WEDSTRIJD
28.01.20 | 2e ronde | Yu Zhang 2 | Max Wiskandt | 6-1, 3-6, 6-1 | Australian Open | Hard |
STATISTIEKEN
China
22.08.02, 21 Jaar
22.08.02, 21 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Yu Zhang 2 vs. Max Wiskandt - onderlinge wedstrijden
28.01.20 | 2e ronde | Yu Zhang 2 | Max Wiskandt | 6-1, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | Australian Open | Hard |
Yu Zhang 2 form & Max Wiskandt form
Yu Zhang 2 - laatste wedstrijden
M15 Fayetteville - Hard | ||||
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luis Carlos Alvarez Valdes | 7-5, 6-78, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Las - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adit Sinha | 6-79, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Fuzhou - Hard | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Sheng Tang | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Justin Barki | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.07.23 Kwalif. | vs. Jordan Chiu | 4-6, 7-66, 10-8 | wedstrijd detail | |
17.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Chen-Yu Lu | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ye Hongyu | 6-1, 5-7, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mattias Southcombe | 5-7, 6-70 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Chukang Wang | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
08.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Paul Spencer | 6-2, 5-7, 5-10 | wedstrijd detail | |
07.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jhoel Quinonez | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 South - Hard | ||||
22.06.22 1e ronde | vs. Felix Corwin | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
Australian Open - Hard | ||||
29.01.20 3e ronde | vs. Dominic Stricker | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.01.20 2e ronde | vs. Max Wiskandt | 6-1, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.01.20 1e ronde | vs. Eliakim Coulibaly | 7-63, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail |
Max Wiskandt - laatste wedstrijden
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Altug Celikbilek | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Christoph Negritu | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Jakub Nicod | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Mikhail Gorokhov | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Dimitris Sakellaridis | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Christoph Negritu | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Mohamed Safwat | 6-79, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Enzo Wallart | 1-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Romain Faucon | 6-3, 6-72, 6-720 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Aristarkh Safonov | 4-6, 2-3, - Max Wiskandt - scratch | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Dusan Obradovic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Boris Butulija | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Jan Kupcic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Christoph Negritu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.11.23 Finale | vs. Egor Agafonov | 4-6, 6-4, 6-77 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Halve finale | vs. Liam Gavrielides | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Diego Fernandez Flores | 5-7, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Adriano Dzhenev | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Raffael Schaer | 6-3, 0-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Romain Faucon | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aaron Gil Garcia | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Alexander Donski | 6-2, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Kalman L. Boyd | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Louis Allen | 6-0, 3-1, Louis Allen - scratch | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Matei Cristian Onofrei | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Michal Krajci | 7-5, 4-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Filippo Mazzola | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Mathys Erhard | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Thomas Braithwaite | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |