WEDSTRIJD
15.04.19 | 1e ronde | Yunseong Chung | Hanyi Liu | 6-1, 6-3 | Anning Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Yunseong Chung | Hanyi Liu | |
1e Service % | 32/45 (71%) | 43/59 (73%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/32 (84%) | 24/43 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/13 (46%) | 5/16 (31%) |
Benutte Breakpoints | 4/7 (57%) | 0/3 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/59 (51%) | 12/45 (27%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/104 (61%) | 41/104 (39%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 4 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Hanyi Liu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yunseong Chung | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Hanyi Liu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Yunseong Chung | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Hanyi Liu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Yunseong Chung | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Hanyi Liu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Yunseong Chung | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Hanyi Liu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Yunseong Chung | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Hanyi Liu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Yunseong Chung | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Hanyi Liu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Yunseong Chung | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Hanyi Liu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Yunseong Chung | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Yunseong Chung vs. Hanyi Liu - onderlinge wedstrijden
15.04.19 | 1e ronde | Yunseong Chung | Hanyi Liu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | Anning Challenger | Clay |
Yunseong Chung form & Hanyi Liu form
Yunseong Chung - laatste wedstrijden
M15 Tsukuba - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Takuya Kumasaka | 7-64, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Yu Tanaka | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Nishi - Hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Duckhee Lee | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Linang Xiao | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Masamichi Imamura | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-1, 4-6, 2-5, - Yunseong Chung - scratch | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rio Noguchi | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Chun Hsin Tseng | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adil Kalyanpur | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Christian Langmo | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Congsup Congcar | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kaichi Uchida | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
20.11.23 1e ronde | vs. Luca Nardi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwalif. | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 7-65, 6-75 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fajing Sun | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Jason Jung | 7-62, 3-6, 1-4, - Yunseong Chung - scratch | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Renta Tokuda | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Rio Noguchi | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sanhui Shin | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Newport - Grass | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Steve Johnson | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gage Brymer | 6-3, 7-68 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Beibit Zhukayev | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Chicago Challenger - Hard | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Yuta Shimizu | 3-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Abedallah Shelbayh | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Thai Kwiatkowski | 6-0, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrew Fenty | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bloomfield Hills - Hard | ||||
04.07.23 Kwalif. | vs. Ernesto Escobedo | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Strong Kirchheimer | 6-4, 7-613 | wedstrijd detail | |
M25 Anseong - Clay | ||||
24.06.23 Halve finale | vs. Gerard Campana Lee | 2-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail |
Hanyi Liu - laatste wedstrijden
M15 Tsukuba - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kazuma Kawachi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Swan - Grass | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Matthew Hulme | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Mildura - Grass | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. James McCabe | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Jarrod Joyce | 3-6, 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Makoto Ochi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Luke Saville | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Jake Delaney | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. James McCabe | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Blake Ellis | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Burnie 2 - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Seita Watanabe | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
Burnie 1 - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Hulme | 7-64, 3-6, 0-2, - Hanyi Liu - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Yanagawa - Hard | ||||
28.12.23 2e ronde | vs. Hayato Matsuoka | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Toa Maeda | 7-67, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Yanagawa - Hard | ||||
20.12.23 1e ronde | vs. Masamichi Imamura | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Gold - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Makoto Ochi | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Blake Mott | 6-4, 6-74, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Thomas Braithwaite | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Brisbane - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Blake Ellis | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Pavel Verbin | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Ilia Simakin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Mohamed Safwat | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Michael Bassem Sobhy | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Saba Purtseladze | 7-68, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Ilia Simakin | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Guiyang - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Cing-Yang Meng | 2-6, 7-62, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Zhou Mingzhou | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
Shanghai Challenger - Hard | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Yasutaka Uchiyama | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Zhangjiagang Challenger - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Robert Strombachs | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Colin Sinclair | 1-6, 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Denisov | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail |