Hassan | 1-6, 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Rubber 1 | vs. Hady Habib | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Holger Rune | 2-6, 6-4, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
31.10.23 2e ronde | vs. Andrey Rublev | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde | vs. Jordan Thompson | 7-65, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.10.23 Kwalif. | vs. Yosuke Watanuki | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Titouan Droguet | 3-6, 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Marcos Giron | 6-714, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
06.10.23 2e ronde | vs. Casper Ruud | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Daniel Altmaier | 6-4, 3-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
01.10.23 2e ronde | vs. Jannik Sinner | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.09.23 1e ronde | vs. Juncheng Shang | 5-7, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Zhuhai - Hard | ||||
26.09.23 Finale | vs. Karen Khachanov | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Halve finale | vs. Aslan Karatsev | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.09.23 Kwartfinale | vs. Jan-Lennard Struff | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.09.23 2e ronde | vs. Lloyd Harris | 7-64, 7-65 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Terence Atmane | 0-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Radu Albot - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Carlos Taberner | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Gregoire Barrere | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Henrique Rocha | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 2e ronde | vs. Mathias Bourgue | 7-65, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Marco Cecchinato | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Daniel Masur | 6-70, 6-74 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Alexander Ritschard | 1-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Joris De Loore | 3-6, 6-4, 6-72 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Gijs Brouwer | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde | vs. Mark Lajal | 6-2, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
Delray Beach - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Frances Tiafoe | 6-75, 6-74 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Juncheng Shang | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.02.24 Kwalif. | vs. Terence Atmane | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. August Holmgren | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Dallas - I. hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Denis Kudla | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Marco Cecchinato | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 2e ronde | vs. Luciano Darderi | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stefano Napolitano | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Dino Prizmic | 7-64, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
15.11.23 2e ronde | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Francesco Passaro | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Stefano Travaglia | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Nuno Borges | 6-4, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Alibek Kachmazov | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Billy Harris | 6-1, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Gauthier Onclin | 6-76, 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Pedro Martinez Portero | 6-72, 6-713 | wedstrijd detail |