WEDSTRIJD
14.09.20 | 2e ronde van de kwal. | Yshai Oliel | Antonin Bolardt | 6-1, 6-0 | M25 Prague | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Czech Republic
07.06.98, 25 Jaar
14708 $
07.06.98, 25 Jaar
14708 $
Yshai Oliel vs. Antonin Bolardt - onderlinge wedstrijden
14.09.20 | 2e ronde van de kwal. | Yshai Oliel | Antonin Bolardt | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | M25 Prague | Clay |
04.02.18 | 2e ronde van de kwal. | Yshai Oliel | Antonin Bolardt | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | Spain F4 | Clay |
Yshai Oliel form & Antonin Bolardt form
Yshai Oliel - laatste wedstrijden
M15 Alaminos - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Stefan Palosi | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Lilian Marmousez | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Andrea Gola | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Sergis Kyratzis | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Alaminos - Clay | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Dan Alexandru Tomescu | 1-6, 7-5, 6-73 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Daniele Rapagnetta | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Jurriaan Bol | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Demetris Azoides | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
04.03.24 1e ronde | vs. Juan Pablo Paz | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
29.02.24 Kwartfinale | vs. Stefan Kozlov | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Lucas Bouquet | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Ivan Denisov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Steven Diez | 4-6, 7-5, 6-75 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Jakub Mensik | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Blaise Bicknell | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Benjamin Lock | 3-6, 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Jules Marie | 6-3, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Orel Kimhi | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Lior Goldenberg | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Rodrigo Alujas | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Alastair Gray | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 2e ronde | vs. Matic Kriznik | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Amit Vales | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Jakub Nicod | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Amit Vales | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Leonardo Rossi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Arthur Gea | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Niels Visker | 6-4, 3-6, 7-67 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Adrian Bodmer | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Antonin Bolardt - laatste wedstrijden
Prague 2 - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gastao Elias | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
27.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stepan Mruzek | 6-2, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Manacor - Hard | ||||
17.01.23 Kwalif. | vs. Nikolay Nedelchev | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
16.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Thijmen Loof | 1-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Smaran Rangarajan | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Prostejov - Clay | ||||
28.09.22 2e ronde | vs. Daniel Siniakov | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.09.22 1e ronde | vs. Alfred Almasi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
20.09.22 Kwalif. | vs. Noah Schlagenhauf | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sergo Sikharulidze | 6-3, 3-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mikolaj Lis | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Budapest - Hard | ||||
06.09.22 1e ronde | vs. Jakub Kroslak | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Szabolcsveresmart - Clay | ||||
01.09.22 2e ronde | vs. Dragos Dima | 5-7, 7-67, 6-71 | wedstrijd detail | |
30.08.22 1e ronde | vs. Georgii Kravchenko | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
26.05.22 2e ronde | vs. Michael Vrbensky | 2-6, 2-5, - Antonin Bolardt - scratch | wedstrijd detail | |
25.05.22 1e ronde | vs. Jakub Prachar | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.05.22 Kwalif. | vs. Bartlomiej Andrzejczak | 7-60, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Vit Kalina | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Most - Clay | ||||
19.05.22 2e ronde | vs. Rudolf Molleker | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.05.22 1e ronde | vs. Martin Damm | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
13.05.22 Kwartfinale | vs. Lukas Neumayer | 2-6, - Antonin Bolardt - scratch | wedstrijd detail | |
12.05.22 2e ronde | vs. Alex Rybakov | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.05.22 1e ronde | vs. Daniel Cukierman | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.05.22 Kwalif. | vs. Matej Galik | 3-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
09.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Martin Benes | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Apltauer | 2-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
15.03.22 Kwalif. | vs. Raphael Calzi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ying Hou | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.02.22 Kwalif. | vs. Shinji Hazawa | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Niklas Rohrer | 4-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. James Hartson | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |