WEDSTRIJD
26.02.20 | 1e ronde | Yshai Oliel | Yunseong Chung | 6-2, 6-4 | M25 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Yshai Oliel | Yunseong Chung | |
1e Service % | 42/64 (66%) | 40/62 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/42 (76%) | 20/40 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/22 (50%) | 13/22 (59%) |
Benutte Breakpoints | 3/8 (38%) | 0/10 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/62 (47%) | 21/64 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 72/126 (57%) | 54/126 (43%) |
Dubbele fouten | 0 | 1 |
Aces | 1 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Yshai Oliel | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Yunseong Chung | |
0-0 | ||
Yshai Oliel | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, A-40 | ||
5-1 | Yunseong Chung | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 30-40, 40-40 | ||
Yshai Oliel | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Yshai Oliel | 1-2 | |
0-0, 15-0 | ||
2-2 | Yunseong Chung | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Yshai Oliel | 2-3 | |
0-0, 15-0 | ||
3-3 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
4-4 | Yunseong Chung | |
0-0 | ||
Yshai Oliel | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Yshai Oliel vs. Yunseong Chung - onderlinge wedstrijden
26.02.20 | 1e ronde | Yshai Oliel | Yunseong Chung | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Antalya | Clay |
08.07.18 | 2e ronde van de kwal. | Yunseong Chung | Yshai Oliel | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | Winnipeg Challenger | Hard |
Yshai Oliel form & Yunseong Chung form
Yshai Oliel - laatste wedstrijden
M15 Alaminos - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Stefan Palosi | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Lilian Marmousez | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Andrea Gola | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Sergis Kyratzis | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Alaminos - Clay | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Dan Alexandru Tomescu | 1-6, 7-5, 6-73 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Daniele Rapagnetta | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Jurriaan Bol | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Demetris Azoides | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
04.03.24 1e ronde | vs. Juan Pablo Paz | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
29.02.24 Kwartfinale | vs. Stefan Kozlov | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Lucas Bouquet | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Ivan Denisov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Steven Diez | 4-6, 7-5, 6-75 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Jakub Mensik | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Blaise Bicknell | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Benjamin Lock | 3-6, 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Jules Marie | 6-3, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Orel Kimhi | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Lior Goldenberg | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Rodrigo Alujas | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Alastair Gray | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 2e ronde | vs. Matic Kriznik | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Amit Vales | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Jakub Nicod | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Amit Vales | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Leonardo Rossi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Arthur Gea | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Niels Visker | 6-4, 3-6, 7-67 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Adrian Bodmer | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Yunseong Chung - laatste wedstrijden
M15 Tsukuba - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Takuya Kumasaka | 7-64, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Yu Tanaka | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Nishi - Hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Duckhee Lee | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Linang Xiao | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Masamichi Imamura | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-1, 4-6, 2-5, - Yunseong Chung - scratch | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rio Noguchi | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Chun Hsin Tseng | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adil Kalyanpur | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Christian Langmo | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Congsup Congcar | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kaichi Uchida | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
20.11.23 1e ronde | vs. Luca Nardi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fajing Sun | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwalif. | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 7-65, 6-75 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Jason Jung | 7-62, 3-6, 1-4, - Yunseong Chung - scratch | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Renta Tokuda | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Rio Noguchi | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sanhui Shin | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Newport - Grass | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Steve Johnson | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gage Brymer | 6-3, 7-68 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Beibit Zhukayev | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Chicago Challenger - Hard | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Yuta Shimizu | 3-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Abedallah Shelbayh | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Thai Kwiatkowski | 6-0, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrew Fenty | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bloomfield Hills - Hard | ||||
04.07.23 Kwalif. | vs. Ernesto Escobedo | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Strong Kirchheimer | 6-4, 7-613 | wedstrijd detail | |
M25 Anseong - Clay | ||||
24.06.23 Halve finale | vs. Gerard Campana Lee | 2-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail |