WEDSTRIJD
17.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Yunosuke Tanaka | Bart Stevens | 3-6, 7-5, 10-6 | M15 Kofu | Hard |
STATISTIEKEN
Japan
03.03.99, 25 Jaar
03.03.99, 25 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Yunosuke Tanaka vs. Bart Stevens - onderlinge wedstrijden
27.03.19 | 1e ronde | Yunosuke Tanaka | Bart Stevens | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Tsukuba | Hard |
17.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Yunosuke Tanaka | Bart Stevens | 3-6, 7-5, 10-6 | wedstrijd detail | M15 Kofu | Hard |
Yunosuke Tanaka form & Bart Stevens form
Yunosuke Tanaka - laatste wedstrijden
M15 Akishima - Carpet | ||||
11.06.19 Kwalif. | vs. Yuta Kikuchi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tsubasa Koga | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Karuizawa - Clay | ||||
29.05.19 1e ronde | vs. Haru Inoue | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kashiwa - Hard | ||||
05.04.19 Kwartfinale | vs. Yusuke Takahashi | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.04.19 2e ronde | vs. Takuto Niki | 7-63, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.04.19 1e ronde | vs. Rinky Hijikata | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Tsukuba - Hard | ||||
28.03.19 2e ronde | vs. Jumpei Yamasaki | 2-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.03.19 1e ronde | vs. Bart Stevens | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kofu - Hard | ||||
20.03.19 1e ronde | vs. Ryota Tanuma | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.03.19 Kwalif. | vs. Tsung-Hao Huang | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Bart Stevens | 3-6, 7-5, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nishi - Hard | ||||
13.03.19 1e ronde | vs. Ji Sung Nam | 6-4, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Japan F8 - Carpet | ||||
13.06.18 2e ronde | vs. Yuuya Kibi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.06.18 Kwalif. | vs. Tomohiro Masabayashi | 6-1, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.06.18 1e ronde | vs. Naru Shirafuji | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. James Kent Trotter | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Masaya Ando | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Japan F7 - Clay | ||||
02.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Takuya Kaneko | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Japan F4 - Hard | ||||
24.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Shinta Fujii | 6-4, 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Japan F3 - Hard | ||||
17.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Yuta Kawahashi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Japan F2 - Hard | ||||
14.03.18 2e ronde | vs. Seong Chan Hong | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.03.18 1e ronde | vs. Yuto Sakai | 6-4, 4-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
Japan F1 - Hard | ||||
04.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Sota Fujii | 6-74, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Genki Hosoya | 6-73, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Turkey F6 - Hard | ||||
13.02.18 1e ronde | vs. Jordi Samper-Montana | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.18 Kwalif. | vs. Shohei Chikami | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.02.18 2e ronde van de kwal. | vs. Charly Zick | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alon Elia | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
02.01.18 1e ronde | vs. Jack Murray | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.12.17 Kwalif. | vs. Ibuki Furuta | 6-1, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail |
Bart Stevens - laatste wedstrijden
Bordeaux Challenger - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elliot Benchetrit | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Amersfoort Challenger - Clay | ||||
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Krumich | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Luedenscheid Challenger - Clay | ||||
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mohamed Safwat | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Roberto Quiroz | 3-6, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
Concepcion 2 - Clay | ||||
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hernan Casanova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rio Noguchi | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
Lima 2 - Clay | ||||
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Hernan Casanova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
18.10.21 Kwalif. | vs. Jaroslav Pospisil | 6-3, 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandar Lazarov | 1-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Meerbusch Challenger - Clay | ||||
08.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Kicker | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.06.21 1e ronde | vs. Jakub Paul | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.05.21 1e ronde | vs. Jakub Paul | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Miguel Fernando Pereira | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Onder Balci | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Riccardo Di Nocera | 2-6, 6-4, 4-10 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Abdulhamid Mubarak | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Moghini | 2-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Arthur Reymond | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Klosters - Clay | ||||
16.09.20 1e ronde | vs. Luca Staeheli | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
26.02.20 1e ronde | vs. Dan Added | 0-6, 6-711 | wedstrijd detail | |
24.02.20 Kwalif. | vs. Hendrik Jebens | 3-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Clay Crawford | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Glasgow - I. hard | ||||
20.02.20 2e ronde | vs. Luke Johnson | 2-6, 7-62, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.02.20 1e ronde | vs. Quentin Robert (1994) | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.02.20 Kwalif. | vs. Sean Hodkin | 6-3, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Johannus Monday | 4-6, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.01.20 1e ronde | vs. Skander Mansouri | 6-0, 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.01.20 1e ronde | vs. Boris Pokotilov | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.12.19 Halve finale | vs. Ronald Slobodchikov | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.12.19 Kwartfinale | vs. Marvin Netuschil | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |