WEDSTRIJD
05.09.19 | 2e ronde | Yshai Oliel | Gilad Tamar | 6-0, 2-0, - scratch | M15 Sajur | Hard |
STATISTIEKEN
Yshai Oliel | Gilad Tamar | |
1e Service % | 13/18 (72%) | 17/25 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 11/13 (85%) | 7/17 (41%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/5 (100%) | 0/8 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 18/25 (72%) | 2/18 (11%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 34/43 (79%) | 9/43 (21%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Izrael
28.04.00, 23 Jaar
28.04.00, 23 Jaar
Yshai Oliel vs. Gilad Tamar - onderlinge wedstrijden
05.09.19 | 2e ronde | Yshai Oliel | Gilad Tamar | 6-0, 2-0, Gilad Tamar - scratch | wedstrijd detail | M15 Sajur | Hard |
Yshai Oliel form & Gilad Tamar form
Yshai Oliel - laatste wedstrijden
M15 Alaminos - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Stefan Palosi | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Lilian Marmousez | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Andrea Gola | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Sergis Kyratzis | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Alaminos - Clay | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Dan Alexandru Tomescu | 1-6, 7-5, 6-73 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Daniele Rapagnetta | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Jurriaan Bol | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Demetris Azoides | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
04.03.24 1e ronde | vs. Juan Pablo Paz | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
29.02.24 Kwartfinale | vs. Stefan Kozlov | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Lucas Bouquet | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Ivan Denisov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Steven Diez | 4-6, 7-5, 6-75 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Jakub Mensik | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Blaise Bicknell | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Benjamin Lock | 3-6, 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Jules Marie | 6-3, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Orel Kimhi | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Lior Goldenberg | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Rodrigo Alujas | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
24.11.23 2e ronde | vs. Matic Kriznik | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Alastair Gray | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Amit Vales | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Jakub Nicod | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Amit Vales | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Leonardo Rossi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Arthur Gea | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Niels Visker | 6-4, 3-6, 7-67 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Adrian Bodmer | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Gilad Tamar - laatste wedstrijden
M25 Netanya - Hard | ||||
25.05.22 1e ronde | vs. Yanki Erel | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.05.22 Kwalif. | vs. Ori Baron | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Eduardo Cohen | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yoav Moskovitz | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Akko - Hard | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Mattias Southcombe | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.05.22 Kwalif. | vs. Raz Haviv | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Shon Mor | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yoav Bloch | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Wetzlar - Clay | ||||
02.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jannik Rother | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Jerusalem - Hard | ||||
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Christophe Clement | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Raz Katz | 5-7, 7-63, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Ramat - Hard | ||||
05.05.21 1e ronde | vs. Luca Castelnuovo | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.05.21 Kwalif. | vs. Eduardo Cohen | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tom Sorin | 3-6, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ofer Hacohen | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Denis Parshutin | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
04.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Matas Vasiliauskas | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ioannis Stamoulos | 6-3, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sajur - Hard | ||||
05.09.19 2e ronde | vs. Yshai Oliel | 0-6, 0-2, - Gilad Tamar - scratch | wedstrijd detail | |
04.09.19 1e ronde | vs. Skyler Butts | 7-5, 0-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
03.09.19 Kwalif. | vs. Omer Yeshaya | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Sela | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kiryat - Hard | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ofek Amoyal | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kiryat - Hard | ||||
22.08.19 2e ronde | vs. Riccardo Maiga | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.08.19 1e ronde | vs. Jordan Hasson | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.08.19 Kwalif. | vs. Rotem Sobol | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Sela | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Irpin - Clay | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Danylo Shevchuk | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.08.19 Kwalif. | vs. Ivan Yatsuk | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Targu - Clay | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Marko Tepavac | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail |