WEDSTRIJD
12.02.20 | 1e ronde | Yunseong Chung | Yaraslav Shyla | 7-64, 7-67 | M25 Aktobe | I. hard |
STATISTIEKEN
Yunseong Chung | Yaraslav Shyla | |
1e Service % | 43/84 (51%) | 78/96 (81%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 36/43 (84%) | 56/78 (72%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 22/41 (54%) | 6/18 (33%) |
Benutte Breakpoints | 1/5 (20%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/96 (35%) | 26/84 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 92/180 (51%) | 88/180 (49%) |
Dubbele fouten | 3 | 1 |
Aces | 12 | 8 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Yunseong Chung | 1-1 | |
0-0 | ||
2-2 | Yaraslav Shyla | |
Yunseong Chung | 3-2 | |
4-2 | Yaraslav Shyla | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Yunseong Chung | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Yaraslav Shyla | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], A-40[BP] | ||
Yunseong Chung | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
5-5 | Yaraslav Shyla | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yunseong Chung | 6-5 | |
0-0 | ||
6-6 | Yaraslav Shyla | |
7-64 |
2 | ||
Yunseong Chung | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Yaraslav Shyla | |
0-0 | ||
Yunseong Chung | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-2 | Yaraslav Shyla | |
0-0 | ||
2-3 | Yaraslav Shyla | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yunseong Chung | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40 | ||
3-4 | Yaraslav Shyla | |
0-0 | ||
Yunseong Chung | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Yunseong Chung | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
5-6 | Yaraslav Shyla | |
0-0 | ||
7-67 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Yunseong Chung vs. Yaraslav Shyla - onderlinge wedstrijden
12.02.20 | 1e ronde | Yunseong Chung | Yaraslav Shyla | 7-64, 7-67 | wedstrijd detail | M25 Aktobe | I. hard |
Yunseong Chung form & Yaraslav Shyla form
Yunseong Chung - laatste wedstrijden
M15 Tsukuba - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Takuya Kumasaka | 7-64, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Yu Tanaka | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Nishi - Hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Duckhee Lee | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Linang Xiao | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Masamichi Imamura | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-1, 4-6, 2-5, - Yunseong Chung - scratch | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rio Noguchi | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Chun Hsin Tseng | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adil Kalyanpur | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Christian Langmo | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Congsup Congcar | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kaichi Uchida | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
20.11.23 1e ronde | vs. Luca Nardi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwalif. | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 7-65, 6-75 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fajing Sun | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Jason Jung | 7-62, 3-6, 1-4, - Yunseong Chung - scratch | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Renta Tokuda | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Rio Noguchi | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sanhui Shin | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Newport - Grass | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Steve Johnson | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gage Brymer | 6-3, 7-68 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Beibit Zhukayev | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Chicago Challenger - Hard | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Yuta Shimizu | 3-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Abedallah Shelbayh | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Thai Kwiatkowski | 6-0, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrew Fenty | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bloomfield Hills - Hard | ||||
04.07.23 Kwalif. | vs. Ernesto Escobedo | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Strong Kirchheimer | 6-4, 7-613 | wedstrijd detail | |
M25 Anseong - Clay | ||||
24.06.23 Halve finale | vs. Gerard Campana Lee | 2-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail |
Yaraslav Shyla - laatste wedstrijden
M25 Antalya - Clay | ||||
16.02.24 2e ronde | vs. Cezar Cretu | - Yaraslav Shyla - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
15.02.24 Kwalif. | vs. Andrea Gola | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Umut Kaan Yenilmez | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ye Hongyu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
06.02.24 Kwalif. | vs. Antonio Massara | 0-6, 0-2, - Yaraslav Shyla - scratch | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nazar Oliynykov | 3-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. James Mackinlay | 6-0, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
03.06.21 2e ronde | vs. Edoardo Lavagno | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.06.21 1e ronde | vs. Sanjar Fayziev | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.06.21 Kwalif. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sharobiddin Abzalov | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
26.05.21 1e ronde | vs. Mikhail Fufygin | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.05.21 Kwalif. | vs. Jack Gibbens | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Damir Makhmudov | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.05.21 Kwalif. | vs. Luca Nardi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Fletcher Scott | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Doruk Turknas | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.05.21 Kwalif. | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-74, 6-3, 11-13 | wedstrijd detail | |
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Monzon | 4-6, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Matej Galik | 6-4, 3-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
14.04.21 1e ronde | vs. Grigoriy Lomakin | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
07.04.21 1e ronde | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 1-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
11.03.21 2e ronde | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.03.21 1e ronde | vs. Timur Kiuamov | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.03.21 Kwalif. | vs. Alexander Boborykin | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Andrey Uvarov | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Nur - I. hard | ||||
12.02.21 Kwartfinale | vs. Michal Dembek | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.02.21 2e ronde | vs. Enrico Dalla Valle | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.02.21 1e ronde | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-75, 7-64 | wedstrijd detail |