WEDSTRIJD
15.06.19 | Halve finale | Yuta Kawahashi | Rio Noguchi | 6-4, 6-3 | M15 Akishima | Carpet |
STATISTIEKEN
Yuta Kawahashi | Rio Noguchi | |
1e Service % | 36/70 (51%) | 36/62 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/36 (75%) | 23/36 (64%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 19/34 (56%) | 12/26 (46%) |
Benutte Breakpoints | 3/8 (38%) | 1/6 (17%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/62 (44%) | 24/70 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 73/132 (55%) | 59/132 (45%) |
Dubbele fouten | 3 | 0 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Rio Noguchi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Yuta Kawahashi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Rio Noguchi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Yuta Kawahashi | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Rio Noguchi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yuta Kawahashi | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Rio Noguchi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yuta Kawahashi | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
Yuta Kawahashi | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-4 | Rio Noguchi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yuta Kawahashi | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Rio Noguchi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yuta Kawahashi | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Rio Noguchi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yuta Kawahashi | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Rio Noguchi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Yuta Kawahashi | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Rio Noguchi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yuta Kawahashi | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Rio Noguchi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Yuta Kawahashi vs. Rio Noguchi - onderlinge wedstrijden
15.06.19 | Halve finale | Yuta Kawahashi | Rio Noguchi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Akishima | Carpet |
Yuta Kawahashi form & Rio Noguchi form
Yuta Kawahashi - laatste wedstrijden
M15 Yanagawa - Hard | ||||
28.12.23 2e ronde | vs. Takuya Kumasaka | 2-6, 0-3, - Yuta Kawahashi - scratch | wedstrijd detail | |
26.12.23 1e ronde | vs. Yuto Oki | 6-1, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Yanagawa - Hard | ||||
21.12.23 2e ronde | vs. Taisei Ichikawa | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Woobin Shin | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Kuala - Hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Andrea Bacaloni | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Patrik Oplustil | 6-0, 5-2, Patrik Oplustil - scratch | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Shohei Chikami | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Ipoh - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Ryota Tanuma | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Kokoro Isomura | 6-3, 1-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Kuching - Hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Andre Ilagan | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Andrea Bacaloni | 3-6, 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Takasaki - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Gage Brymer | 6-1, 6-79, 1-4, - Yuta Kawahashi - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Sapporo - Hard | ||||
15.09.23 2e ronde | vs. Gage Brymer | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Hayato Matsuoka | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Woobin Shin | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Yurii Dzhavakian | 6-4, 3-6, 1-1, - Yuta Kawahashi - scratch | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Ishaque Eqbal | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Jakarta - Hard | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Sora Fukuda | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Seon Yong Han | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Patrik Oplustil | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Jakarta - Hard | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Blake Mott | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Young Seok Kim | 6-4, 3-0, Young Seok Kim - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
22.07.23 Halve finale | vs. Maximus Jones | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.07.23 Kwartfinale | vs. Jea Moon Lee | 6-2, 1-0, Jea Moon Lee - scratch | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Tommy Czaplinski | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Thantub Suksumrarn | 1-6, 7-5, 3-0, Thantub Suksumrarn - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Fitriadi M Rifqi | 7-64, 6-76, 0-6 | wedstrijd detail |
Rio Noguchi - laatste wedstrijden
M25 Swan - Grass | ||||
24.03.24 Finale | vs. Alex Bolt | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Shintaro Imai | 3-6, 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Luke Saville | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Pavle Marinkov | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Jayden Court | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Mildura - Grass | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Thomas Braithwaite | 6-1, 6-79, 3-6 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yunseong Chung | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
Burnie 2 - Hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Dane Sweeny | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Burnie 1 - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Dane Sweeny | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Blake Mott | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
12.01.24 Halve finale | vs. Manuel Guinard | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 Kwartfinale | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-2, 1-0, Yasutaka Uchiyama - scratch | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. Maximus Jones | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Kaichi Uchida | 5-7, 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chanon Phunsawat | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Valentin Vacherot | 6-71, 6-76 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Kaichi Uchida | 6-74, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Salvatore Caruso | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Marc Polmans | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
20.11.23 1e ronde | vs. Leandro Riedi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Duje Ajdukovic | 0-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Yunseong Chung | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mathys Erhard | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
06.11.23 Kwalif. | vs. Blake Ellis | 4-6, 6-0, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Thanasi Kokkinakis | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Hiroki Moriya | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |